очки_ннадо• 30 декабря 2025
Закордон та дружба українських дітей з російськими
Дівчата, питання до тих у кого є діти та хто живе за кордоном. За майже 4 роки війни з моменту виїзду у моєї дитини в класі не було жодної дитини у України чи росії. Ми переїхали і змінили школу, дитина в початковій школі . Там є двоє дітей з росії, які виїхали також 4 роки назад і на перерві наші діти познайомилися. Бачу що завязується дружба , і мене цей факт тривожить. Навіть довелося зіткнутися із батьками після школи, розмова була короткою і поверхневою , тема війни не обговорювалася. Діти подовжують спілкуватися у школі, конфліктів не було поки що. Я не знаю як далі ця дружба буде розвиватися , але мене бентежить факт що ця сімʼя з парашки . У ваших дітей є друзі з росії, ви дозволяєте дітям спілкуватися поза школою ?
Сало не люблю• 30 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому нічого?
Виплачують компенсацію за моральну шкоду. Батьки таких дітей платять штрафи, дорослі можуть отримати ще й строк.
Правда? Не в теории? Я только про обратное читала, что ничего не могут добиться, вплоть до открытых конфликтов, прекращения учебы и тд.
Папобус• 30 декабря 2025
Зустрічалися на відпочинку, але я дивился на них з огидою і ми обходили їх стороною. Вважаю те що ваші діти з ними подружилися це ваша недопрацьовка. Сподіваюсь мої їх не зустрінуть на своєму шляху
Водійка хімарса• 30 декабря 2025
Для драки• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
В мене є знайома з Києва, живуть тут не виїжджали. Так от її свекор - московського патріархату піп.
Вона взагалі війну не коментує. В розмові з нею ще на початку вона сказала: я своїм дітям про війну не казала і не буду. В ФБ в неї на сторінці 0 по війну.
Отаке явище. Я це розумію як те що вони ждуни.
А ее дети типа ничего такого не замечают? Или маленькие совсем?
Ганцю в кєдах• 30 декабря 2025
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
А діти і не знають що в Києві війна, вибухів не чують в сховище в школі/садку не бігають. Мама не каже то люди навколо розкажуть за неї
Зам. зав. Анонима• 30 декабря 2025
Ответ дляПапобус
Привольно, а как запретить, вы такая странная. При чем здесь отдых и жизнь, обучение за границей🤦♀️
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Моя дитина говорить українською і англійською, не знає російську. Та дитина говорить російською і погано знає англійську. Як вони знаходять спільну мову я не знаю
Моя дитина в курсі і про Маріуполь і про всі інші злочини, розповіла про Голодомор ( були з нею в музеї) про напади на інші країни , ми дивились з нею документальні фільми про Сірію саме для того, щоб вона зробила висновки.
Спішу - перекидаюсь• 30 декабря 2025
очки_ннадо
• 30 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Автор, а ці батьки з раші виїхали через війну в нас? Типу тікали з раші. Чи вони там давно? Які їхні погляди? Довіряти не слід. Бо можуть образити вашу дитину.
Я не піднімала тему війни, виїхали вони 3-4 роки назад
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Так если это не важно, то и другое тоже не важно)
Ок, я не проти
Ганцю в кєдах• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Ну да какая-то удивительная история. Тревога, дроны, взывы, а мама - ой это так, тебе показалось….
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Скоро химию учить в школе начнут, как же объяснить ребенку, что вся периодическая система кацапом Менделеевым составлена и ее никто не собирается отменять
А навіщо пояснювати саме це? Це був 1869 рік. До речі, над цим питанням працював не лише він один. Але до війни та агресії сучасних рашистів це хіба має відношення?
Чи був він (Менделєєв) єдиним?
Ні. Над подібними ідеями працювали й інші вчені:
• Юліус Лотар Майєр (Німеччина) — майже одночасно запропонував схожу систему.
• Джон Ньюлендс (Англія) — сформулював «закон октав».
Але саме Менделєєв:
• створив цілісну систему,
• зробив точні наукові передбачення,
• і тому визнаний у світі як автор періодичної таблиці.
Чи був він (Менделєєв) єдиним?
Але саме Менделєєв:
• створив цілісну систему,
• зробив точні наукові передбачення,
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Моя в путешествиях бывает знакомится с русскими. Я не запрещаю. Пусть общаются дети. Предупреждаю только, что политические темы обсуждать запрещено. Ну там дети очевидно тоже предупреждены. Потому лишнего не болтают. Их родители на всякий случай знакомится не подходят. Между нами взаимный игнор. Что меня очень устраивает.
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
А діти якого віку? Немовлята? Самі не бачать, що в Києві відбувається?
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Діти повинні рости і знати хто такі кацапи, а не нехай собі дружать, ще не надружилась?
Ваши повинні? Своих и учите. А другим не рассказывайте кому что делать.
очки_ннадо
• 30 декабря 2025
Ответ дляПапобус
Ви дивна людина, моя дитина ходить із цими дітьми в один клас . Мені що скафандр на неї надіти і сказати не підходити і стояти осторонь на перервах?
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Ви з ними спілкувалися?
Пургену мне• 30 декабря 2025
Нормальные люди не делят других людей по национальности. И уж тем более не тащат с собой весь этот бред за океан (!), заграницу. Адекватные русские и украинцы нормально общаются между собой заграницей. Адекватные!
P.S. Пишите что угодно, мне пох.
Стетоскопуло• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Нет конечно, ну кого вы слушаете
Водійка хімарса• 30 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Та что ж такое, как не гугли , а всем на парашу насрать
Так насрать, что мир химию учит по Менделееву, ну да) И газ российский жжет, и нефть подсасывает и не краснеет😆
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
В класі діти завжди товаришують групками і спілкуються, що так тяжко обійти кацапа?
Успокойся_Успокойся• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Кацапом вкрадена і видана за свою
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Діти в школу ходять. 12 і 7 років.
Бачать звичайно.
Водійка хімарса• 30 декабря 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Кацапом вкрадена і видана за свою
Удивительные истории из телемарафона подъехали
Ганцю в кєдах• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Так что теперь , на колени упасть и прославлять великую и могучую? Вы форумом ошиблись
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Живуть на 24 поверсі. На такій висоті все в рази більше чується.
Дітям 12 і 7 школярі. Звичайно знають.
Водійка хімарса• 30 декабря 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Что хотите то и делайте
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Ну горы русские по географии изучают, Алтай, Уралальские. Пока еще не запретили😁 Но это в Киеве.
А как в западно-украинской учебной программе, этого я не знаю🤭
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляПургену мне
P.S. Пишите что угодно, мне пох.
А якщо є неадекватні закордоном? Які за війну, підтримують, мотаються в рашу регулярно, бо там їхній дім, родичі, живуть в ЄС чи Америці, бо мають багато грошей і давно вже громадяни цих країн, але все одно за рашу, європейців зневажають, американців хейтять, хоч і користуються благами й документами цих країн, що з такими робити?