Любимка-анонимка• 28 декабря 2025
Если ваш ребенок приглашает одноклассников на день рождения, и одна
мама связывается с вами и говорит, что ее дочь не ест глютена, сахара и еще много чего.
Потому что они в семье за здоровое питание (не потому, что у нее непереносимость глютена или еще что-то)
И дает вам примерный список, что эта девочка будет есть
Вы станете под эту девочку организовывать отдельное меню или скажете, что в таком случае не приглашаете ее?
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Якщо мама прийшла з претензією, то для цієї сім´ї це проблема. Я чудово знаю як поводяться мусульманські діти. Найкраща подружка моєї дитини мусульманка, вона не їсть не лише свинини, а і все м´ясо не халяль. Коли ми запрошували цю дівчинку, то я купувала спеціально халяль, бо для дитини це важливо.
Ключове: ддя вашої знайомої то важливо, а для хлопця ні. То кожен їсть що вважає потрібним
палка-копалка• 28 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Будь-яка мама хворої дитини просто дала б їй свою їжу з собою, бо сподіватись на якість їжі в розважальному центрі - дивно як мінімум.
Так это ж мама больного ребёнка просто дала б, а тут мама у которой желание выпендриться и что б с ней носились, она ж особенная
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Всі діти у 13 років чудово розуміють, як виглядає шашлик з куриці?..
Я розумію обурення тієї мами.
Коментатор же писала - хлопцю все сказали, і навіть повторно наголосили, що то свинина. Він відповів, що хоче спробувати
12 галюцинаций• 28 декабря 2025
Ответ длябибизяна
Не купують, уявіть собі, є такі відповідальні діти
Або батьки не знають) В мене сусіди,теж мама розповідає, що вони за здорове харчування, і як її діти це розуміють і нічого не купують. А я с балкону бачила, як її молодший(11років) пив саму дешеву солодку газводу і ховав пляшку за гаражом)
Намакушка• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
У людей можуть бути різні причини такої дієти. Я припускаю, що дитина може бути хвора, але батьки не хочуть це афішувати. Якщо мама телефонує, щоб попередити, то для неї це дійсно важливо. Я не думаю, що мама подзвонила, щоб дати список. Швидше за все мама іменинника поцікавилася що дитині можна, і їй привели приклад дозволених страв.
Ви можете ходити зі своєю їжею чи ходити та не їсти приготоване, бо вам не можна. Але ставлення ваших знайомих до вас як на Порадниці: їм на вас наср...ть. Бо коли людина дійсно важлива, ти попіклуєшся про неї. І ось це ставлення - це дуже сумно. І ще більш сумно, що для вас то норма.
Интересно, а ваша забота о близких проявляется в том, что вы озадачиваете всех вопросом, а чем бы вас накормить ?
ВерСаСе• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Але ж є смаколики для діабетиків. Він же ваш гість? Друг вашої дитини? То як ви, доросла, можете залишити хворого друга вашої дитини без частування?
Для таких как вы объясняю на пальцах: нормальные люди не создают проблем своим присутствием. Иначе их больше не приглашают.
Вы так распинаетесь, что становится понятно - вы именно та проблемная семья.
Так вот - чтобы танцевать перед вами танцы с бубном- нужно быть заинтересованным в вашем персональном присутствии. Что бывает крайне редко. Один гость минус - совершенно не проблема. Выпендриваться будете в кругу своих родственников, если не хотите лишить своего ребенка общения и коллектива.
Сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Так на столі була курка.
Так, курка була на півночі зі свининою. І як відписалися вже героїня: всі 13 річні чудово розрізняють шашлик з курки. Я можу сказати, що не всі дорослі зразу зорієнтуються де шашлик з якого м´яса. Малий хапнув, що дали, і вже в процесі жування його поінформували, що то заборонена свинина.
Некомильфо• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Замовила б щось із списку, що дала мама.
Люди, ви такі дивні. Запрошуючи мусульман, ви їм теж сало з горілкою ставите? А якщо хтось із запрошених після операції по жкт - смаженими котлетами пригощаєте ?
Ви запрошуєте дитину, щоб зробити приємне вашій власній дитині. То як можна залишити гостя без частування?
Нащо мені мусульмани?
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
І він продовжив жувати радісно
Некомильфо• 28 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
Конечно. Все нормальные люди ходят на др и не выеживаются
Ні,ну якщо вже якісь проблеми через тебе в людей,то сиди дома з ними.
ВерСаСе• 28 декабря 2025
Ответ дляНекомильфо
Совершенно верно. Родители своему ребенку праздник устраивают, а не какому-то чужому).
Сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Ви серйозно вважаєте, що можна чужому 13-річному хлопцю вказувати - не їж, тобі мама забороняє?
Ще раз: моя дитина має друзів мусульман і просто однокласників мусульман. Так, я серйозно вважаю, що якщо ви в курсі, що дитині не можна їсти певні продукти, то потрібно її убезпечити від їх споживання. Не ставити перед дитиною заборонене і обов´язково попередити, що ’ось оце - свинина’. Я не уявляю ситуацію, щоб дитина з мусульманської родини свідомо взяла свинину замість курки. А я таких дітей знаю десятки. І це не тому, що ’мама забороняє’. Їх виховують інакше. Для них то харам і гріх.
