Вишнёвая Леди• 29 декабря в 23:20
Новогодний Шар-сюрприз в АТБ за 149 грн.
Там что-то интересное или стоящее?
Коплю на груди• 29 декабря в 23:24
Какой-то странный сладкий батончик, мягкий сапожок на елку странного качества и 2 карточки.Одна со скидкой на 300 грн в Серебряном веке, вторая на скидку на 2 фильма на sweet TV.
А ещё qr код на участие в розыгрыше кофемашины
Ms. Android• 29 декабря в 23:25
Знайшла таку відповідь, що може бути всередині ´:
Колекційна ялинкова іграшка (один із 12 дизайнів).
Крафтовий шоколад.
Сертифікат від «Укрзолота» (на срібло чи інше).
Картка з промокодом для головного розіграшу
Крафтовий шоколад.
Госпожа Белладонна• 29 декабря в 23:29
Бачила розпаковку. Іграшка з тканини, шоколад чи цукерки та багато нарізаного конфетті. Щось таке, хлам
Пи Пи Пилюля• 29 декабря в 23:39
Хіба що один раз купити щоб задовольнити свою цікавість. Своїх коштів не виправдовує, наповнення таке собі...