Хочу наколоти губи• 03 января в 16:24
Є тут драматики або драматики-натурали?
Що носите? Де купляєте одяг в умовах сучасних трендів на спущену лінію плеча і безформений оверсайз? З часом все важче знайти щось з чіткою лінією плеча. Також цікавить, який у вас головний убір, бо з шапками прям біда…
Завжди недо...• 03 января в 16:27
А, это вы про высоких астеников? Тю, отличная фигура, все можно носить.
Хочу наколоти губи
• 03 января в 16:29
Ответ дляЗавжди недо...
Ні вони не астеніки. Просто у них багато видовжених ліній в зовнішності. Можуть бути і з зайвою вагою легко. Коли вдягають модний оверсайз зі спущеним плечем то одразу обличчя виглядає, як здраствуй, Вася, я снєслася.
ПушАпница• 03 января в 16:29
А я просто живу и наслаждаюсь жизнью, не записывая себя в какие-то особые ’отряды’
Хочу наколоти губи
• 03 января в 16:35
Ответ дляПушАпница
Ви молодець. То я по собі помічаю, як вдягну щось жіночне, або вкорочене, або зі спущеним плечем, то одразу якась тьотя лошадь в тому. Не подобається, як виглядаю. А в жорстких а-ля чоловічих сорочках, піджаках, пальтах - навпаки… то от задумалась.
Ацетилсалициловая кислота• 03 января в 16:37
Ответ дляХочу наколоти губи
Может, у вас архетип «Правитель», «Мудрец»
Мольфарочка• 03 января в 16:37
А де ви тестувалися?
Бо я за тестом потрапляю на межу 3типів, так не цікаво)))
Хочу наколоти губи
• 04 января в 09:45
Ответ дляМольфарочка
А де ви тестувалися?
Сама тестувалася. Бо довелося підпрацьовувати художником по костюмах і прийшлося вивчити матчасть.
Хочу наколоти губи
• 04 января в 09:46
Ответ дляФФФФристайла
Знайдіть модного блогера з вашим типажем і копіюйте)
Модні блогери впарюють модне, а не те, що підходить їм за типажем)
Хочу наколоти губи
• 04 января в 09:47
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мудрець, Мандрівник і Маг. Але це суто внутрішній стан. Але навіть якщо суто зовнішність аналізувати, жіночне і гамінне не підходить.
ФФФФристайла• 04 января в 10:13
Ответ дляХочу наколоти губи
На основі своїх знань, ви зможете відрізнити, що їм личить, а що ні
Ацетилсалициловая кислота• 04 января в 14:42
Ответ дляХочу наколоти губи
Для ощущения гармонии, внешнее должно отображать внутреннее, или по крайней мере не противоречить