ОбережнаЯ• 04 января в 14:29
Вероятнее всего дочь захочет детей или это уже сознательный возраст?
Дочери будет 28 лет. Живет с 19 лет отдельно, путешествует, встречается с каким то мужиком. Прямо и четко говорит что детей и семью не хочет. Не понимаю на что рассчитывать, это еще юный возраст и может все изменится?
Борисфенка• 04 января в 21:12
Ответ дляЧавонадо
а якщо ні??
ви така цікава шокапець)
чи мало людей бачили...
моя дитина боїться в супермаркет зайти...яке диво??
ви така цікава шокапець)
чи мало людей бачили...
Виросте, навчиться, перестане боятися.
Що ви за мама, блін???
_Злата Ibra_• 04 января в 21:34
Ответ дляГл. Амурная
28 це вже далеко не юність
Это уже старость почти.
Тарабарщина• 04 января в 21:34
Ответ дляЗалізний занавіс
Надо иметь больше интересов в жизни , чтобы не лезть в чужие трусы)
Так и передам!
Гл. Амурная• 04 января в 21:36
Ответ для_Злата Ibra_
Это уже старость почти.
Юність це до 20 ,а тут вже якби доросла жінка
_Злата Ibra_• 04 января в 21:37
Ответ дляГл. Амурная
Тетя я бы сказала, женщины ж уже тетки лет с 25 по меркам форума
_Злата Ibra_• 04 января в 21:37
Ответ дляГл. Амурная
И что теперь должна делать эта взрослая женщина )?
Гл. Амурная• 04 января в 21:54
Ответ для_Злата Ibra_
Ну так і є ,час не робить людину молодшою
_Злата Ibra_• 04 января в 21:55
Ответ дляГл. Амурная
Ну может вы и были тетой после 25. Я себя теткой не считаю , а мне 29 вот
Гл. Амурная• 04 января в 21:55
Ответ для_Злата Ibra_
Яка різниця як ви відчуваєте себе ,час іде
_Злата Ibra_• 04 января в 21:57
Ответ дляГл. Амурная
Мне есть разница . На других все равно. Пусть идет. Мне ок)
Забрызжу ядом• 04 января в 22:14
Я розумію маму
Це нормальне бажання хотіти внуків від своїх дітей
Звичайно що дорослі діти можуть не захотіти їх мати..і це їх вибір
Я любила декрет і материнство і звісно чекаю внуків з радістю,уявляю як буду проводити час з ними,балувати,допомогати.
На мене взагалі можна скинути внуків,я не проти
Всі ми різні..когось тіпає від внуків і необхідності з ними сидіти
Чавонадо• 04 января в 22:58
Ответ для3@йk@
Чесно,я ледь вижила, я навіть до психіатра зверталася, бо не вивозила то все, а мусила триматися, аби своєю неправильною поведінкою і відношенням не підштовхнути дитину ще ближче до прірви. Маю надію, що самий гострий період ми вже пережили, зараз навчається за кордоном.
ну якщо отримує вищу освіту та ще й закордоном і сам там, то звісно ви все зробили правильно!
Чтооооооооооо?• 04 января в 23:06
Ответ дляБорисфенка
Нічого, поки така жінка ходяча і дієздатна. Але рано чи пізно настає момент, коли котики в магазин за продуктами не сходять.
Тоді такі жінки стають головняком для сусідів і далеких родичів.
Діти зараз виїзджають закордон масово. Так що не факт, що будуть жити поряд. Я теж живу далеко від батьків
Чавонадо• 04 января в 23:13
Ответ дляБорисфенка
Сміюся. Я раніше також так думала, ще три гори могла б звернути.
А зараз думаю інакше - якраз успішні діти є найбільшим досягненням у житті, а всі бізнес-проекти - це такі дрібниці мало значущі.
ще раз вам пишу, що ’успішні діти’ це взагалі не обов’язкова опція
ну ладно там я, народила одну дитину з купою різної психіатрії і нейровідмінності а далі в мене тільки завмерлі вагітності були, бо скоріш за все ще більш погані генетичні набори йшли...
