Сердючка• сегодня в 00:42
Прощаюсь з сином...назавжди
Океани сліз за роки.Сама ледве жива....Невиліковно психічно хворий.Не можу більше тягнути фінансово і морально.В дикого звіра перетворився,у чорта.Дорослий,необратимі зміни мозку,психіки і поведінки після величезного стажу вживання зборонених речовин.Підтримайте,благаю.Відсиляю його,на хліб і ,якщо захоче,ліки буду давати(купувати)
Сердючка
• сегодня в 01:38
Ответ дляКлептоманка
Видумуйте ще... Троляка
Навіть самий кінчений тріль такого не вигадає за своє дитя.Побійтесь Бога таке писати .Бажаю,щоб ви з цим ніколи не зіткнулись
Сердючка
• сегодня в 01:39
Ответ дляКлептоманка
Шо за прикол? Шо ви тут советчицям на ніч теми клепаєте душо розвиваючі?
Може вас банити?
За те,що я просила підтримки чи поради?ЗА ЩО?
Сердючка
• сегодня в 01:40
Ответ дляВорожу на каві
Это ад, очень страшно
Мені немає кому виплакатись.
Сердючка
• сегодня в 01:40
Ответ дляВся така шо куди там
А його точно самого поселять? Їсти що буде? Може на роботу якусь піти чи це нереально?
Ви думаєте, він дорогу до вас забуде?
Я їжу і ліки підвозити буду
Ворую вкусняшки• сегодня в 01:41
Ответ дляСердючка
У всьому винна я.Не догледіла з підліткового віку почав(Я робила помилки.Рідних немає
Він окрема людина. Навіть якщо ви і маєте провину, він все одно робів свій вибір. Багато хто жив в дитинстві в не простих умовах і не всі стали наркоманами.
Сердючка
• сегодня в 01:42
В мене ще маленька надія,що він злякається якось,що комфорту лишиться і буде сам.І почне приймати ліки і піде хоч сторожем.Він нічого не вміє робити
Сердючка
• сегодня в 01:43
Ответ дляВорую вкусняшки
Я йому так і казала.Хіба я тобі ту гадость в ніс і в рот запихувала?Його присадили у коледжі дружки
Ответ дляСердючка
Ага, мечтайте. Он к вам вернется. Пакуйте чемоданы и тикайте куда подальше, пока до смерти не забил от обиды и психов
Ворую вкусняшки• сегодня в 01:44
Ответ дляСердючка
Не допомогли нам ні лікарі,ні пігулки,ні моя любов,нічого...
Допомогає і то не завжди, коли людина сама дуже хоче з цим закінчити і все готова для цього зробити. Але тільки тоді, коли ще не пізно. Зараз такі наркотики, що швидко стає піздно. Раніше, навіть героїнові наркомани кидали. Частіше за все, коли приходили в церкву.
Ворую вкусняшки• сегодня в 01:45
Ответ дляНепогодка
Это как демон. Вселяется в человека и всё... у нас церковь какая-то есть через дорогу то ли бабтисты... шось таке. Я знаю там много бывших наркоманов сейчас. Платят десятину конечно но зато все трезвые.
Ось, про це пишу. Це реально допомогає наркоманам кинути, якщо ще мозги остаточно не поплавило
Пушка заряджена• сегодня в 01:48
Ответ дляСердючка
Я їжу і ліки підвозити буду
Спробуйте Девятницю до святого Були Тадея
Дійсно допомагає у безнадійних життєвих обставинах, це безкоштовно (так і напишіть в Гугл Дев´ятниця до Юди Тадея) і навіть з дому виходити не потрібно
Ворую вкусняшки• сегодня в 01:51
Ответ дляСердючка
Дружки теж йому не насильно запхали. Це тільки його вибір!
Ласковая_львица• сегодня в 02:00
Ответ дляСердючка
с чего вы таак решии?что он не прийдет к вам? он станет и будет бить кулаками дверь и орать. вам нужно менять место жительства
Вся така шо куди там• сегодня в 02:05
Ответ дляPrervana
Однозначно повернеться. Єдиний шанс його полякати і змусити ворушитися - матері просто зникнути з радарів, зовсім . Але вона так не зробить
Вся така шо куди там• сегодня в 02:07
Ответ дляСердючка
А в чому тоді ви себе звинувачуєте?
