Сердючка• 31 декабря 2025

Прощаюсь з сином...назавжди

Океани сліз за роки.Сама ледве жива....Невиліковно психічно хворий.Не можу більше тягнути фінансово і морально.В дикого звіра перетворився,у чорта.Дорослий,необратимі зміни мозку,психіки і поведінки після величезного стажу вживання зборонених речовин.Підтримайте,благаю.Відсиляю його,на хліб і ,якщо захоче,ліки буду давати(купувати)
ДолькиКабана• 31 декабря 2025
вы тут годами с ним прощаетесь
вы сами тот еще вампир, тянете эмоции с людей
Мстящий за Зайца• 31 декабря 2025
Ответ для3@йk@
Автор, нуждается в поддержке. Жить с таким человеком то еще испытание. И в тяжелых стрессовых обстоятельствах, как у автора тяжело не потерять самообладание. Ей просто нужно выговорится и выплакаться. Получить поддержку от общества, к которому она обращается. Потому что если автор «сломается», то ее сын будет жить завтра возле того самого общества, которое ее же и загнобило и не помогло вовремя. И обществу придется с сыном автора вошкаться самому. Хорошо если сыночек никому топор в голову не кинет и не изнасилует. Хуже если будут жертвы среди того самого общества до того, как с сыном решат проблему. В итоге сын все равно останется на улице бомжом среди нас. Задумайтесь, когда так нападаете на автора. Оказаться на месте того самого человека, которому прилетит топор в голову может каждый из нас…
Ее сын и сейчас живёт возле того самого общества и не лечится! Автор знает, что ему нужны лекарства, видит его агрессию, но ничего не делает. Отселяет его в общежитие и прощается с ним ’навсегда’. В чем ее поддержать?
Акуна_Матата• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
У всьому винна я.Не догледіла з підліткового віку почав(Я робила помилки.Рідних немає
Просто обіймаю вас.
Також є син 16 років... і також проблеми. Поки намагаємося боротися але в серці біль.
Снідаю авокадо• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Это вообще не ваша вина. Невозможно уберечь человека от наркотиков и психических заболеваний. Выбирайте себя и живите своей жизнью. Вы сделали всё что смогли.
ЧупакабраЗеБест• 31 декабря 2025
Ответ дляБронетапці
Я кринжовее вас не встречала
и что?
ПолБатона• 31 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Якраз навпаки, вибачте, жодним чином не обезцінюю і не зменшую горе мами у якої загинула дитина, але те пекло яке має автор страшніше в сотні раз. Не дай Боже нікому того пережити, ви розумієте що якщо син помре, то вона відчує полегшення, ви розумієте в якому страхітті вона живе кожен день. Бачити свою дитину яка втратила усе людське і стає дикою агресивною твариною.
как я понимаю, вы не сталкивались ни с наркоманом,ни с гибелью ребенка- то не вам судить.
пусть так и будет в вашей жизни покой и счастье.
Святатабожа• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Вдячна вам,але моя вина велика
це не ваша провина, у нього своя ’програма’...але не зрозуміла де він буде жити? Один сам по собі?
Невгамовна Бу• 31 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Автор, причина тільки у вас. І у тому які послання ви йому транслювали в дитинстві. А вже це наклалось на його схильність до залежності.

