ОбережнаЯ• 04 января в 14:29

Вероятнее всего дочь захочет детей или это уже сознательный возраст?

Дочери будет 28 лет. Живет с 19 лет отдельно, путешествует, встречается с каким то мужиком. Прямо и четко говорит что детей и семью не хочет. Не понимаю на что рассчитывать, это еще юный возраст и может все изменится?
Борисфенка• 04 января в 14:44
Ответ дляБаба Йога
Як на мене цінність дітей сильно перебільшують
Приходить час, коли ви починаєте розуміти, що найкращі ваші досягнення у житті - це діти. Все інше - порожня колотнеча.
Язикувата Хвеська• 04 января в 14:44
Ответ дляПросериарила молодость
Как это связано. Моей 20, не планирует детей в принципе, планирует заниматься образованием, историей, культурой. Считаю это очень крутым решением. Она уникальна и я хочу чтоб она прожила свою жизнь так, как хочет она.
А потом в 45 рыдают, что надумали, но уже не получается. Видела много примеров. Просто для информации говорю, что, как говорится, не все так однозначно.
Ухахайкина• 04 января в 14:45
Ответ дляБорисфенка
Тоді прозріють в 50, але це вже сумне прозріння, безсенсове.
Десяток котів заводять.
Сумне прозріння, коли народжують’ бо так треба’. А потім назад вже не засунеш, то треба бездітним доказати, які вони нещасні
Борисфенка• 04 января в 14:45
Ответ дляПодтяжка
И что тут плохого ?
Нічого, поки така жінка ходяча і дієздатна. Але рано чи пізно настає момент, коли котики в магазин за продуктами не сходять.
Тоді такі жінки стають головняком для сусідів і далеких родичів.
ВсеПроВсехЗнаю• 04 января в 14:46
Ответ дляПодтяжка
А если и в 40 не прозрели ?
Смешной вопрос)
Ухахайкина• 04 января в 14:47
Ответ дляБорисфенка
Ще гірше, коли цей момент настає у дітних, на яких вони викинули 20 років життя)
Борисфенка• 04 января в 14:47
Ответ дляУхахайкина
Та ніхто ж вас не агітує, робіть що хочете.
Але я якби могла повернути час, народила б 5-ро дітей.
Колдунья-вещунья• 04 января в 14:47
Ответ дляОбережнаЯ
Ну стараюсь зрозуміти чи в 28 років це може бути свідоме рішення яке не зміниться чи можна розраховувати що зміниться?
А чого Ви в принципі на щось там розраховуєте? Вона доросла і сама вирішує.
Мені 42 і я дітей не хочу, рішення свідоме.
Колдунья-вещунья• 04 января в 14:48
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нормальное желание иметь детей.
Не иметь детей ненормальное желание , говорящее о неустроенности, депрессии и неудовлетворенности жизнью :(
Ненормальное желание - залазить в чужие трусы
Борисфенка• 04 января в 14:49
Ответ дляУхахайкина
А це вже від батьків залежить.
Найгірше - коли батьки хоронять своїх дітей. Війна зараз, таке щодня.
ВсеПроВсехЗнаю• 04 января в 14:49
Ответ дляБорисфенка
Щоб хоч хтось біля вас залишився? Ну ясно
Баба Йога• 04 января в 14:49
Ответ дляБорисфенка
Я мама двох дорослих дітей. Яки вирослі і полетіли жити своє життя.
Так. Ми спілкуємось.
Але в сухому остатку в свої 50 я живу одна, своє життя, робота, хоббі, друзі.
І чим я відрізняюсь від такої ж п´ятидесяти річної подруги але без дітей?
Подтяжка• 04 января в 14:50
Ответ дляБорисфенка
Так получается всю жизнь угробить на то к чему душа не лежит ( у меня к детям не лежит) ради того чтобы было кому в старости тебе подтирал зад ?В этом и есть оказывается смысл всей жизни 😁😁👍
Баба Йога• 04 января в 14:50
Ответ дляБорисфенка
Ой. Ще досі десь живе теорія про стакан води?
