Пампушечка• 01 января в 14:52

Я не розумію, скільки мені треба їсти білка, жирів, вуглеводів

Можна худнути без цієї математики?
Вишнёвая Леди• 01 января в 14:53
Три ложки олівє
Повний баланс
Свекруня• 01 января в 14:54
Можно, почитайте о правиле гарвардской тарелки.
жар-птица Нюра• 01 января в 14:54
Ютуб в помощь - там много видео об этом. Диетологи, фитоняшки.. и не только..
Ищу-брожу• 01 января в 14:56
Є багато застосунків в телефоні. Там можете розрахувати свою добову норму.
Анонимус Я• 01 января в 14:57
купіть якусь дієту. або десь викачайте.
якщо є гроші, то можна й готове меню закупити, щоб вам готові страви привозили.
Леся Українка• 01 января в 14:59
Вам правильно написали, в интернете куча советов на эту тему, или вам проще здесь ,чтобы за вас все поискали и написали?
Ворую вкусняшки• 01 января в 15:11
можна, просто їсти менше і в менший проміжок часу.
Не їм після 16-00, іноді після 17-00. Без солодощів і алкоголю.
Решта їм, за 2 місяці схудла на 5 кг.

От зараз цілий день жру, і ймовірно частина кг повернеться.
маминаБубочка• 01 января в 16:12
Математика в калоражі, а не бжв