Апрель Ивановна• 27 декабря 2025
Шафа біля пральної машини- візуальний шум- як покращити ситуацію безладу
Апрель Ивановна
• 27 декабря 2025
Мошей ницца• 27 декабря 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Я думала
Але не розумію як воно буде кріпитись
Петлі
Але не розумію як воно буде кріпитись
Петлі
Накладные петли как вариант
ПробілНеПрацює• 27 декабря 2025
А мне нормально такой шкаф.
А как книги стоят на полках.
Пересмотрите, заберите его в комнату, в ванну закажите с дверьми.
А как книги стоят на полках.
Апрель Ивановна
• 27 декабря 2025
Ответ дляandronata
Я б поставила текстильні короби типу ікеа
А варіант із шторкою?
Незламна Україна• 27 декабря 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
А варіант із шторкою?
Мене одна велика шторка дратувала би. Як варіант, якщо вже не коробки/лоточки, то зробити міні-шторку для кожної полички.
А я нівроку• 27 декабря 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
А варіант із шторкою?
Фігня повна як на мене. Вона швидко буде втрачати вигляд, або її постійно буде потрібно прати
Библиотекарь• 27 декабря 2025
вам треба зручно чи красиво?
білий шум - це для гостей чи для себе проблема?
Якщо гості не бачать, то і так ок, головне - це зручно (жалюзі та шторки заморочливо, коробки - взагалі біситимуть)
Щастя-здоровля• 28 декабря 2025
Ответ дляА я нівроку
фото
Лучше, если это прачечная ноль вопросов. Но если рабочая ванная комната, лучше уж дверки…