Швидкоруч• Изменено сегодня в 18:02

Вербують дітей? Що це за гра Ukraine GTA? Дитина сидить та спілкується з

Я в шоці. Чую дитина з якимось мужиком спілкується вживу по чату discord (тобто чутно голос), і питання якісь про статут ЗСУ, що робити коли на посту тощо.

А це був іспит з рекрута на солдата, дитина здавав іспит 40 хвилин !!! Тобто на одну дитину якійсь незнайомий дядька спілкувався 40 хвилин! А таких гравців (дітей) багато.

Дитина каже що він вступив в ЗСУ в грі, тож тепер треба виконувати завдання.

Що це? Вербовка? Від наших чи русні?
Щось в інеті мало інформації про цю гру.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 18:03
Сейчас и повестки расслыают мамсикам через GTA
Не пью, не курю• сегодня в 18:03
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Дети отцов сдают с потрохами
Триндичіха Байрактар• сегодня в 18:04
Ответ дляНе пью, не курю
Дети отцов сдают с потрохами
Мerida• сегодня в 18:04
Вы 40 минут слушали, как ваши ребёнок с каким-то петухом говорил?
Не пью, не курю• сегодня в 18:04
А, что отец семейства с ребёнком не поговорит?
Околовита• сегодня в 18:16
звичайна суто українська гра, там реальні гравці, різні ролі. якщо дитині мало років то вона в принципі не повинна грати в дорослі ігри з реальними людьми і спілкуватися в діскорд. класична ГТА в принципі це гра не для дітей, там і проститутки і наркотики, і алкоголь, і казіки, і вбивства, і бандитизм, в укр не грала але думаю суть однаова
Не служанка• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Не с ребенком , а с дядьком
автор Швидкоруч • 2 часа назад
Хм, тобто типу все ок чи що?
Який сенс співробітнику гри (чи хто це, що іспити приймає і дає звання?) витрачати свій час? Дитина нічого не платила в грі.

Батько розмову провів з дитиною, розказав про вербування спецслужбами русні і про синього кита тощо. Поки що під нашим контролем гра.
автор Швидкоруч • 2 часа назад
Ответ дляМerida
Ні, все не слухала. Бо дитина часто розмовляє по чату по іншим іграм але такого ще не було.
автор Швидкоруч • 2 часа назад
Взагалі то питання було тим- хто в курсі. А не аби обісрати.
автор Швидкоруч • 2 часа назад
Ответ дляМerida
А взагалі так, ми тупі нічого не розуміємо.
Сіґеле-міґеле• 2 часа назад
Ответ дляШвидкоруч
Хм, тобто типу все ок чи що?

Там типа каток, есть главный, это не разработчик, обычный игрок, который прокачался.
Запретите ребёнку играть и общаться со взрослыми мужиками.
Тот мужик может сказать открыть газ или переклониться через подоконник.
Паратруперсупер• 2 часа назад
Дитина не знає, що не можна спілкуватися із незнайомими ? Ніколи і в жодному випадку.
Неважливо, чи в інтернеті, чи вживу ?
Чому Ви не навчили її основи безпеки?
А потім плачуть, що діти пропадають.
Паратруперсупер• 2 часа назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
Або сказати, що дитина в ЗСУ і потрібно зустрітись , щоб отримати нагороду чи ще щось.
І все...
Птица секретарь• 2 часа назад
Ответ дляШвидкоруч
Хм, тобто типу все ок чи що?

Співробітник гри? Ви з летаргічного сну виринули прямо в 26 рік? Який співробітник гта?
Щаслива Я• 2 часа назад
gemini про Ukraine GTA : ’Ризики та застереження для батьків
Оскільки середовище не модероване для дітей, існують певні ризики:

Нецензурна лексика: Гравці часто використовують лайку в голосовому чаті.
Вплив незнайомців: Дорослий може давати завдання, які виходять за межі ігрового етикету або є формою цькування (булінгу).
Відсутність цензури: Можливі розмови на дорослі теми, які не підходять для неповнолітніх.

Рекомендація: Якщо ви хочете обмежити контакт дитини з незнайомцями, можна вимкнути голосовий чат у налаштуваннях або використовувати ’закриті’ канали зв´язку (наприклад, Discord) тільки з перевіреними друзями. Але повністю контролювати, хто підійде до персонажа дитини у відкритому світі гри, неможливо’
Мerida• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Ну, сочувствую