Мамина корзиночка• 03 января в 09:01
Образила мама
Нас у мами четверо. Я допомагаю три роки щомісяця, першого числа кожного місяця, як зарплату скидаю гроші.
Моя мама не бідує, трохи брат допомагає. У мами хороша пенсія.
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
У грудні я забула скинути гроші, але через те, що приїхала на Різдво за 1000 км то привезла продуктів і подарунків багато.
І мама на саме Різдво , як всі вечеряли сказала що я завжди допомагала, а вже перестала допомагати. І з такою претензією…. Я офігіла ..
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Але я допомагаю бо мені цього хотілося.
І от січень і я не хочу вже допомагати.
Проснулася і оце думаю як поступити ?
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:14
Ответ дляЯ таке знаю
Авторе, я дуже люблю своїх батьків і свекрів. Але розумію, що не завжди люди приймають допомогу, як поклик серця того хто дарує. Постійна допомога часто переходить в обов´язок.
Надалі, якщо зберетесь поновити допомогу - не перекидайте в один і той самий день регулярно. На початку місяця, потім в середині, потім пропустили. Тоді немає залежності від тієї допомоги.
Це проходило багато людей, і не лише з батьками.
Дякую вам велике
Обнемашечка• 03 января в 09:15
Ответ дляМамина корзиночка
Я вже коли збиралася наприкінці грудня згадала що не скинула кошти.
Тому вирішила, ой привезу їй більше всього. Якось так.
І зараз 3 січня а не грудня.
Суми писати не буду, але я добавляла 50% її пенсії.
І зараз 3 січня а не грудня.
Ну, да. Три роки і року в рік 1 числа скидали, а тут, бац, забули і аж наприкінці грудня згадали
Щодо віку мами, ви в її віці ще й не так можете вислослюватися.
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:15
Ответ дляРубаю олівлє
А мама всех четверых доит или только Вас?
Мене це не обходить.
Брат допомагає , сестра близько там біля мами. Ще один брат не допомагає, «бо у мами все є»..
Леннон_Жив!• 03 января в 09:16
Ответ дляМамина корзиночка
І зараз 3 січня а не грудня.
Еще и врёте. Если каждый месяц скидывать маме деньги, а тут бац, забыла. Ага. Поесть не забыли месяц?
Я таке знаю• 03 января в 09:17
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Мої діти мені і не винні. Я народжувала, бо так вирішила я і чоловік. Бо так хотіли ми. Діти до нашого бажання не мають жодного відношення. Вони з певного віку самостійні люди зі своїми потребами і бажаннями.
В моєму світогляді ані бабусі не винні з онуками сидіти, і мають відпочивати на пенсії, ані діти бути винними батькам. Можуть допомогти при хворобі і нужді. Але навіть тут залежить від стосунків, в не хто кого не вигнав з дому.
З моїми дітьми, батьками, свекрами у мене чудові стосунки. І навіть при них - захочуть відфутболити - мають право, привід буде мені задуматись чи такі чудові.
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:17
Ответ дляSvitlo_
Я по життю зрозуміла, що коли людина щиро прагне допомогти, то вона шукає аргументи щоб допомогти, а коли не щиро - то шукає причини, щоб перестати допомагати?
Ви по життю не зрозуміли ще багато
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:17
Ответ дляЛеннон_Жив!
Окей!
маска Ілона• 03 января в 09:17
Не звертаю на таке увагу.
В моєї пенсія 12000 грн. 5 000 я їй даю щомісяця
Два рази в рік Східниця за мій рахунок
Рубаю олівлє• 03 января в 09:17
Ответ дляМамина корзиночка
Мене це не обходить.
Так Вас просто используют. Я не удивлюсь, если мама за Ваши деньги, отваливала что-то братику, которому мама пох, только потому, что «бо у мами все є»..
Ясамаякрасивая)• 03 января в 09:17
Ответ дляМамина корзиночка
І зараз 3 січня а не грудня.
Когда мама сказала, вы промолчали? Или сказали, что только в декабре не помогли финансово, зато много чего привезли? Все обговаривается и выясняется на месте. Вы хотите вялотекущие обиды на маму, и от мамы теперь на вас, или все-таки поставить все точки над и?
Рубаю олівлє• 03 января в 09:18
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мама вошла в чат.
Я таке знаю• 03 января в 09:20
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це все одно що сказати - щомісяця ви донатите, а тут не задонатили, а на більшу суму надіслали посилку. Негодяйка яка
Леннон_Жив!• 03 января в 09:20
Ответ дляЯ таке знаю
А зачем вы рожали? Зачем вам семья, если вы никто друг другу и ничего никому не должны? Смысл в том, что они есть?
Я таке знаю• 03 января в 09:21
Ответ дляSvitlo_
Думаю мама не раз офігівала від вас поки вас ростила.
Я вам відкрию секрет - всі батьки періодично офігевають від дітей час від часу.
Ось від ваших дописів в темі теж всі офігевають. І нічого. Ви навіть не помічаєте.
Рубаю олівлє• 03 января в 09:22
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы рожали детей для выполнения взаимных обязательств? А как обязательства делить будете, если детей больше, чем один? У матери Автора их четверо, а помогает только двое.
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:22
Ответ дляРубаю олівлє
Мені байдуже. Я даю їй стільки, скільки мені взагалі не напряжно.
Леннон_Жив!• 03 января в 09:23
Ответ дляРубаю олівлє
Мама вошла в чат.
Хочется с барской ноги делать, что в голову придет, да? Так бы и делала. Зачем темы эти писать, чтобы что? Поддержали? И чем больше таких обиженок напишут - бросай маму, лохушка ты, что ты маме помогала, тем лучше в вашем мире, да?
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:23
Ответ дляSvitlo_
Заскріньте собі це і роздрукуйте. Після 70 з себе посмієтесь.
Вас навчати користуватися інтернетом внуки чи правнуки?)
Леннон_Жив!• 03 января в 09:24
Ответ дляРубаю олівлє
В моей семье никого не бросают. Зачем вам семья? Где ответ на такой простой вопрос?
Фрикаделька• 03 января в 09:24
Ответ дляМамина корзиночка
Завжи хотіла допомагати, а це вже не хочу
не надо сдерживать порывы, идущие от сердца! (с)
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:24
Ответ дляЛеннон_Жив!
Які опуси) лозунги!
Весь світ кидає свою сімʼю а ви ні)
Ответ дляЯ таке знаю
Я те і писала. Батьки по життю 100 раз офігівали від дітей ітродовжували їм допомагати А виходить у віці за 70 щось сказав нерозумно (бо вже і зміни вікові) то в дітей смертельна образа. Діти дорослішати не збираються?
Обнемашечка• 03 января в 09:24
Ответ дляМамина корзиночка
Ви по життю не зрозуміли ще багато
Ви агресуєте. Це помітно.
Якщо у мами пенсія не військова і не суддівська, то не така вона вже там і велика. Хоча ви акцентуєте саме на відсотках, а не на сумі. Отже, з цього висновик, що ви, як забезпечена особа, яка мала змогу допомагати і допомагала своїм мамі, надсилали кошти приблизно на комуналку.
Мамина корзиночка
• 03 января в 09:25
Ответ дляОбнемашечка
Ви агресуєте. Це помітно.
Приблизно на 3-4 комуналки )
Живіть з цим)
Леннон_Жив!• 03 января в 09:25
Ответ дляМамина корзиночка
Які опуси) лозунги!
Весь світ кидає свою сімʼю а ви ні)
Ну так кидайте.