але є в мене у знайомих навіть ті хто народив 2-4 дітей(куди більша вирогідність шоб хоч 1 успішни.й вдався), але все одно варіанти сумні в плані успішності
От недавно з одною такою ’щасливою’ мамаю говорила - 3 дітей народила. Старша дочка постійно шукала чоловіків та заміжжя, 2 рази була заміжня, все не так. Зараз запойна вже 10 років, звісно з усіх робот виганяють, одну дитину ця мама ось до повноліття довела, другу віддали типу у сімейний інтернат до повноліття. Середній син здавався самим діловим і перспективним, хоч і без вищої освіти як у першої доньки, але теж, то у 11 класі розписується з однокласницею, то розлучається і жениться на циганці з дітьми, то вже попадає у церкву якусь і там знаходить жінку, народжує з нею дітей, але з мамою йому забороняютб спілкуватися(бо поганому навчить) і онуків тих вона й не бачила взагалі жодного разу. А третій син - найсумніша історія- у 25 років почав приймати наркотики і продавати..В решті решт продав все майже з маминої квартири(мешкали разом) і потім повісився...
І от зараз вона одна взагалі, зі здоров’ям погано, допомагає трохи той перший онук, якого вона до повноліття ростила, але так шоб супер відносини хоча б з ним - то ні :(
Я про те що все це велика лотерея і так однозначно як ви тут розписуєте не буває ні з чим, і діти - не виключення
Чтооооооооооо?• 04 января в 23:17
Ответ дляБорисфенка
Та ніхто нікого не силує. Я просто під настрій вирішила поділитися своїми бабусиними висновками, що якби я розуміла цінність дітей в молодості, я б їх народила 5, а краще 10.
А тепер вже пізно пити Боржомі.
Це ж скільки треба заробляти, щоб підняти 10 дітей на ного? одяг, освіта, їжа,репетитори не безкоштовні
Чавонадо• 04 января в 23:21
Ответ дляБорисфенка
Ще рано, в 60 побачите. Діти мають стати дорослими і самостійними.
та боже, не у всіх вони стануть самостійними..коли ж до вас дійде
Чтооооооооооо?• 04 января в 23:21
Ответ дляХочу на Балі
Інфантильність зараз доволі розповсюджена
Оці всі стандарти «ніхто нікому нічого не должен»
Але кожен має право на свою думку. І чайлдфрі, і прихильники сім’ї
І зря ви засуджуєте переживання автора. Тут же немає правильно чи ні. Є просто вибір. Про який ви пошкодуєте чи ні вже перед смертю
Інфантильно народжувати дитину для когось. Бо чоловік ( а таке часто буває, що вони після народження дитини зливаються, бо не готові чи коли дитина хвора), а жінці дитину самій ставити на ноги. Тому треба раціонально оцінювати наскільки ви потягнете дитину
Чтооооооооооо?• 04 января в 23:24
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Да еще не вечер, 29 не 49
Мне 28 и я тоже не хочу детей. Никогда не хотела
Чавонадо• 04 января в 23:27
Ответ дляБорисфенка
Виросте, навчиться, перестане боятися.
Що ви за мама, блін???
18 дитині
куди ще виросте??
Ви ото чесно думаєте що діти у всіх рівно такі як у вас і що у ваших руках на 100% їх розвиток і самостійність?
ну може вам в онуках попадуться інші варіанти, тоді поговоримо на тему ’що ви за мама’ ітд
куди ще виросте??
Весёлая морковка• 04 января в 23:37
Ответ дляБелая котичка
Ну и дура
У вас очень редкое имя
Родители явно не пошутили
Борисфенка• 04 января в 23:57
Ответ дляЧавонадо
18 дитині
куди ще виросте??
У висоту вже не виросте, а мізки років через 5-10 з´являться.
Так, я дійсно думаю, що розвиток і самостійність дітей в руках батьків. Якщо в дітей вкладати душу - це дає результати.
Звісно, і не переборщити, бо тоді інші крайнощі.
Бувають і виключення, але вони на те і виключення, щоб підтверджувати правила.
Чавонадо• 05 января в 01:47
Ответ дляБорисфенка
альо, ви про що??
до чого тут мізки?? ви чуєте шо дитина не нормотипічна??
Ряженка• 05 января в 02:47
Ответ дляБорисфенка
Років в 35 попустить. Дехто в 40 прозріває.
Я наоборот перехотела детей после 30,до этого хотела,но не получалось.
Зам. зав. Анонима• 05 января в 11:39
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не путаете, но это и есть переход на личности и предвзятое отношение не по теме.
Это констатация фактов
Зам. зав. Анонима• 05 января в 11:40
Ответ дляСпайдерВумен
Дивно, вона постійно про це торочить
Я тут все реже
Два-три тижні і фсьо• 05 января в 14:23
Ответ дляЧтооооооооооо?
Скажу вам из опыта 1 рабенка не понянут, ну разве что есть за все заплатить..
Два-три тижні і фсьо• 05 января в 14:26
Ответ дляЧавонадо
18 дитині
куди ще виросте??
Ужас, зачем вы желаете больных детей ?