sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
noavatar
Триндичіха Байрактар• 05 января в 12:34

Залучення жінок до нетипових професій поступово змінює структуру зайнятості

Як показало дослідження, у 2025 році 57% компаній наймали жінок на посади, які раніше займали чоловіки. 9% організацій зазначили, що наразі такий найм не відбувається, але він запланований на найближчий час.

Залучення жінок до нетипових професій поступово змінює структуру зайнятості, але гендерний зарплатний дисбаланс все ще існує. Жінки або погоджуються на меншу оплату за аналогічну роботу, або самі оцінюють свою роботу нижче, ніж чоловіки.

Дослідження показало, що 22% роботодавців помічали різницю між зарплатними побажаннями жінок і чоловіків на аналогічні вакансії.

Результати «Барометру ринку праці» показали, що найпоширеніша різниця, яку фіксують HR-директори у зарплатних очікуваннях жінок - мінус 11−20% від рівня бажаного окладу чоловіків на тих самих посадах.

Чверть роботодавців (23%) заявили, що така ситуація не є новою тенденцією, а була характерна для жінок завжди. 10% компаній зазначили, що вирівнювання відбулося лише останніми роками.
Джерело: finance.ua
like 1
1 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
noavatar
Наташа_32• 05 января в 13:01
1
К сожалению, Закон Украины о труде попран ногой полностью! Там есть перечень профессий, на которые женщины даже и претендовать не имеют права, так как это вредит их здоровью.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff