Смурфик• 09 января в 13:39

Верите в то, что не вернется отопление свет и придется выезжать Киев?

Зробіть вибір:
вже голосів: 170
скоро все наладится
верю
результат
Как_б_не_так• 09 января в 14:04
Ответ дляПожарник
Русня тільки цього і чекає, щоб пробки на трасах і всі тікали.
Тогда им в Буковель
КаваЗМолоком• 09 января в 14:05
Как же бездомные животные??? Замёрзнут
Как_б_не_так• 09 января в 14:05
Ответ дляТворог для розжига
Сьогодні всі хваткі з´їзджаються в село. Як в рукавичці в хаті 4 сім´ї. Всі шукають тепло і відро води з криниці в дворі. На кострі капусняк вариться і картопля печеня. Недавно згадували, як добре колись всі на Різдво з´їзджалися, а вже ні.
Ну от, вважатимемо Різдво знов, як колись
А что - в селе печки нет, что на костре нужно варить?
Творог для розжига• 09 января в 14:06
Ответ дляКак_б_не_так
Вже повалили ті пічки давно, газ
Как_б_не_так• 09 января в 14:06
Ответ дляТворог для розжига
Вже повалили ті пічки давно, газ
И куда он делся? Что капусняк нужно на костре варить?
На_оба_рот• 09 января в 14:08
Ответ дляКак_б_не_так
экзотика для городских, чтоб дети потом еще 20 лет вспоминали
Как_б_не_так• 09 января в 14:09
Ответ дляНа_оба_рот
Да нет. Маня то село на картинке только видела. Но в каждую тему его вставляет
Петриківна• 09 января в 14:11
Кацапи, ну, не тупіть. Сто тем наклепали, а толку нуль.
хутряна володарка• 09 января в 14:20
я вам так скажу))) ніякого блекауту в нас не буде. Не замерзнем.1-2 дні і все полагодять. я трохи розбираюсь в картах і вмію зчитувати інфу. Цей обстріл висів в інфопрострорі ще з кінця грудня (25-26). ВІн мав бути. Але такого щоб ми прямо днями сиділи без світла і тепла-не буде. Перебої ,графіки,але тотального - ні.)))
до речі, орешніком(хоча карти показують ,що це не орешник.щось нове,перероблене,але не він) вони все собі зіпсували.побачите тепер пізніше реакцію трампулі. і всі чекаємо 23-24 числа))) побачите що буде на раші.як вони повсираються. Ось там буде тотальний блекаут...масква сидітиме без світла і не один день. але не тільки це. чекаємо. мені вже півроку показувало переломний момент в наш бік після використання орками нової тяжкої зброї. ось це відбулось.до речі,по Києву я його не бачу.це лиш залякування. ЗУ показувало давно. от воно і програлося.
Дівчина заглядєніє• 09 января в 14:25
Ответ дляКаваЗМолоком
Верю что вернётся, но все батареи полопаются
Не полопаются, так как воду сольют из батарей службы
Маю сечі• 09 января в 14:30
В Киеве тоже блэкаут? Был же вроде в Днепре?
Селик• 09 января в 14:30
Ні! Все буде добре, треба час на відновлення, наші комунальники - Боги!
Аноним_1857• 09 января в 14:32
Вопрос не корректно поставлен, вопрос нужно ставить - Верите ли вы что власть этой шоблы когда-то закончится?
Маю сечі• 09 января в 14:32
Ответ дляКапитошечка
Манька, ты хоть бы текст меняла, во всех темах одно и то же сообщение
У неё новый акк? Её ж вчера забанили
Творог для розжига• 09 января в 14:34
Ответ дляКак_б_не_так
На грубці на вулиці.
Де колись худобі варили.
Нікуди в селі, поки, не дівся.
Просто на таку велику компанію треба 2 здоровенні баняки варити. На вулиці і смачніше, і веселіше.
Наливочка з погреба пішла жінкам, чоловікам зубровка, консервація під це дєло.
Як у відпустці
хутряна володарка• 09 января в 14:34
Ответ дляМаю сечі
нема в нас ніякого блекауту))
Творог для розжига• 09 января в 14:34
Ответ дляКак_б_не_так
Мані в нашій родині немає
Маю сечі• 09 января в 14:37
Ответ дляхутряна володарка
нема в нас ніякого блекауту))
Супер! Автор странно назвала тему.
хутряна володарка• 09 января в 14:41
я вам так скажу)))) в нас воююча країна і в нас є опалення,а як нема-все полагодять.. я маю чоловіка німця місцевого. У Німеччині вже тиждень!!! проблеми з опаленням. Бо щось згоріло і полагодити не можуть. І в них нема війни. Їм дай війну- вони за місяць повмирають з голоду, від холоду. Вони абсолютно не прилаштовані. а от нам вже нічого не страшно- ми знаєм як прилаштуватися без світла,бо в кожного є лампи,павери і т.д. Ми знаємо як розподілити час....В них нема світла і не працює холодильник,але на балкон винести їжу не можна чомусь. Дивно)
Лепешечка• 09 января в 14:51
Все делают прямо сейчас, и сутками работают, имейте совесть
Не рахую, а вважаю• 09 января в 15:05
Думаю починят быстро но страшно что обстреливать не перестанут а чинить все сложнее
Блондинка в Шоколаде• 09 января в 15:15
Ответ дляТворог для розжига
І хто ці всі?