ОбережнаЯ• 04 января в 14:29

Вероятнее всего дочь захочет детей или это уже сознательный возраст?

Дочери будет 28 лет. Живет с 19 лет отдельно, путешествует, встречается с каким то мужиком. Прямо и четко говорит что детей и семью не хочет. Не понимаю на что рассчитывать, это еще юный возраст и может все изменится?
Борисфенка• 04 января в 14:59
Ответ дляБаба Йога
Діти живуть на іншому континенті і прям поруч вони не будуть.
Щодо успішного проекту.
Як можна в 50 років страждати від того що у тебе ніколи не було?
Я не страждаю що не стала міс Україна.
Я не страждаю що не стала лауреатом якоїсь премії.
Але якщо в мене щось є, і я втрачу це , я напевно буду дуже страждати
Уявіть, що дітей у вас не було. Вам якраз 50 років.
3@йk@• 04 января в 15:00
Ответ дляОбережнаЯ
Ну стараюсь зрозуміти чи в 28 років це може бути свідоме рішення яке не зміниться чи можна розраховувати що зміниться?
Нащо вам це розуміти? Ви свій вибір вже зробили, народили і виростили. Її життя, то їх особиста справа. І нічого поганого в відсутності дітей нема, людина вільна, не зв´язана ніякими зобов´язаннями, робить що хоче, їде куди хоче
3@йk@• 04 января в 15:01
Ответ дляАль де Барановна
Я до 25ти тоже не хотела детей ни под каким видом. Сестра только после 30ти начала думать о замужемтве и детях. До этого жила в своё удовольствие и путешествовала с кавалерами
А я в 46 зрозуміла, що зробила велику помилку, коли вирішила народити дітей.
Борисфенка• 04 января в 15:02
Ответ дляПодтяжка
Это счастливая дитина, рано или поздно станет несчастным взрослым « не родившись - не познаешь страданий»
Бажано, щоб стала щасливим дорослим.
Тут все, як в приказці ’Если б молодість знала, если б старость могла’.
Народжувати краще в 25, але треба гори звертати і в клуби-подорожі хочеться.
Аль де Барановна• 04 января в 15:03
Ответ для3@йk@
Сколько им было на тот момент?
ЗновЗдоров• 04 января в 15:03
Ответ дляБаба Йога
Ви серйозно?
Яке ви маєте відношення вибору дорослої людини?
Що значить яке відношення??? Це її донька і норм що мама задається таким питанням.
3@йk@• 04 января в 15:04
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нормальное желание иметь детей.
Не иметь детей ненормальное желание , говорящее о неустроенности, депрессии и неудовлетворенности жизнью :(
Скоріше все вами перераховане стосується тих людей,які вважають, що знають,як правильно для інших
Просериарила молодость• 04 января в 15:05
Ответ дляБаба Йога
Моя в 20 -ч чайлдфрі
В 25- я мабуть лесбійка
В 28- я заведу кота
В 30 - я народжу дитину і ще одну усиновлю
Поки що все в теорії
Теж може бути. Я просто кажу, що зараз вона відчуває саме так, про що відверто говорить. І знає, що я її підтримаю, незважаючи на те чи подобається мені чи ні.
Звісно, все може змінитися, але поки що так.
Коти і собаки будуть 🤣
Ухахайкина• 04 января в 15:05
Ответ дляБорисфенка
І?
Мінус недоспані ночі
Мінус пологи і втрата здоров´я (чи ви адептка, що пологи омолоджують?)
Мінус постійне підлаштовування під потреби дітей (матеріальні, часові, емоційні)

