Пес Патрон• 27 декабря 2025
Як зробити, щоб тушкована капуста не була кислою?
Ондатрова шуба• 27 декабря 2025
Немного сахара добавляю всегда в капусту, без сахара мне не вкусно
ШанельКуКу• 27 декабря 2025
Тут недавно дамочка рекомендовала соду в борщ добавлять, чтобы не был кислым.
Думаю, и с капустой сработает.
Дівка в намисті• 27 декабря 2025
Я тушу свежую, томат не добавляю. Мне нельзя кислого. Получается сладкая
Амелі на мілені• 27 декабря 2025
Тушити свіжу капусту. Нашинкувати капусту, на пательню додати трохи масла, кинути капусту, цибулю, (моркву якщо ви її додаєте). Смажити, помішуючи, поки цибуля стане трохи м´якшою, приблизно 7-10 хвилин. Подім додаємо перець заморожений, 1ч.л. томатної пасти, (копченості чи напівкопчену ковбасу порізану тоненькими смужками) і додаємо воду, щоб капуста тушкувалась. Спеції, можна французькі, або італійські, або чорний горошок та 1 шт лаврового листа. Додати сіль.Тушкувати 10 хвилин. Можна тільки капусту і 1.чл. л. томатної пасти і сіль.
Кудесница_с_пургеном• 27 декабря 2025
Я не люблю со свежей капусты, мне оно никакое, 50/50 с квашеной делаю, можно ее промыть водой , добавить не томатную пасту, а соус сладкий, и чуть сахара
Единая страна!• 27 декабря 2025
Ответ дляАноним_Русалка
А чого вона кисла?
Якщо багато томатної пасти може бути