Дівчатка, живемо разом з хлопцем,хлопець питав що я хочу на новий рік постидаласьщось казати ,якось не зручно ,а тут скидає відео де купив в машину дещо і каже це нам подарунок(машира його),я такого взагалі не очікувала,це якби я подарувала нам подарунок парфуми чи сумочку ,не знаю навіть як реагувати,як підєбати так само парадьте будь ласка
Не рахую, а вважаю• 03 января в 00:04
Тобто ротом ви сказати не могли, а під..ти то швидко виходить?
Мандолина Бу• 03 января в 00:04
Треш. Поступите также. Купите себе серьги и скажите это на всех
Зажуженная Жужжа• 03 января в 00:05
А от не треба було стидатися, а сказати, що хочете. Хлопець вас підводить до того, що потім будете вкладатися в його машину, квартиру, типу це для вас обох
Не рахую, а вважаю• 03 января в 00:05
Ответ дляKatie18
Я нічого не просила дорого,але хотіла б ароматичну свічку,ялинку,грані стананчики але точно не щось для машини,думаю це всі розуміють,дуже не приємно, але і смішно одначно бо ще такого н ечула нам подарунок в машину
А він як мав здогадатись, що ви там собі хотіли?
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Справа в тому,що він попросив аби я скинула що хочу,я не знаю на який бюджет він розраховує тому як я можу йому щось скидати, якби він сказав бюджет тоді так.Я не можу людині якісь ставити запроси, він знає і так що я люблю ,свічки ароматизовані, парфуми,це вже було б його бажання щось купити,але тут каже я купив в машину плеєр нам на новий рік,я була в шоціфє
Спасу мир• 03 января в 00:07
Ответ дляKatie18
Чому Ви не сказали, що хочете свічку, ялинку і так далі?
Пешеходик• 03 января в 00:08
Ответ дляKatie18
Что мешает щас сказать, что вы придумали подарок? Это ж не даймонд под заказ, пусть идет и купит вам эту свечку, ель и стаканы
Зажуженная Жужжа• 03 января в 00:08
Ответ дляKatie18
Скинули б різні варіанти
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так а як я мала здогадатись на який бюджет він розраховував?я могла б сказати купи айфон, чи сережки.
Як можна питати людину що ти хочеш і не казати приблизний бюджет, я не знаю скільки він може витратити можливо в нього 500 грн і я тут буду ставитт запроси і ставити його в незручно становище
Не рахую, а вважаю• 03 января в 00:08
Ответ дляKatie18
Жити разом і не могти прямо запитати про бюджет і озвучити свої бажання? Ви що разом взагалі робите і чого ви від нього тоді взагалі чекаєте?
Мрію про пончик• 03 января в 00:12
Ответ дляKatie18
Я уже давно глубоко замужем , но даже когда встречалась всегда говорила конкретно что хочу и мне вообще все равно было на его бюджет рассчитывает он или нет . Вы сами себе создание ограничения и проблемы потом дальше такие мужики всегда экономят
Спасу мир• 03 января в 00:09
Ответ дляKatie18
Який бюджет, Ви написали свічка. Свічка це на будь який бюджет.
Тектологиня 80lv• 03 января в 00:14
Тема родилась из анекдота?
Только там наоборот.
И что он купил, зимнюю резину для вашей безопастности? Шипованую
Только там наоборот.
Спасу мир• 03 января в 00:09
Ответ дляТектологиня 80lv
Тема родилась из анекдота?
Только там наоборот.
Я думаю це троляка. Соромно їй було попросити свічку з ялинкою.
Нога на ногу• 03 января в 00:09
Ответ дляKatie18
Так спросили б у него : на какой бюджет ? Вам 17 лет что ли? Что вы как ц*лка , простите за мой французский
Гостра на язик• 03 января в 00:10
Ответ дляKatie18
Ппц... вы же живёте вместе, как вы не можете понимать его бюджет?
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я знаю шо в нього зараз не дуже з фінансами щоб ставити йому запроси,по мелочі він і так знає шо я люблю, який гель для душу,креми,тому тут питання в іншому
Телепузик• 03 января в 00:11
Ответ дляKatie18
Так про свої бажання потрібно говорити, він думки не читає. А то ви щось промчилили, а він тепер винен
Не рахую, а вважаю• 03 января в 00:11
Ответ дляKatie18
Бо ми не перший рік разом,раніше він це дарував і нк питав і всі були довольні а тут вирішив питати а я знаю шо в ногу н етак багато грошей,тому нічого і не просила дорого
Ну і далі не просіть і складайте довгий список під..бок на всі випадки життя. Ви може грамоту чи орден за скромність чекаєте і що ваші жертви оцінять? Дитячий садок, їй богу
Телепузик• 03 января в 00:12
Ответ дляKatie18
Ну якщо не вмієте висловлювати свої бажання, то радійте ’штучці в машині’
Спасу мир• 03 января в 00:12
Ответ дляKatie18
Ну я наприклад хочу браслет але як я можу йому поставити такий запрос якщо наприклад в нього може н ебути грошей на це
Так і кажіть, отакий браслет подобається. На інше свято назбирає, як зараз нема грошей.
Тектологиня 80lv• 03 января в 00:12
Ответ дляKatie18
Вы живете вместе и не можете обсудить стоимость подарков ? Все-таки надо еще разговаривать, а не только ахаться.
Я натуралка• 03 января в 00:12
Ответ дляKatie18
Ну, получается, Ві промолчали, он на Вас сэкономил и купил плеер себе в машину
И еще думает, наверное, - вот нашел ’норм’ девушку без запросов)
МамОмужа• 03 января в 00:12
Автор, работать над собой! Что за самоценность такая нулевая? Парню скажите, что то, что он купил в свою машину, подарком себе Вы не считаете - обязательно это проговорите.