Сердючка• сегодня в 00:42

Прощаюсь з сином...назавжди

Океани сліз за роки.Сама ледве жива....Невиліковно психічно хворий.Не можу більше тягнути фінансово і морально.В дикого звіра перетворився,у чорта.Дорослий,необратимі зміни мозку,психіки і поведінки після величезного стажу вживання зборонених речовин.Підтримайте,благаю.Відсиляю його,на хліб і ,якщо захоче,ліки буду давати(купувати)
Донька подруги• сегодня в 00:59
Ответ дляСердючка
Просто замкнуте коло
Точно. Каждый месяц регулярно вы с этим морем слез. На другие темы не пишете?
автор Сердючка • сегодня в 01:00
Ответ длямегамоСГ
С псих диагнозом люди стоят на учете и им оформляют группу инвалидности. На учете у психиатра он стоит?
Не всім.
Аноним_1857• сегодня в 01:00
Ответ дляСердючка
Не вживає він вже ,це у мозку там щось перекроїлось назавжди
Сколько не употребляет? Может быть резкая отмена. Должно быть все под контролем врачей в больнице
Совбез• сегодня в 01:00
Ответ дляДонька подруги
И что, представляю как автору тяжело от этой ситуации
Пусин Кукин• сегодня в 01:01
То його треба тримати в спец.закладі, він вас вб´є, або когось!
Донька подруги• сегодня в 01:01
Ответ дляСовбез
От какой? Что ей другие темы не доверяют?
Совбез• сегодня в 01:03
Ответ дляДонька подруги
Ну я другие темы не читала, но ее жалко
КараПузовна• сегодня в 01:03
Ответ дляСердючка
Він матами до мене,агресією,я не знаю,чи проснусь вранці.Психози страшенні
главное чтоб не убил никого теперь, такие в горячке за дозой всех положат, его б в дурке закрыть от людей подальше
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 01:04
Пам´ятаю вашу тему. Ви вже писали, що шизофренія і психози після наркотиків.
Правильний вибір, якщо наважитесь. Налагоджуйте своє життя. Його ви вже не витягнете.
Донька подруги• сегодня в 01:04
Ответ дляСовбез
Ну я другие темы не читала, но ее жалко
Жалко. Строчит одно и то же уже сколько времени.
На пів ставки• сегодня в 01:05
Ответ дляАкукарача
Вибачте будь ласка, а чи не задушили ви його своєю любов´ю? Чи не були ці заборонені речовини - втеча від ваших очікувань стосовно його? Чому не відселили його раніше?
В семье родственников мужа именно такая история. Был мальчик, играл на семи инструментах, репетиторы, английский, французский в совершенстве, поступил на международные отношения в Киев. Куча ожиданий было. Наркотическая зависимость. Сейчас дворник со сломанной жизнью.
Скоро_вчера• сегодня в 01:06
Ответ дляСердючка
У всьому винна я.Не догледіла з підліткового віку почав(Я робила помилки.Рідних немає
Не вините себя. Сочувствую вам. Это очень страшно. Но даже, если все правильно. Даже, если полная и благополучная семья, где любовь и взаимопонимание....никто не застрахован от этого.
Донька подруги• сегодня в 01:06
Ответ дляНа пів ставки
Заипали мальчика репетиторами и ожиданиями.
автор Сердючка • сегодня в 01:06
Ответ дляСкоро_вчера
Вдячна вам,але моя вина велика
На пів ставки• сегодня в 01:07
Ответ дляДонька подруги
Наверное так (
мегамоСГ• сегодня в 01:08
Ответ дляСердючка
Вдячна вам,але моя вина велика
В чем?
автор Сердючка • сегодня в 01:09
Ответ дляНа пів ставки
І розумію,що він без мене не виживе.Його побють чи кудись влізе.Він помре без мене.Працювати він не може,не хоче і ледачий.Лежить,їсть,в інтернеті сидить
автор Сердючка • сегодня в 01:11
Слова сказати не можна,агресія,матюки,то плаче(рідко),в нього трусяться очі,руки.То психози,бігає як чорт по хаті і по двору,навіть до сусідів,бо паранойя.То каже,краще б я вмер ,навіщо я народився,відстань від мене.БожеЮ,не можу писати слттози виьбачте....................................
Донька подруги• сегодня в 01:12
Ответ дляСердючка
Вам помочь? барахтаетесь в своих выдумках, как кое что в проруби.
Давайте про ’отселяю на хлеб’, а то что-то вас не в ту степь понесло
автор Сердючка • сегодня в 01:13
Ответ дляДонька подруги
Бог вам суддя таке писати
Вся така шо куди там• сегодня в 01:15
Ответ дляСердючка
Бог вам суддя таке писати
А де він тепер буде жити і за що?
автор Сердючка • сегодня в 01:16
Ответ дляВся така шо куди там
А де він тепер буде жити і за що?
Є гуртожиток.
Вся така шо куди там• сегодня в 01:17
Ответ дляСердючка
Є гуртожиток.
А його точно самого поселять? Їсти що буде? Може на роботу якусь піти чи це нереально?
Ви думаєте, він дорогу до вас забуде?
Донька подруги• сегодня в 01:17
Ответ дляСердючка
Бог вам суддя таке писати
А вы думаете, бог не видит, чем вы тут занимаетесь)
Вся така шо куди там• сегодня в 01:18
Ответ дляСердючка
Ну може його життя і гірше за смерть. Вибачте
Ворожу на каві• сегодня в 01:30
Это ад, очень страшно
Зубная фея• сегодня в 01:30
Ответ дляНа пів ставки
Зат..ли его учебой, сорвался наверное.
Хлопаю ресницами• сегодня в 01:35
Ответ дляТирамісу на терасі
Співчуваю. Він буде знаходитися в лікарні?
Він буде знаходитися серед нас.
Клептоманка• сегодня в 01:35
Ответ дляСердючка
Як же я його любила...Це було моє сонечко,моє життя,моє щастячко,думала,підтримка на старості.Скалічив життя і мені
Шо за прикол? Шо ви тут советчицям на ніч теми клепаєте душо розвиваючі?
Може вас банити?
Клептоманка• сегодня в 01:36
Ответ дляСердючка
Сирота я,батьки алкоголіки,давно померли
Видумуйте ще... Троляка