Джавеліна• 1 час назад
Є такі, що змогли відмовитись від солодкого? як ви це зробили?)
хочу відмовитись саме від солодощів( цукерки, глазуровані сирки, печево). немає сили волі, не знаю чим замінити, коли п´ю каву або чай.
Скажений гудзик• 1 час назад
Повністю не відмовилась, бо я й так рідко їм солодке. Від додавання цукру в каву та чай відмовилась в один день і більше не тягнуло. Мені б таку силу волі на мучне та смажене, оооооо
Иванка Бур• 1 час назад
Намагаюсь. Холестерин зашкалює, є рухома бляшка. Призначили статини і сказали тримати дієту. Я струнка, солодким і тортами ніколи не зловживала. Намагаюсь вигадати собі корисне меню при невеликому бюджеті. Важкувато.
Файна цьоця• 1 час назад
може, підсолоджувач? типу стевії?
це я Зважених і Щасливих надивилася, його там широко рекламували.
Кракадэ• 1 час назад
Просто перестала купувати. Взагалі.
Але не схудла ні на грам за два роки.
Шкіра краще це точно.
Але не схудла ні на грам за два роки.
Шкіра краще це точно.
Не боюся осуду• 1 час назад
Як варіант - можна спробувати звернутись до хорошого нутриціолога, щоб він склав вам нормальне меню. Смачненького хочеться, коли є недобір нутрієнтів.
Ms. Анонимная• 1 час назад
Не купуйте, нема вдома - нема проблем. Замінити можна хоча б чимось менш хімічним. Пошукайте якісний шоколад, глазуровані сирки замініть домашнім сиром. Також можна пошукати пастилу, сушку з яблук
дамаАмстердама• 1 час назад
Да никак. Я полгода не ела. Но при этом готовила себе десерты на стевии. Ну, хочется вкусного и все. Потом замахалась лично для себя заморачиваться и опять покупаю.
Джавеліна
• 1 час назад
Ответ дляМона_Лиса
Начните пить
я перестала вживати алко в січні цього року. взагалі не пью, вирішила для себе , що це дуже шкідливо, впливає на зовнішність, а я дама вже за 35. по началу пила ба, але і це г... перестала вживати. схудла з 64 до 58. а от с солодким не можу розпрощатись. навіть їсти по троршку не можу, от щас свята, подакурвали коробку рафаело, я майже всю з´їла з кавою
Редиска Я• 1 час назад
Просто нет такой привычки - пить чай со сладостями. Если хочу пить - я пью. Воду чаще всего. Если хочу есть - ем нормально, а не перекусываю, чтобы была порция белка и овощей. Тогда и есть до следующего приема пищи не хочется.
Джавеліна
• 1 час назад
Ответ дляЭт вернячОк
Значить не хочете. А який мотив, заради чого?
стан шкіри, ну і загалом щоб покращити роботу організму.
Божий одуванчик• 1 час назад
Був такий період, що 2 роки взагалі не їла нічого солодкого, ні цукерок, ні тортів, ні солодких булочок, ні цукру в чай/каву. Мені було нормально, могла спекти торт та не їсти. А після народження дитини моя нервова система вже не така стійка і я хочу шоколаду та цукерок (правда, в розумних межах).
Дама_из_рекламы• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Їжте сухофрукти, горіхи, пп-батончики.
Сухофрукты содержат много сахара
Джавеліна
• 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
клас. мені хоча б оці розумні межі))
Эт вернячОк• 1 час назад
Ответ дляДжавеліна
А з чого Ви взяли, що відмова від солодкого покращить роботу організму?
Чи Ви зловживаєте солодким? Зайва вага?
Якщо є реальний мотив, то просто не їсте і не купуєте солодке. Без виключення. Перевірено на собі, я дуже люблю солодке.
Чи Ви зловживаєте солодким? Зайва вага?
Редиска Я• 1 час назад
Ответ дляДжавеліна
Я утром встаю и сразу пью кофе. Люблю черный, крепкий. Могу ложку стевии положить, или несладкий. И обычно я с этой кружкой хожу по дому, по участку летом, или на балкон выхожу, посмотреть на красоту. И как бы гулять с конфетой в руке неудобно. 😁 Может и вам так попробовать, не садитесь за стол, идите на балкон или террасу.
На привозе• 1 час назад
Для начала убедите себя в том что вы сильно себя любите и поэтому решили не травить себя химией. Сразу резко убирать и заменять только на полезное не стоит. Просто попробуйте хотя бы для начала заменять на более натуральное.
Например я делаю так - пеку пирог яблочный и делаю к нему крем из какао.
Готовлю блинчики, делаю к ним начинку из творога, кураги, изюма. Могу меда добавить. Пеку печенья творожные, в доме всегда есть бананы, сухофрукты. Очень люблю просто бутерброды с булочкой, маслом и медом. Поэтому когда ломка то это всегда спасает.
Свисток ля-минор• 51 минуту назад
Ответ дляИванка Бур
Які статини п´єте?
Иванка Бур• 24 минуты назад
Ответ дляСвисток ля-минор
Які статини п´єте?
Спочатку Крестор 20 мг 1 таб ввечері (1,5 місяці), а в подальшому Ліпобон (Езитиміб) 1 таб вранці після їжі 1 міс. От не зрозуміла це разом їх приймати, чи відмінити перший і додати другий. Треба буде перепитати.
Ждун с Нибиру• 14 минут назад
Давно відмовилася, вживаю багато білку- солодкого взагалі не хочеться, так до кави можу взяти протеїновий батончик, банан можу зʼісти або грушу, на десерт до кави люблю горіхи