Вилами по воде• вчера в 16:24
Я худну, але стала гірше спати. Це може бути від дефіциту калорій?
Ленивица-красавица• вчера в 16:27
Повысился кортизол от голода, а кортизол повышает глюкозу если падает.
Бабка-байкерша• вчера в 16:30
Ответ дляЛенивица-красавица
так від фізичної активності кортизол падає ж.
а взагалі кажуть, що для збереження молодості голодування дуже корисне. я так не можу, відчуття голоду не переношу).
Ленивица-красавица• вчера в 16:33
Ответ дляБабка-байкерша
дивлячись які тренування.... І про тренування взагалі не йшло мови, а будь-який стрес для організму це викид кортизолу
Забризкана водою• вчера в 16:35
Ответ дляЛенивица-красавица
У меня так было. Потом еще и пан атаки. Начала есть нормально- все стало на свои места
сладкий_ноябрь• вчера в 16:37
А який % дефіциту у вас?
При розрахуванні нормальної кількості білку голоду не буде.
сладкий_ноябрь• вчера в 16:38
Ответ дляЛенивица-красавица
Автор не голодує
А лише має дефіцит калорій, скоріше за все мало білку вживає
Неправдиша• вчера в 16:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор не голодує
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• вчера в 16:42
Ответ дляНеправдиша
Удалено администрацией...
Який саме дефіцит?
Дефіцит навіть в 20% від норми так не впливає на організм. І при правильному розрахунку білка організм не буде голодним.
Без комплексів• вчера в 16:44
Ответ длясладкий_ноябрь
Який саме дефіцит?
Буде голодний і мозок не дурний - просить глюкозу і шоколадочку, і стрес буде. Життя на дефіциті ккал завжди сіре і в стресі.
сладкий_ноябрь• вчера в 16:56
Ответ дляБез комплексів
Чому життя на дефіциті?
Дефіцит повинен бути лише при втраті ваги.
Без комплексів• вчера в 16:59
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому життя на дефіциті?
Так, при втраті ваги, це ж не день і не два.
сладкий_ноябрь• вчера в 17:09
Ответ дляБез комплексів
Але і не все життя.
Вже якщо є ціль, проблеми зі здоровʼям, втрата завершеного вигляду, то можна якийсь час потерпіти.
Я була на дефіциті в 20%.
Їсти хотілося лише тоді, коли норма білку Була вирахувала погано, при правильній нормі, голоду не було взагалі.
Я була на дефіциті в 20%.
Ленивица-красавица• вчера в 17:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому життя на дефіциті?
Ви впевнені що автор правильно розраховує кількість калорій і бжу, і взагалі нутрицівтичну плотність, щоб його організм не був у стресі .
сладкий_ноябрь• вчера в 19:00
Ответ дляЛенивица-красавица
Впевнена, що не вірно,