МаксХмара• 26 декабря 2025
Як ви спали з новонародженою дитиною?
Прочитала зараз, що дитина може прокидатися кожні дві години і її треба годувати. Це так? А як же спати?
Я така бойова• 26 декабря 2025
Дитину поряд, як прокинулась повернулась до неї, погодувала і далі сплю. Це пару місяців, далі все меньш вночі прокидалась
Лапка• 26 декабря 2025
У ребенка с рождения была отдельная кровать вплотную придвинутая к моей кровати (во избежании придавить ребенка из-за недосыпа).
Спал ребёнок без проблем в своей кроватке.
Трактор Віка• 26 декабря 2025
Моя через 3-4 прокидалась. Чоловік давав, я кормила і далі спати. Також вдень коли дитина спить вт теж спіть
Ждушечка• 26 декабря 2025
....колько нам открытий чудных
Готовят просвещенья дух
И Опыт, [сын] ошибок трудных,
И Гений, [парадоксов] друг,
И Случай, бог изобретатель]
Сорі, що москальською, це АСПушкін)))
Готовят просвещенья дух
И Опыт, [сын] ошибок трудных,
И Гений, [парадоксов] друг,
И Случай, бог изобретатель]
Сорі, що москальською, це АСПушкін)))
Хата на мати• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ така бойова
Как сказать , у меня ребенку 1.6 , и до сих пор часто просыпается , но мы ещё на грудном вскармливании
Кредитная• 26 декабря 2025
Разом ’спали’. Бо то не сон, а просто вирубаєшся до наступного хник-хник. Хто на штучному довше сплять
МаксХмара
• 26 декабря 2025
Ответ дляТрактор Віка
А чоловік? Він теж, виходить, не спатиме, а потім на роботу?
Невісточка ж• 26 декабря 2025
Со старшей не спала до ее полутора лет нормально. Младшая как по книжке - поесть раз в 3 часа и спать дальше. Ну не считая каких-то экслюзивных психов, они у всех бывают.
МаксХмара
• 26 декабря 2025
Ответ дляКредитная
На суміші діти сплять довше?
Едимнаморе• 26 декабря 2025
ви чекаєте дитину? чи так просто цікавитесь?
ми спали разом всі, мені так було зручно. погодував і далі спиш.
тянитолкайка• 26 декабря 2025
Старшу намагалась перекладати в ліжечко, але вона наполеглива, тому майже завжди спала з нами. Середнього іноді перекладала, але він був від цього не в захваті, а я й не заперечувала, тому чоловік іноді спав з нами. Зараз молодша - теж не захотіла спати в ліжечку, але ми підготувались, купили ліжко 180х200 і її ліжечко приставне, прибрали бортик)
Губи до вух• 26 декабря 2025
Я була би рада, аби вона спала аж дві години підряд. Моя спала уривками хвилин 20-30. Як я не зійшла з розуму, я не знаю. Під час вагітності була впевнена, що дитина буде спати обов’язково окремо. В результаті, через місяць я здалася (бо втратила свідомість з дитиною на руках) і ми почали спати разом. Поруч зі мною її сон почав тривати довше.
Планшетница• 26 декабря 2025
Поначалу вставала, кормила и перекладывала в свою кровать. Но мой ночью первый месяц не часто просыпался. Бывали разные дни, конечно. Но не было какой-то регулярности. Где-то с 2 месяцев начал срыгивать и давиться, я очень пугалась того, что сильно давится и начала укладывать возле себя, чтобы хоть как-то контролировать. Почти не спала с того момента, боялась.
Лика-прилипка• 26 декабря 2025
Ответ дляМаксХмара
Як правило вони міцно сплять і не прокидаються вночі. Іноді окремо лягають.
БлинчикБезСметанки• 26 декабря 2025
Обидві дитини під боком в мене спали. Прокинулася дитина, покормила в півсні, далі заснули вдвох.
Намагалася спочатку в дитяче ліжечно дитину укладати - ніхто не висипався. Чоловік як вночі прокинувся, не міг заснути, тож я вже його майже не просила за всі роки вночі допомагати.
Трактор Віка• 26 декабря 2025
Ответ дляМаксХмара
Чому не спав? Спав. 15 хв без сну на ніч нічого страшного для нього.
Якщо ваш так не зможе, прийдеться самій.
В мене була помічниця ще.
П.с. ще пораджу купити приставне ліжечко до вашого.
В мене була помічниця ще.
Сама вумна тутички• 26 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ну, яку там дитину чекає автор?
Це місцеве недоколихане.
Редисочка• 26 декабря 2025
Я не спала до 7 мес ребенка, ну как не спала, по 2 часа в сутки
Вы думами, что в сказку попадете ?
Редисочка• 26 декабря 2025
Ответ дляМаксХмара
Вот так, с такими глазами и головой.
МаксХмара
• 26 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Перший триместр
Кредитная• 26 декабря 2025
Ответ дляМаксХмара
На суміші діти сплять довше?
У знайомих, в кого були на суміші довше спали, ніж моя на гв
Редисочка• 26 декабря 2025
Ответ дляЕдимнаморе
У моей были колики, орала, корежилась, бесконечные столбили, не помогали никакие укропные воды. Приписали эспумизан, у нее еще хуже стало.
Тепличная• 26 декабря 2025
Ответ дляХата на мати
Планируете кормить грудью до 18?
МаксХмара
• 26 декабря 2025
Ответ дляПланшетница
Жесть(
Едимнаморе• 26 декабря 2025
Ответ дляМаксХмара
Перший триместр
діти всі різні. є такі, що кричать перші місяці і не сплять. є такі, що сплять всю ніч навіть. прямоходіння вимагає вузького тазу. а мозок вимагає великої голови. тому природа, еволюція пішла на компроміс - людські дитинчата народжуються сильно недоношеними за мірками тваринного світу. тому перші місяці їм треба бути з мамою, на ручках, під боком, смоктати сіську, навіть і вночі. це випробування, навіть для зрілих і дорослих людей.
особливо важко з хлопчиками, у них ще й живіт може боліти перші 3 місяці.
що вам сказати. купіть якусь книжку про немовлят, читайте. спочатку пробуйте класти дитину спати в окреме ліжечко, якщо не вийде, беріть до себе. пробуйте привчити до соски, бо цей інстинкт дуже важливий, його треба обов´язково задовольнити. і часто дитині треба не так їсти, як просто смоктати, це заспокоює. не братиме соску, - висітиме на грудях.