як ви думаєте чи закінчиться війна у цьому році ?
Черный Ловелас• вчера в 21:24
да 1-2 дня и все рашка уже на резинке от трусов держится 1 января перемога.
Черный Ловелас• вчера в 21:26
Ответ дляHonda-
Беда в том, что она на резинке над нами висит. А весит в 10 раз больше. Раздавит нахрен.
нужно позитив притягивать.
зовсім уже боти облінилися.
ні, не закінчиться. ці всі переговори - це окозамилювання. путлєр насправді не хоче нічого закінчувати і ось уже готує якийсь черговий обстріл.
але без краматорська і слов´янська в нього нічого не вийде. тому так і наполягає на тому, щоб їх віддали без бою (знає, що своїми силами він їх не візьме ніколи). а потім почне нову війну, наступ на Дніпро, на Харків, і навіть на країни Балтії. бо таке вікно можливостей (Трамп) у нього унікальне.
дивує, скільки на цьому сайті відкритих раша-ботів, просто нема слів.
Ответ дляВалькірія
зовсім уже боти облінилися.
Сьогодні якось дуже багато. Чи то мені так здається просто...
freedom_2015• вчера в 21:52
Ответ дляLyudaT
сьогодні ? вони майже рік як біснуються тут з повної підтримки
Солнышко-93c6• вчера в 23:27
Ответ дляЧерный Ловелас
Как раз до дня биндеры