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
В мене в житті купа прикладів що люди нормально все їдять, коли забубонні батьки не бачать.
На роботі є хлопець з Індії, він постійно їсть яловичину, але каже, що батьки його звісно не в курсі, бо як же - корови то священні тварини. Там мабуть мама теж всім розповідає, що її синочок і на чужині приитримується релігійних догм.
Сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляпалка-копалка
Для вас забота выражается в паровых котлетах? Я вам сочувствую.
Турбота виявляється в тому, щоб мій гість почувався комфортно, щоб він не ніс з собою судочки (чи сидів голодний), щоб не дивився як інші їдять торт, а йому не можна бо він хворий. Він має почуватися частиною компанії, а не відрізаною скибкою, яка має сама попіклуватися про себе.
Сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Серьезно? По одной девочке-мусульманке вы решили определить поведение всех детей?
Я особисто знаю десятки таких дітей. Жодна мусульманська дитина старше 14 років не їсть в школі під час рамадану. А уроки тривають і до 17:30. Ці діти чітко притримуються релігійних правил.
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Так вопросы к маме гостя
Это ее закавыринки
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Коментатор же писала, що його попередили, а потім ще раз сказали. Значить для цієї дитини релігія не настільки важлива як для ваших знайомих.
Моя подружка вийшла заміж за мусульманина. Його батьки дуже релігійні, а ось він тепер Різдво з нею святкує ) І діти їх похрещені.
ВерСаСе• 28 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Я знаю таких мусульман, которые пьют вино. На вопрос как так? Был ответ - ночью Аллах не видит)
Свекруховна• 28 декабря 2025
это ребенок, и если он съест что-то не не то и ему будет плохо, то проблем будет больше, и нервов будет больше, чем заказать пару блюд для ребенка отдельно или договориться с мамою как сделать лучше. прям у всех такие короны на голове или все такие заработанные. раз ваш ребенок пригласил другого, значит хочет его видеть. я недавно делала день рождение и сама спросила всех мам можно детям все есть, потому что приступ аллергии на празднике как-то не входил в мои планы
заварний look• 28 декабря 2025
Я би зразу сказала, що не можу забезпечити харчування такого плану. Але без проблем розігрію, сервірую і подам на стіл їжу, яку мама складе в судочок як дозволену.
Хоча я заморочуюсь в основному, одна подруга доньки не їсть гриби, її хлопець не їсть солодке. Коли готую на свято то враховую це. Але лише тому, що сама так хочу. Спробували б мені вказати, їли б медовик з грибами
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Можливо ви живете в якомусь специфічному місті, де це не просто релігія, а релігія з крайнощами, може ці діти бояться в школі повести себе не так, бо батькам доповідуть..
ПлакалаВАвто• 28 декабря 2025
у меня,когда ребенок на диете был, сама давала ему с собой.
Но там по медицине было
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляВерСаСе
Мусульмане, как и христиане, разные. Кто-то выполняет все обряды до мелочей, кто-то не настолько религиозен.
Свекруховна• 28 декабря 2025
Ответ длязаварний look
не не ели бы, просто больше не пришли
Сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Перечитайте ще раз коментарі на які посилається і спробуйте там знайти ’хлопцю все сказали і ще раз наголосили’ і ’він відповів, що хоче спробувати’.
Той коментатор написав, що перед дітьми поставили два підноси з двома видами м´яса і на їх думку люба 13річка відрізнить шашлик з курки від самого. На мою думку - не відрізнить. І сказали хлопцю, що він їсть свинину - коли той вже їв, на що дитина нічого не відповіла, а посміхнулася.
Я бачу цю ситуацію: хлопець переплутав м´ясо, був впевнений, що їсть курку, поки тато іменинника не сказав, що це свинина. Яка вже в роті і шлунку... Якби він зробив то навмисне, його мама ніколи б про те не дізналася б. А так він розповів їй. І сама пішла з претензіями ..
ПлакалаВАвто• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
кроме крыши школы) одноклассники дочери любят там нарушать
фрау Гітта• 28 декабря 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
да все можно найти. например в кондитерских десерты без глютена и сахара
Ну а вам то нафига эта морока?
Пусть ее мама заморачивается.
У меня сын с атопическим дерматитом. Он уже к 7 годам знал, что ему можно есть, что нельзя. Сейчас ему 15. Часто на ДР друзей пьет только минеральную воду. Ну и выбирает что то из нейтральных фруктов. Не акцентируя на себе (и своей проблеме) внимание окружающих.
Пусть ее мама заморачивается.
Потринділиця• 28 декабря 2025
Ответ дляСонечко
Вы явно преуменьшаете умственные способности подростков. Если бы для него это было действительно важно и он бы не понял что есть что, он бы уточнил, что это за мясо. Я прекрасно вижу, какие сейчас парни в 13 лет, много общаюсь с друзьями сына. Это не несмышленные дети.