Борисфенка• 04 января в 14:51
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ні, щоб було багато успішних старт-апів ;)
Ніяке ваше геніальне відкриття чи досягнення не дотягує до народження і виховання щасливої дитини.
ВсеПроВсехЗнаю• 04 января в 14:51
Ответ дляБорисфенка
Угу)
Подтяжка• 04 января в 14:51
Ответ дляУхахайкина
и таких не мало
жінка незаміжня• 04 января в 14:51
Ответ дляОбережнаЯ
Возраст «гулек» в голове как по мне уже должен был пройти?
А в чем проблема?
Если хочет гулять, то может заморозить яйцеклетки и потом родить хоть в 45.
Сарафанное радио• 04 января в 14:52
Это ее жизнь и ее выбор. Просто примите это.
Борисфенка• 04 января в 14:52
Ответ дляБаба Йога
Так. Ми спілкуємось.
Тим, що ви спілкуєтеся і якщо що, діти будуть поряд.
А ще тим відрізняєтеся, що у вас є два успішних проекти.
Ухахайкина• 04 января в 14:53
Ответ дляБаба Йога
Так. Ми спілкуємось.
Особливо якщо полетіли за кордон, як багато зараз, а старики в основному позалишались. І хто там той стакан води подасть чи в лікарню відвезе, якщо потрібно.
Баба Йога• 04 января в 14:53
Ответ дляБорисфенка
Ні. Кожне людське життя класне. Я погоджуюсь.
Але між тим це величезна відповідальність, і далеко не кожен справляється.
І зараз надзвичайно прекрасно що наші дорослі діти усвідомлюють відповідальність.
А не зайка і лужайка
Борисфенка• 04 января в 14:54
Ответ дляПодтяжка
Так ви не няньку собі вирощуєте, а створюєте диво - людей, які будуть рости на ваших очах, досягати, винаходи робити, світ покращувати.
Подтяжка• 04 января в 14:54
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А зачем нужно чтобы после меня что то осталось ? Во мне нет Гордыни, пусть это ваши потомки живут в таком потрясающем Мире Добра и Света ,моих потомков тут не будет
ВсеПроВсехЗнаю• 04 января в 14:55
Ответ дляПодтяжка
Там не те слово написано, яке ви прочитали
Подтяжка• 04 января в 14:56
Ответ дляБорисфенка
Это счастливая дитина, рано или поздно станет несчастным взрослым « не родившись - не познаешь страданий»
Баба Йога• 04 января в 14:56
Ответ дляБорисфенка
Діти живуть на іншому континенті і прям поруч вони не будуть.
Щодо успішного проекту.
Як можна в 50 років страждати від того що у тебе ніколи не було?
Я не страждаю що не стала міс Україна.
Я не страждаю що не стала лауреатом якоїсь премії.
Але якщо в мене щось є, і я втрачу це , я напевно буду дуже страждати
Борисфенка• 04 января в 14:57
Ответ дляБаба Йога
А не зайка і лужайка
Вони то усвідомлюють, але часто в 40 років жінка вже не може народити.
Тому затягувати не варто. Але феміністки думають, що будуть молодими вічно.
Сперечатися з ними також без толку, я самоусуваюся. Кожен має бити стіну своїм лобом.
Ухахайкина• 04 января в 14:57
Ответ дляБорисфенка
І це ви ’не агітуєте’ за дітей?
Насправді, найнещасніші жінки - як раз ті, у кого сенс в дітях. Діти розбіглись - життя закінчилось, бо вона навіть не знає, хто вона і що їй цікаво. Повний нуль і депресія.
Подтяжка• 04 января в 14:58
Ответ дляБорисфенка
Моя знакомая родила первого в 41, второго в 43. А можно и вообще не рожать