А у підсумку - все одно залишилась одна.
Просериарила молодость• 04 января в 15:07
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А потом в 45 рыдают, что надумали, но уже не получается. Видела много примеров. Просто для информации говорю, что, как говорится, не все так однозначно.
Она хочет заниматься наукой и не распыляться на детей. Это ее выбор и ее право. Вы можете думать по другому и иметь другие примеры, но это не есть истина.
Однозначно• 04 января в 15:07
Ответ дляБаба Йога
Я мама двох дорослих дітей. Яки вирослі і полетіли жити своє життя.
Так. Ми спілкуємось.
Але в сухому остатку в свої 50 я живу одна, своє життя, робота, хоббі, друзі.
І чим я відрізняюсь від такої ж п´ятидесяти річної подруги але без дітей?
Ну это без разницы если всё в порядке
У меня так знакомая женщина, вдова начала слепнуть
И ее взрослый сын забрал в другой город к себе в семью
3@йk@• 04 января в 15:10
Ответ дляАль де Барановна
Сколько им было на тот момент?
14, грьобанмй підлітковий вік,який зіпсував і продовжує псувати моє життя, а з ним прийшло й усвідомлення того, що я запхнула себе за плінтус, в бажанні зробити життя дітей кращим, нехтуючи власними потребами. Молодшому 12, з ним живемо поки в мирі, але я на багато речей почала забивати, і вже не жертвую так собою, але з острахом чекаю другої хвилі підліткового віку. Як виявилося, я до цього геть не була готова(
Просериарила молодость• 04 января в 15:09
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, це не нормально 😑, на жаль
3@йk@• 04 января в 15:10
Ответ дляОднозначно
Ну это без разницы если всё в порядке
Далеко не всі діти так роблять, і народжувати дітей з розрахунком на те, що вони в твою старість будуть твоєю підтримкою, повна дурість
Просериарила молодость• 04 января в 15:10
Ответ для3@йk@
💯
Аль де Барановна• 04 января в 15:12
Ответ дляБаба Йога
Так. Ми спілкуємось.
Моей маме 70. Сестра уехала из дома в 20. Сейчас ей 40. После войны забирает маму жить к себе т к дом мамы в оккупации.
Аль де Барановна• 04 января в 15:13
Ответ для3@йk@
Сочувствую. Я была такой оторвой. Выпила много крови матери. Мой ребёнок, к счастью, не в меня. Абсолютно другой.
Ворую вкусняшки• 04 января в 15:13
Ответ дляОбережнаЯ
В смысле, рассчитывать? Вы вообще причем
3@йk@• 04 января в 15:15
Ответ дляАль де Барановна
Чесно,я ледь вижила, я навіть до психіатра зверталася, бо не вивозила то все, а мусила триматися, аби своєю неправильною поведінкою і відношенням не підштовхнути дитину ще ближче до прірви. Маю надію, що самий гострий період ми вже пережили, зараз навчається за кордоном.
Борисфенка• 04 января в 15:18
Ответ дляУхахайкина
І?
Мінус недоспані ночі

Уявіть, що ви будуєте будинок - мінус час, сили, витрати. Але ж є результат!
І ви не одна - і в своєму збудованому будинку, і з дітьми, які живуть десь недалеко чи й далеко, але вони у вас є.
Жити без будинку на морозі можна, але складно. Те саме - без дітей. Все треба робити вчасно.
Баба Йога• 04 января в 15:20
Ответ дляБорисфенка
Ну напевно б досягла більшого. Бо відверто багато часу і енергії пішло на їх виховання
Борисфенка• 04 января в 15:21
Ответ для3@йk@
В 56 чи в 66 років ви зробите інші висновки. Але до того треба дожити.
Є час розкидати каміння і є час збирати каміння.
Борисфенка• 04 января в 15:23
Ответ дляБаба Йога
Сміюся. Я раніше також так думала, ще три гори могла б звернути.
А зараз думаю інакше - якраз успішні діти є найбільшим досягненням у житті, а всі бізнес-проекти - це такі дрібниці мало значущі.
Ухахайкина• 04 января в 15:23
Ответ дляБорисфенка
А де ви вивчали логіку?
Можете не відповідати. Далі дискусія не має сенсу.
Кондуктор трамвая• 04 января в 15:29
Ого, как давят детные на тех, кто не хочет детей😵‍💫😀 жесть.. Зачем вы это делаете? Я имею ребенка, но отлично понимаю людей, которые не хотят детей. И виду таких людей, кстати, как более глубоких, эмпатичных, рассудительных. И вообще считаю что у человека смысл жизни просто жить. Другие смыслы это уже из-за страхов. В частности, страха одиночества, смерти и тп. Просто жить и получать при этом удовольствие - это единственный адекватный смысл. Просто жить. По возможности так как этого просит душа и тело. И как раз с возрастом это понимание достигает пика.
Xвостокрутелка• 04 января в 15:25
Какая вам вообще разница? Хотите ещё одного ребёнка – идите и родите. Или с детдома возьмите. Дочь отдельный человек
Борисфенка• 04 января в 15:28
Ответ дляУхахайкина
А де ви вивчали логіку?
Вам це не зрозуміло, ну значить не треба.
Margaret Rose• 04 января в 15:29
Захоче - народить або усиновить, часу в неї вдосталь. Не захоче - її вибір, краще не народити, ніж народити і шкодувати та травмувати себе і дитину.

І, до речі, чому відсутність шлюбу та дітей = гульки? Якщо людина будує кар´єру, живе самостійно,розпоряджається фінансами, розвивається в особистісному плані, то вона абсолютно зріла та усвідомлена.

А гульки можуть бути і в людей постарше, з чоловіками-дружинами-дітьми, це взагалі не корелюється
Подтяжка• 04 января в 15:29
Ответ дляБорисфенка
Бажано, щоб стала щасливим дорослим.
Мне ни в 25 не хотелось ,ни сейчас в 40 не хочется
Борисфенка• 04 января в 15:29
Ответ дляКондуктор трамвая
Ага, років в 50-55 якраз пік. Бачено не раз.