ИграйМойГормон• 29 декабря 2025
Що в звичайному аналізі крові вказує на те що треба запідозрити Епшейн-Барр?
Пригаю-цибаю• 29 декабря 2025
Підвищені атипові мононуклеари в аналізі крові найчастіше свідчать про інфекційний мононуклеоз, спричинений вірусом Епштейна-Барр (ВЕБ) або цитомегаловірусом,
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну про ті нетипові я читала. Но нетипові в простому ЗАК і не шукають
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Высокие лимфоциты. У дочки был. Потом сдавали на антитела
Прям високі, чи любі «підвищенні»?
Просто ладно у дорослих..а от у дітей вони напевно підвищенні 90% року
Блондинка в Законе• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
В лецкоцитарній формулі якщо вони є, то їх обов´язково рахують при зак
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Даже в зак без «ручного підрахунку»?
Плюс є на 31 показник, і є на 35.
Ну просто аналіз наче непоганий. І бакпосів не те що хороший, але дві бактеріі що вийшло, підписані як нормальна флора (а лікар назвала одну з них - умовно-патогенною)
А плями в горлі так і не проходять, і даже не думають. Ось цікавлюся ще хворобами з тонзилітами((( лікарі якісь безтолкові ((
Плюс є на 31 показник, і є на 35.
Женщинас• 29 декабря 2025
При первичном заражении вироциты будут на фоне вирусной крови. В дальнейшем при реактивации моноциты высокие и лимфоциты.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
На от бачете , в тому і справа, що у ЗАК взагалі нема таких слів. У нас прості всі алітини. Моноцити ще є, а от «едаких» нема. Подивитеся? Не шукали навіть віроцитів
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Даже в зак без «ручного підрахунку»?
Плюс є на 31 показник, і є на 35.
Важна степень в которой высевается бактерия потому что нормальная флора при иммунодефиците станет патогенной.
И если на самом деле есть активные герпесы то вылечить бактерию без лечения вируса проблематично. Вот мы пролечились двумя антибиотиками в итоге пьем сейчас валавир. Потому что никак с точки не сдвигались по кругу горло болит два месяца. Высевается условно патогенная 10 в 5 это огромная степень , она дала температуру под 40 и есть Эпштейн бара в средней степени.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
А от попередній зак, коли я контроль феритину робила (при здоровій дитині), здала і зак. Ну щоб був у мене хоч один зак здоровмй. І там пункт віброцили - був🤷♀️ ну, в нормі, але сам пункт - був.
Чорті шо(
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
У вас в анализе моноциты в норме.
Кровь вирусная. Не факт что это Эпштейн бара , любой вирус их куча. Лейкоциты ползут вверх но шоэ хорошее. Я не врач , но наша бы здесь антибиотик пока не назначила. Покажите бакпосев из горла .
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Ну вроді тоже 10 в 5, але і референтне десь таке. Дофіга, кажете?
Лікар сказала полоскати і ніякі а/б не пити🤷♀️
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
У вас в анализе моноциты в норме.
Лікар сказала що це не той стрептокок, що ангіна і ревматизми. Що це інша порода
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
У вас в анализе моноциты в норме.
І црб 0.4, тоже мале
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Да это много. У нас такой же первый возбудитель 10 в 5 дал ангину , отит , конъюктивит. По итогу сейчас есть нарушения слуха как осложнения. Но кровь у нас была гораздо хуже.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Жестяк
Я коротше нічо в посівах не розумію( гля, пишуть нормальна флора! Антибіотикограму не дають! І ще й референтне значення таке саме (ну в зак принаймні реф.значення - це допустима кількість!). Ну як це називться взагалі(((( я ж і не лікую, жду з моря погоди. Полоскаки і пшикалки я лікуванням не вважаю як таким
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
І црб 0.4, тоже мале
Пока антибиотик не нужен. Скорее вам назначат восстановление микрофлоры типа спрей биоплазмикс , бактоблис.
Но нам на фоне низкого иммунитета они противопоказаны. Я даю кефир детский в стеклянных бутылках из атб комнатной температуры на ночь и после него не пить. Пытаюсь таким образом помочь микрофлоре. Ну и пьем валавир сейчас. На нем действительно горло меньше болит. Но у нас подтверждён Эпштейн бара .
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
То хто це лікує? Педіатр не може, ЛОР, видно, теж
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Горло і не боліло. Принаймні не було відмови від їжі ітд. Я взагалі лікувала грві, і плям не було. Вже на 5+ день як нос пшикала, то випадково здалося що щось в горлі, глянула , і побачила.
Біогаю даю, бо є. Доп‘є то бактобліс тоже куплю
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Ну Лор я по тел консультувалася по посіву, сказала тижд чекать ото і показувать дитину. Але немає їй віри. Гематолог наче теж тут ні до чого. Інфекціоніст хіба що
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
К инфекциониста, иммунологу обращайтесь. Лечит и педиатр это и лор , но надо понять почему так упал иммунитет. Кровь вирусная , надо понять кто именно вам так иммунитет садит.
Только при снижении иммунитета условно патогенная микрофлора может быть агрессивной. Лечит и педиатр и лор , если они толковые. Нам мононуклеоз 6 лет назад 4 педиатра и один инфекционист не смогли поставить , а лор только глянул на горло и сразу понял.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Добре. Шукатиму інфекціоніста.
Це мені тут написали озадачитися епштейном. І ще цитомегавірусом і мононуклеозом. (Їх в ЗАК без моноцитів тоже не підозрюють, не знаєте?)
Женщинас• 29 декабря 2025
Смотрите акуратно с этими бактериями в лекарствах при низком иммунитете они могут навредить. Лучше с врачом обсуждать.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Вірусна кров може просто грві хоч? Тоді як раз було.
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Добре. Шукатиму інфекціоніста.
Мононуклеоз это болезнь ее могут вызывать все герпесы. Проверять надо на Эпштейн барра, цитомегаловирус 6 и 7.
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Да может быть любой вирус . Не обязательно герпесы.
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Аааа. Типу це назва дяагнозу, не збудника
ИграйМойГормон
• 29 декабря 2025
Ответ дляЖенщинас
Коротше жесть якась
Дякую, трохи ясніше
Женщинас• 29 декабря 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Коротше жесть якась
Дякую, трохи ясніше
Выздоравливайте