Русланка з гілки• 04 января в 15:52
Стрептококк. Подскажите
Может ли эта бактерия в небольших кол-вах "фоново" присутствовать в организме? Или это такая штука, что без серьезных симптомов не обойдется?
Crystal Lady• 04 января в 15:56
Так, стрептокок може бути ’фоново’ і не вишивати захворювання. Носоглотка,кишківник ,шкіра і т.д
Crystal Lady• 04 января в 16:01
По факту людина є носієм,але сама не хворіє. Все залежить від імунітету , кількості бактерій та саме виду бактерій (їх є декілька) якщо проявів хвороби немає, лікування не потрібно
Русланка з гілки
• 04 января в 16:01
Ответ дляCrystal Lady
Якщо зробити аптечний стрептотест, він покаже? Чи може бути хибно негативним?
Crystal Lady• 04 января в 16:06
Ответ дляРусланка з гілки
Він виявляє β-гемолітичний стрептокок групи А (Streptococcus pyogenes)
Саме той, що найчастіше викликає стрептококову ангіну та може давати ускладнення. Але інші види стрептококів не показує. Може бути хибно негативним , якщо бактерії мало ( початок хвороби,або якщо людина є лише носієм), якщо тест взяти невірно ( не з мигдаликів, а лише зі слизу) ,якщо почали приймати антибіотики
Русланка з гілки
• 04 января в 16:08
Ответ дляCrystal Lady
Тест потрібно робити на піку симптомів перші 2-3 дні
Дякую!
Crystal Lady• 04 января в 16:09
Для точного діагнозу: брати мазок з обох мигдаликів + задньої стінки глотки
не їсти й не пити 30 хв до тесту
не полоскати горло антисептиками перед тестом
робити тест у перші 1–3 дні симптомів
А найкраще і найточніше це зробити мазок на бакпосів або ПЛР
не їсти й не пити 30 хв до тесту
робити тест у перші 1–3 дні симптомів
ротцвеники• 04 января в 16:30
Есть хроническое несительство, как следствие неправильного лечения. Без обострения тест не покажет.
Русланка з гілки
• 04 января в 16:45
Ответ дляCrystal Lady
не їсти й не пити 30 хв до тесту
робити тест у перші 1–3 дні симптомів
не їсти й не пити 30 хв до тесту
робити тест у перші 1–3 дні симптомів
Дякую!