Сундучок с каникулами• Изменено 26 декабря 2025

Собака в свекрухи. МИ ДУМАЄМО

Вчора не відписалася. Створила нову тему, бо в старій кожному не відписати.

Спочатку всім роздала, потім заспокоїлася.
Свекруха звичайно свиня, але то від великої любові до онуки.
Ну хіба я можу довго злитися на людину, що щиро любить мою дитину і хоче її радувати

Погано що за мій рахунок тільки.
Чекаємо тата додому.
Будемо сідати і говорити з ним удвох.

Варіанти: або простіша порода в нас/ або простіша в свекрухи/ або нехай свекри гребуться із тим що взяли.

Третій варіант мені здається, що не впораються вони.
Бо специфічний собака вельми

Хз як це було не розібратися перед покупкою.
Але вже як є.

І так! Кінолог мені сказав , що ні в якому разі девятирічка не може із собакою гуляти сама.
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Автор вчера создала тему про то как хорошо год прошёл. Сколько бабла срубили
Ответы такие же , стиль один и тот, оба онлайн

Было фото собаки аж одно. В прошлой теме. Где автор пропускала важные вопросы и подливала масла в огонь на протяжении всей темы
Выводы делайте сами
Это сто процентов она . По онлайну несколько раз совпало
автор Сундучок с каникулами • 26 декабря 2025
Ответ дляДинамоКит
Семья в Запорожье живёт и отключения света здесь похлеще, чем в Киеве.
А по вашим постам, согласна, вам собака точно не нужна. Не поддерживаю свекровь, но и не понимаю клепания тем. Нет - решайте вопрос: вернуть, оставить у свекрови. Смысл здесь писать?
У меня 13 лет было моë чудо, я знаю какая это ответственность
я не думаю , що ви розумієте відповідальність, якщо ви тут мені розповідаєте , що «девʼятирічна дитина гуляє і норм»
Ні дітей , ні собак вас не можна.
Ответ дляСеменівни сусідка
Так, ще про травлю собак коло лікарні в сусідній темі
І щось про чоловіка і годинник.
Тут ще і про таке згадували.

Це все я , і по он-лайну совпало.
Тут таких розумних як ви штук 10
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
І щось про чоловіка і годинник.
Тут ще і про таке згадували.

Це все я , і по он-лайну совпало.
Тут таких розумних як ви штук 10
Часы это не ваша тема. А вот та про итоги года точно ваша
Ответ дляСеменівни сусідка
А про собак коло лікарні, моя чи ні?)
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
А про собак коло лікарні, моя чи ні?)
Я не видела той темы вообще
Ответ дляСеменівни сусідка
Я не видела той темы вообще
То сходіть подивіться
Вас там ще не було. Чи може були бо ви там мене теж «викрили»)
ДинамоКит• 26 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Ні дітей , ні собак вас не можна.
Серьёзно? У меня 13 лет была любимая собака. Умер 4.12.23 И помимо ваших списков сколько времени занимает, ещё был груминг каждые 3 месяца. А так как с проф груминга я его забирала с ранами, то купила машинку, несколько ножниц и научилась сама стричь.
Мой пёс объездил с нами курорты Украины, за границей только не был, но было кому дома присмотреть.
И да, первую неделю его нахождения дома, я плакала: зачем я на это пошла? В конце недели уже не представляла, что его не будет.
Семенівни сусідка• 26 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
То сходіть подивіться
Сами сходите
Ответ дляДинамоКит
Я вам щиро співчуваю.
У мене теж в дитинстві були собаки.
Але вони були безпорадні я ми жили у власному будинку, тому стільки клопоту не було з ними
Ответ дляДинамоКит
Другого не наважилися взяти?
Почемучечка• 26 декабря 2025
Дочке было вообще 7 лет когда собаку взяли. Она очень просила. Так все драматизируют такое событие!... Это ж собака а не конец света. Взяли шитсу. Они вместе росли игрались. Она дрессировала пёсю. Дети и собаки созданы друг для друга. Выгуливала лапы мыла и стригла когти. И козявки из глаз достаёт)) Сейчас дочке 16 вон сидит целый день за компом . Пес рядом на кровати. Бдит. Спит но бдит)
Такое раздули из-за собаки .. как будто это слон на полквартиры. чаще гулять ребёнок будет.
ДинамоКит• 26 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Другого не наважилися взяти?
Ні. Я більше не зможу так любити. Це був саме мій пес, він мене і вибрав, навіть не я його. Приїхала подивитись, це чудо мене обцілувало і вляглося спати на руках 😀 так і поїхала з ним додому.
Інші якісь інфантильні були.
woman Warrior• 26 декабря 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
джек рассел
ну вот самое время сообщить свекрови, что их старость откладывается
woman Warrior• 27 декабря 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Свекор активно працює і теж по відрядженням.
Не буде він гуляти це 100 відсотково
там и без прогулок спорт в доме обеспечен
Это не та порода, которая будет смирно сидеть в углу
Даю справку• 27 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Ви це про джекрассела пишите?
Ага ага, пелюшка, взуття повище.....
Він за тиждень вхідні двері з´їсть, якщо його не вигулювать і не тільки двері.
Пока ещё не съел
ol_kin• 27 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Ви ж зрозумійте, що собаки різних порід це як різні планети, одна огонь, а інша лід. У нас теж тойчики були, це ж ангел, не собака, поки хтось є дома. Ніколи не шкодив, єдина шкода це він любив попісять на любий кульок який стоїть на підлозі, фетиш у нього тай був. Привчив нас до порядку, ніхто і ніколи тепер не ставить у нас пакети на підлогу. Золото не собака, але як тільки він залишався сам дома, він верещав так, що весь будинок знав, що нас немає дома, і верещав до тих пір поки ми не приходили. По друге, кожен раз коли нам потрібно кудись їхати встає питання куди собаку, це велика проблема, навіть в гості сходити, про море за кордон мовчу, кожен раз потрібно шукати з ким лишити малюка, щоб йому було добре. І це ми самі прийняли рішення купити собаку і ми розуміли усі нюанси і купили ’’паркетну’’ собаку, як котик яку можна і не вигулювать(це не так, доводилося гуляти 3-4рази на день, він любив гулять). А активні і досить, вибачте, дурні і шалені джекрассели, це зовсім інша розмова. У нас в дворі парочку є, коли вони гуляють три будинки в курсі, ці шалені кидаються на усіх собак
Цигарний шланг• 04 января в 10:04
Автор, чем в итоге закончилось?