Я вас не звинувачую, але може ви нарцис і так обезціните моє повідомлення через 3 секунди
Кльово так звинувачувати всіх, що ти лайно по життю, винні всі, крім лайна...то давайте дойдемо до Адама і Єви, це вони винні у всіх сраних гріхах людей
Звездолётчица• 31 декабря 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Автор, на жаль, відселенням в гуртожиток проблема не вирішиться. 100% він не буде довго працювати і повернеться до Вас із звинуваченнями. Щоб розірвати це коло Вам потрібно переїхати у не відоме для нього місце. Не звинувачуйте себе ні в чому, такі ситуації, як у Вас трапляються в дуже різних і благополучних сім´ях. Як би не було важко, почніть життя наново, не вариться в минулому. Вважайте, що це доля, рок, не минучість, Божа воля.
Як легко давати рекомендації ,якщо тебе це не чіпляє і це ,не дай Бог ,твоя дитина.
Банка з медом• 31 декабря 2025
Ответ дляАкукарача
Тобто , у вашій родині є схильність до залежностей.
Нет никаких генетических склонностей. Есть метаболические поломки, поэтому участь быть зависимым может постигнуть любого.
Автора же она обошла стороной, а не должна была бы ’по-генетике’.
Значит генетика тут не при чем!
У моей мамы тоже родители употребляли, если разобраться то не от хорошей жизни они убегали в алкоголь.
По генам зависимостей не передалось, т.к. метаболизм скомпенсирован
Графиня Шезвездицкая• 31 декабря 2025
Автор, просто хочется обнять Вас.
Это сложно принять.
Сил Вам.
Напланетянка• 31 декабря 2025
Автор , живите теперь для себя.
Луковая• 31 декабря 2025
Ответ дляДонька подруги
Заипали мальчика репетиторами и ожиданиями.
А що до тих в кого не було репетиторів і вмінь? І вони теж стали наркоманами? Це більш всього погана компанія, і не вміння відмовляти
Та не реву я• 31 декабря 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Допомогає і то не завжди, коли людина сама дуже хоче з цим закінчити і все готова для цього зробити. Але тільки тоді, коли ще не пізно. Зараз такі наркотики, що швидко стає піздно. Раніше, навіть героїнові наркомани кидали. Частіше за все, коли приходили в церкву.
Причому, саме швидше вони вбивають мозок
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
В том, чтобы она не делала так. Дать грамотный совет, если его знаете. Не помогать автора утопить в ее проблемах, если не можете протянуть руку помощи, то хотя бы не топите! Пройдите мимо. Ваше неаккуратное высказывание может плачевно сказаться на других. Знаете, какой самый опасный человек? Тот которому уже нечего терять, как и автору. Мне есть что терять, думаю вам и вашему окружению тоже есть что терять.
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Просто обіймаю вас.
З 15 років мій почав з легеньких спочатку,потім на важкі перейшов.Полінаркоман.Посварилися тільки що знову,кажу,пий таблетки,що психіатр прописав.А він мені-пішла ти на..Ти сама йо..а,тобі треба пити.Кажу,раз ти вважаєш,що ти здоровий,я більше тебе не утримую ,йди на роботу
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Зараз чекаю приступи,як це страшно.Зараз він благодушний,в настрої,через годину злоба.Агресія.Психомотрика,говорливість ,слова не можна сказати.При приступах починає бігати,ломати все,очі круглі як чорт на сковорідці.Паранойя.Полуголий бігає кругом хати і до сусідів,щось шукає,прислухується до звуків.Питаю,може,голоса в тебе,каже ні
автор Сердючка • 31 декабря 2025
В голові у нього,що він богатий,ось зараз у нього піде якийсь бізнес.Брєд і маячня.Віки трусяться і руки постійно.Тремор сильний
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Автор, ну вы как маленькая, ей Богу. У вас конечно чувствуется, что нет еще осознания, что сын болен и есть темы, которые для него закрыты навсегда. Ваша психика этого не принимает и вы пытаетесь с остатками его мозга «бороться». Это борьба бесполезная. Это все равно, что писать против ветра. Пока вы этого не поймете и не возьмете в руки ответственность за своего сына и свою жизнь - н и ч е г о у вас не изменится!
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Ответ для3@йk@
Він профукав квартиру від бабусі спадщину дуже дорогу .За борги.У нього стаж 13-15 років
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Автор, вы жить хотите нормально? Или только поговорить о квартире? У вас топор еще не в голове? Ждете пока прилетит?! С кем вы разговариваете?! Вам нужно действовать! Пролонги ваше спасение, иначе бомжом скоро будете вы.
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Це роками пекло.Але останні роки він не вживав,пив антидепресант і нормативик,воно не дуже допомагало,бо потрібно нейролептик,а він не хотів і в лікарню ні.Пив алкоголь.Чудив.Ніколи ніде не працював
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Ну так делайте что-то! Госпитализируйте! Там прокапают, выйдет шелковый. И под эту «шелковость» сразу садите его на пролонги и живете свою жизнь дальше, а не разглагольствуете о квартире и о том, какой у него стаж. Оглядываясь назад нужно делать выводы, и не тащить прошлые ошибки в свое будущее!
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Поикинув таблетки і почалося ще гірше.То сльози з очей,то агресія,то чужих людей обнімає,то кидається словесно.То шуточки, не адекватні.То бігти кудись,його в душі щось мучить.
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Ответ для3@йk@
Пів хати зараз на ньому,а пів на мені.
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Вы меня слышите? У меня ощущение, что вам бы тоже прокапаться не мешало бы. Вы слышите, что вам нужно делать или вы живете в мире розовых пони?
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Ответ для3@йk@
Він не хоче пити ліки
автор Сердючка • 31 декабря 2025
Я телефонувала у швидку,заким когось не вбє чи не покалічить-примусово нікого не беруть
3@йk@• 31 декабря 2025
Ответ дляСердючка
Пів хати зараз на ньому,а пів на мені.
И что? Чем это помогло вам? Вы уже пошли вызывать бригаду для госпитализации сына? Установили инвалидность ему? Подали в суд и признали его недееспособным? Что вы сделали, чтобы не остаться на улице?
автор Сердючка • 31 декабря 2025
В поліклініці теж сказав психіатр,що не положить його.