Злюка-закусюка• 30 декабря 2025
Все стало на свої місця
Тільки мені здається, чи повернення українського Різдва повернуло нам саму зиму?
Наче у відповідь - випав сніг. Справжній. Той, якого так давно не було на Різдво і на новорічні свята
У повітрі інше відчуття - інша енергетика: більш спокійна, начебто все стало на свої місця
Немає незрозумілих вібрацій які були раніше 🤍❄️
Джавеліна• 30 декабря 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
День советской армии и военно морского флота.
Имеете отношение к этому празднику?
Эту дату в Украине не празднуют уже более 10 лет
Самая СоветЧиваЯ• 30 декабря 2025
Ответ дляДжавеліна
Имеете отношение к этому празднику?
Станная логическая цепочка, вы спросили, что за праздник я ответила.
Партизанка• 30 декабря 2025
Ответ дляСветка-пипетка
И? 25 то был. И вряд ли все растает, слабое потепление, потом снова минус.
Так тема автора як раз про це) що 25го сніг був) а до 7го розтане , нормальне потепління, там і дощ буде, до 7го сніга не залишиться.
Джавеліна• 30 декабря 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
23 февраля был отменён как государственный праздник — это советское наследие, от которого Украина сознательно отказалась после начала российской агрессии и в рамках декоммунизации.
Странно, что кто то его ещё празднует
Мальовнича даль• 30 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
А большевики это кто по вашему?Кто убил Царя?
та ви шо? невже євреї?
Самая СоветЧиваЯ• 30 декабря 2025
Ответ дляДжавеліна
Странно, что кто то его ещё празднует
Зачем не эта информация ?
Я говорила что праздную ?
Заела_пластинка• 30 декабря 2025
мені от цікаво, чи всі, хто перейшов на 25 грудня розібрались в питанні, в календарях і свідомо це зробили? Чи розуміють різницю між астрономічним і світськми календарем?
мадам Везувий• 30 декабря 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Вот интересно,а почему даты еврейских праздников не меняют?А евреи меняют даты христианских праздников?
кто правит балом - тот и меняет.
еще нг в сентябре с хасидами будем праздновать, скакать козлами в шляпах под хава нагила
мадам Везувий• 30 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Партия сказала надо, комсомол ответил -есть! Нихрена не меняется в людях, новая пропаганда по- новому метет
Заела_пластинка• 30 декабря 2025
Ответ длямадам Везувий
натовпу сказали, що святкувіання 7 січня прийняли совєти..натовп повірив. І перевіряти, вивчати, аналізувати...це не наше...
Светка-пипетка• 30 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
У нас + один день, потом то снег, то дождь и минус, зима никуда не денется. Если честно, я бы больше обрадовалась, если бы растаяло. Ненавижу когда скользко, а скользко даже когда оттепели нет, когда снег утаптывается или укатывается машинами. Но не думаю, что если я пойду в церковь 7 января, снег растает.)
Мальовнича даль• 30 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну розібралися., далі що? До совка Різдво в Україні було 25 грудня і крапка.
Просто повернули своє і чхати на ваші юлінасько-григоріанські заморочки - втім, особисто вам ніхто не заважає святкувати саме за ними. Можете одразу за обома.
Мальовнича даль• 30 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну да, ну да, це ж не в совку нас перевели на новий календар
Светка-пипетка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну какие советы, прости Господи?
Ликбез.
Церкви в СРСР почали святкувати Різдво 7 січня, оскільки радянська влада після 1918 року перейшла на григоріанський календар, тоді як Православна церква продовжила користуватися юліанським. Через це 25 грудня за старим стилем ’перемістилося’ на 7 січня за новим.
Церковь осталась на Юлианском календаре потому что Григорианский календарь ввели антихристы коммунисты, которые кресты с церквей снимали и церкви в конюшни превращали. Коммунисты вообще религию пытались искоренить, а не праздновать религиозные праздники. Церкви никто не запрещал перейти на Григорианский календарь, ее в принципе запрещали.
Ликбез.
Морожена_курка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Різдво..ссср, прикольно. когда это там были религиозные праздники официальные?
папа про атеизм рассказывал больше
Морожена_курка• 30 декабря 2025
Ответ дляПартизанка
А зараз вже майже ніхто не пам´ятає про те 23 лютого) так і з Різдвом буде) через п´ять років одиниці пам´ятатимуть, що святкували в інший день. Аби ото срачі розводити...
мои маленькте дети будут подростками , и нам 35,лоботомия?
Джавеліна• 30 декабря 2025
Ответ дляdf364tye3
помню украину процветающей , зажиточной , богатой ,,,
Точнее?)
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
точно точно розібрались? За вашим коментарем очевидно ні. До совка були різні дати, навіть в різних регіонах України. Але навіщо так глибоко копати, правда? Крапка..та й усе...
Мальовнича даль• 31 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
До совка в моєму регіоні було 25 грудня, як у всіх християн.
В чому саме я маю розбиратися?
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
В чому саме я маю розбиратися?
а ви своє день народження за яким календарем святкуєте?
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
В чому саме я маю розбиратися?
в причині..чому саме зсунулась дата і як на це впливають обєктивні астрономічні причини....а не політичні
Мальовнича даль• 31 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
За датою в паспорті. Яке відношення має світська дата до релігійного свята?
Чи ви ще не в курсі, що у нас церква відділена від держави?
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
В чому саме я маю розбиратися?
ви краще не жіночок ліпить, а все таки почитайте..чому виникла ця різниця, і який календар з астрономічними похибками. І чому ви день народження святкуєте за одним календарем, а Різдво за іншим.
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
о..більше питань не маю. Якщо людина вперто не хоче розібратись в причині явищ...тут як то кажуть, природа безсила. Має відношення. якщо зацікавитесь, то знайдете. Просто більшість тим не заморочуються.
Мальовнича даль• 31 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
А чим саме мені заважає святкувати Різдво за традицієї моєї країни, а день народження за паспортом?
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
абсолютно нічого....але вам нічого і не заважає проаналізувати причини явищ..можливо десь би і змінили думку. Адже справа не в політиці і релігї, а банально в природних явищах, в часі, якому начхати на СРСР чи церкву
Мальовнича даль• 31 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Не відчуваю в тому потреби.
Якщо у вас є - створюйте тему для цікавих та пояснюйте, можливо хтось відреагує, якщо у вас будуть більш пристойні аргументи, окрім - а чому ви ДН та Різдво святкуєте за різними календарями)
Заела_пластинка• 31 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Не відчуваю в тому потреби.
на тому і завершимо. Коли люди спілкуються на різних мовах. однієї думки вони не дійдуть. я звикла працювати з інформацією, а не тупо погоджуватись і приймати. Гарних свят!