Я таке знаю• 03 января в 17:21
До Львова з Києва довго їхати на машині? Потрібно там заночувати?
Кінцева точка Ужгород
Блакитне небо• 03 января в 17:27
Ми до Ужгороду годин 12-13 їдемо із заправками і перекусами, але без снігу.
До Львову швидко, годин 6, далі дорога не швидка.
Кручу хвости• 03 января в 17:43
Долго. Почти весь день, если делать остановки на перекусы, туалеты, заправки. 8 часов где-то.
Я бы с ночевкой ехала до Ужгорода.
Стигла полуниця• 03 января в 17:48
Їжджу в Ужгород приблизно 5 разів на рік. Ночую у Львові або в Тернополі
Досвідчений водій або 2 водії можуть і за 1 день доїхати до Ужгорода. У мене троє дітей і їхати одним днем мені важко.
До Львова доїжджаю за 7 годин з зупинками.Можу і швидше, але зі штрафами за перевищення швидкості
Небоброїдка• 03 января в 18:00
Якщо дозволяє час, то обов´язково ночувати в районі Львова, Стрия або Самбора. Навіть просто заради красивенної дороги через гори наступного ранку.
Але можна доїхати і за день, втомленим, змореним, не бачачи перевалів і сплативши штрафи за перевищення)
Я таке знаю
• 03 января в 18:35
Ответ дляСтигла полуниця
Де ви ночуєте у Львові?
Я таке знаю
• 03 января в 18:35
Ответ дляНебоброїдка
А де ви ночуєте зазвичай у Льовові Стрію?
Небоброїдка• 03 января в 19:05
Ответ дляЯ таке знаю
Стрий - Золото Карпат
Дуліби - Вілла Грей
У Львові не зупиняюся, потім зранку корки у місті, корки на кільцевій, багато часу втрачається
Дуліби - Вілла Грей
Стигла полуниця• 03 января в 20:10
Ответ дляЯ таке знаю
Де ви ночуєте у Львові?
Беру в основному апартаменти через букінг, бажано з парковкою.
ПешитеБесАшипок• 03 января в 20:36
Залежить від вас, від тих, хто їхатиме в машині. Дорослі люди можуть за день проїхати Київ - Ужгород, якщо без пригод на трасі і виїхати рано-вранці, але це зазвичай у теплу пору року. Взимку або х дітьми краще десь в дорозі заночувати. Мої друзі часто їздять Київ-Львів машиною, зазвичай о 7й ранку виїжджають, після обіду вже в кінцевому пункті, десь о 15й.