Щебетушка• вчера в 15:50

Лазерная коррекция, минусы

Девочки,есть кто пожалел что сделал ? Какие минусы, очень переживаю
После 18• вчера в 15:57
Я не роблю, щоб не мати потім проблем
Обнимашкина• вчера в 15:58
Я не решусь делать.
Лучше так и буду до старости линзы носить
Кокосиха• вчера в 15:58
Свой минус поменяете на плюс.
И это большой минус.
Виниловая пластинка• вчера в 15:59
Результат вообщем хороший, но все равно растут дальше по чуть чуть, теперь делаю электроэпиляцию. Единственный минус - девочка, которая делала, лазером сожгла кожу на коленях, но одном больше, на втором меньше пятно😡
Відповів всім• вчера в 15:59
Я вот скоро делать буду.
Рожева юбка• вчера в 16:01
Ответ дляВиниловая пластинка
Спасибо)
Но здесь о лазерной КОРРЕКЦИИ, а не ЭПИЛЯЦИИ)
Море Щастя• вчера в 16:01
Ответ дляВиниловая пластинка
Тема про зрение)))
Відповів всім• вчера в 16:01
Достали меня моё зрение ужасное, поэтому решилась
Не танцую- но пою• вчера в 16:02
хотелось но что -то сомневаюсь .наверное так и останусь в очках
Не против• вчера в 16:05
Знаю трьох людей, які зробили. Ніхто не шкодує. Сама планую методом Stream Light, у мене -1. Лікаря вже вибрала (Софія Мельник)
Відповів всім• вчера в 16:06
Ответ дляНе против
Тоже этот метод будет.
Файно Замало• вчера в 16:32
Сделала , вообще не жалею, другое качество жизни. Потом возрастной плюс появится как и у всех. А если есть минус, то к старости - 2 пары очков - для минуса и плюса.
іронічна антитеза• вчера в 16:58
Ответ дляВиниловая пластинка
Кто о чем, я думаю о лазерной шлифовке лица, тоже зашла почитать
автор Щебетушка • вчера в 17:53
Ой, девочки,я о коррекции зрения,написала так не понятно
Margaret Rose• вчера в 18:01
Був високий мінус, дуже рада, що зробила в свій час.
Які недоліки - очі сохнуть, крапаю кілька разів на день. Сонце і сніг досить помітно разять.
Відповів всім• вчера в 18:22
Ответ дляMargaret Rose
А какое зрение у вас было?
Сколько диоптрий?
Margaret Rose• вчера в 18:24
Ответ дляВідповів всім
А какое зрение у вас было?
Сколько диоптрий?
-8 (з підліткового віку)+астигматизм невеликий.
Правда очне дно було завжди в прекрасному стані і тиск добрий
Відповів всім• вчера в 18:31
Ответ дляMargaret Rose
А сейчас сколько вам лет и как сейчас видите?
Margaret Rose• вчера в 18:32
Ответ дляВідповів всім
Одне око - 100%, друге сотні не має точно, може 90%
Відповів всім• вчера в 18:33
Ответ дляMargaret Rose
А как давно была операция?
Margaret Rose• вчера в 18:33
Ответ дляВідповів всім
А как давно была операция?
2.5 роки тому
Відповів всім• вчера в 18:37
Ответ дляMargaret Rose
2.5 роки тому
А какой методикой делали?
Ласик?
Margaret Rose• вчера в 18:39
Не пригадую, на жаль .
Це взагалі було спонтанне рішення - нікого нічого не питала, ні з ким не радилася, поїхала в першу клініку, котру вибив гугл, пройшла обстеження (а до того не проходила 6 років (!!!)), день подумала, тоді передзвонила їм, записалася на операцію - і за два тижні її вже зробили
Margaret Rose• вчера в 18:47
Ответ дляПосле 18
Я не роблю, щоб не мати потім проблем
Якщо в вас здоров´я хороше - то проблем бути не повинно.
Носіння окулярів чи лінзів, неможливість щось нормально роздивитися - більша проблема, в будь-якому випадку
Margaret Rose• вчера в 18:54
Щодо ’мінусів’

Після операції голова боліла весь вечір і навіть в ванну заходила в темних окулярах. Наступного дня (після сну) все пройшло.

Майже місяць не можна було вмиватися (точніше хлюпати водою по очах), протирала очі легенько спеціальними серветками, також не можна було робити макіяж.

На перші тижні виписали краплі, в мене на них була алергія, посипало люто по щоках, але це все поправимо звичайним Лоратадином.

Ну а далі вже все ок, окрім сухості і доволі відчутної фоточутливості. Плюси явно перевершують мінуси.

Звичайно, що все індивідуально, але лікар мав допоможе, підкаже і порадить
автор Щебетушка • вчера в 19:10
Ответ дляMargaret Rose
Щодо ’мінусів’

Спасибо, очень переживаю
Душа компанії• вчера в 19:17
У меня было -6,5 э, через 8 лет появился астегматизм на 1 глазе и упало зрение до -1.5
автор Щебетушка • вчера в 20:42
Ответ дляДуша компанії
А в каком возрасте вы делали?