Клептоманка• сегодня в 02:39
Ответ дляСердючка
Куди ви його здаєте писали, в лікарню чи на бойню?.. Терзаєте напрасно всіх.
Клептоманка• сегодня в 02:41
Ответ дляСердючка
Мені немає кому виплакатись.
У хворої людини має бути лікар. І спец нагляд з спец ліками..
Ответ дляСердючка
Як же я його любила...Це було моє сонечко,моє життя,моє щастячко,думала,підтримка на старості.Скалічив життя і мені
От у вашому коментарі можливо і криється причина
Думала го буде підтримкою на старості - заєб-сь причина заводити дитину
Ви його так любили... як? Може ви його заїб-ли своєю нарцисичною любовю і гіперопікою. І не відвідали від нього ні день, ні ніч, контролюючи телефон чи знявши двері у його кімнату
Ответ дляСердючка
Він матами до мене,агресією,я не знаю,чи проснусь вранці.Психози страшенні
От ви зараз в ролі жертви. Чого до вас матами і агресія? Може це його спосіб сепаруватись від вашої токсичної любові і постійної ролі жертви в яку ви впадаєте коли шось іде не по вашому?
Ответ дляВорую вкусняшки
Багато хто... у цих людей могла бути опора в інших нормальних родичах - бабусях або дідусях. А тут син сам на сам з мамашкою і її токсичністю. Батя чого втік із сімї?
Ответ дляМиззери
Вы точно не виноваты
Автору треба шукати причину тільки в собі. У мене три знайомих з не такими катастрофічними але схожими ситуаціями з сином
Там мамашки чисті нарцисіхи. Четвертому вдалось спастись від алкоголізму, бо він плотно почав присідати, але слава богу його робота від мамашки дистанціювала бо він по роботі переїхав в інше місто.
І перестав пити.
Шикаю і викаю• сегодня в 03:27
Ответ дляБарабасиха
Зависимости часто не чья-то вина, а сломанный ген. Не у всех есть предрасположенность. И даже в самых лучших условиях случаются такие трагедии. Не вините себя. Вы дали, что могли. Он выбрал свой путь... Наконец начните жить для себя.
Вы правы. У меня есть знакомая семья, приличная абсолютно. Женщина начала спиваться, умерла в молодом возрасте фактически из-за алкоголизма, сын ее впоследствии умер от наркотиков (передозировка), отец женщины тоже любил выпить.
Шикаю і викаю• сегодня в 03:29
Ответ дляСердючка
Автор, чи є можливість фінансова та інша посприяти йому у влаштуванні у медзаклад, де йому нададуть допомогу? Призначать прпепарати, які будуть пригнічувати спалахи гніву. Не можна таких людей кидати напризволяще.
Раптом що, ви собі потім цього не пробачите.
Шикаю і викаю• сегодня в 03:31
Ответ дляНепогодка
Плюсую насчет церквей.
Кто бы что ни говорил, а я лично знаю примеры, как людям помогла и православная церковь, и баптистская.
Трохи злякана• сегодня в 03:45
Ответ дляСердючка
вы привезете еду и лекарство. Зачем ему работать?
Звездолётчица• сегодня в 05:12
Ответ дляДонька подруги
Заипали мальчика репетиторами и ожиданиями.
Заипали ? А когда вообще не обращаешь внимания на сына ,то так не будет зависимости ?
Тоесть все дети которые учатся усиленно- переходят на наркотики ?тк мозг не выдерживает ? Кто ж тогда учиться в универах ?
СережкинаЯ• 2 часа назад
Ответ дляСердючка
Слова сказати не можна,агресія,матюки,то плаче(рідко),в нього трусяться очі,руки.То психози,бігає як чорт по хаті і по двору,навіть до сусідів,бо паранойя.То каже,краще б я вмер ,навіщо я народився,відстань від мене.БожеЮ,не можу писати слттози виьбачте....................................
Автор, дорогая, возможно, Вы не идеальна, и не идеальная мама, но кто идеальный? И не все зависело от Вас, поверьте. Нас в семье трое, двое детей выросли нормальными, третий такой, как Ваш сын.