Нога на ногу• сегодня в 10:03
Рибка і ікра в атб
Дівчатка, поділіться реальними відгуками про рибку Norven, чомусь ніколи іі не купувала) і цю акційну ікру з атб
Ненька наша• сегодня в 10:04
Рыба сносная, икра уже только ленивый не написал, что говно. Но рыбу дешевле самой засолить. По акции купить свежую в Сильпо, Ашане.
Нога на ногу
• сегодня в 10:04
Ответ дляНенька наша
Є тільки атб(
Нога на ногу
• сегодня в 10:04
Ответ дляжінка незаміжня
Вам підійде
Удалено администрацией...
жінка незаміжня• сегодня в 10:05
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
О, точно підійде
Ненька наша• сегодня в 10:05
Ответ дляНога на ногу
Є тільки атб(
Рыбу берите, икру не стоит тратить деньги. Удовольствия она никакого не принесет
Нога на ногу
• сегодня в 10:06
Ответ дляжінка незаміжня
О, точно підійде
Удалено администрацией...
Почемучечка• сегодня в 10:10
, НАЙГІРША ІКРА В УКРАЇНІ. Тестували 7 банок. Яка червона ікра із АТБ найсмачніша?
Нога на ногу
• сегодня в 10:12
Ответ дляЗолота орда
Вот
Ой дякую! Це вона хороша, бо була ще іооелі і якась з них неважна(()) не памятаю яка саме
Золота орда• сегодня в 10:13
Ответ дляНога на ногу
Горбуши хорошая точно, брала несколько раз
Нога на ногу
• сегодня в 10:13
Ответ дляЗолота орда
Дяк😘
язззззь!!!• сегодня в 10:31
Нормальна риба, якщо не залежана, треба по термінам дивитись. Своя лінія теж нормальна, але я тільки нарізку купувала. Ікру не купувала.
Губи з філером• 2 часа назад
Ответ дляНога на ногу
Дяк😘
Цю ікру зараз показують всі соцмережі. Там всередині якийсь чамур.