Ms. Любмая жена• 06 января в 14:09

Як ви оцінюєте , якщо хворі на грип люди навіть не намагаються ізолюватися.

Я от не знаю. Відштовхуюся що грип це трохи інше ніж грві. І комусь може це може значно нашкодити. Чи це неминуче, і якщо не хочеш підхопити - сам і ізолюйся
Не против• 06 января в 14:11
Никак. Вообще не обращаю на них внимания. Страха, что они мне могут навредить, не имею.

So_so• 06 января в 14:16
От всего не уберечься, туберкулёз пугает больше. От гриппа сейчас есть лекарство, помогает очень хорошо.
Фиона Шрековна• 06 января в 14:39
.
Вірю, я повірив• 06 января в 14:40
Нормально! Вирусы не заразны.
Перекус беру завжди• 06 января в 14:45
Погано оцінюю. Руйнуються власні плани, прибуток тощо, через це свинство.Мені простій не оплачують, та й здоров´я у мене одне. Фу, бісять.
Жерица ночи• 06 января в 14:53
Эгоистичные сволочи.
АфродитаПетровна• 06 января в 14:57
Де ви зустріли хворого на грип? На роботі за сусіднім столом? Чи в аптеці, магазині, транспорті, лікарні?
Враховуйте, що ви ще сотні таких зустрічаєте щоразу, коли виходите за межі свого житла, але у них ще немає прояву хвороби.
Укріплюйте власний імунітет і мисліть позитивно. Бажаю здоров´я!
Кукусикиииииии• 06 января в 15:23
Грипп обычно так протекает, что больной не будет шататься по магазинам и всех заражать
Чучело-Мяучело• 06 января в 15:32
Тим, хто дуже боїться, краще сидіти вдома

автор Ms. Любмая жена • 06 января в 15:55
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну я ж кажу - які свідомо ходять «бо вже не при смерті» типу. Тобто коли я знаю що у них вдома грип, і вони ж мені по тел припустимо сказали «пішли, скупилися , зайшли в банк, тощо»
Ответ дляКукусикиииииии
Та чого. Кілька днів тепм а потім що.
ЯкаКраля• 06 января в 19:54
Носите маску, защищайте себя
автор Ms. Любмая жена • 06 января в 21:01
Ответ дляЯкаКраля
Носите маску, защищайте себя
Та я не про себе. Я просто в цілому. Просто зараз така є наглядна ситуація, знайома з грипом тижд, тепер малий перейняв. І розказує маршрут прошулянки: пошта, сільпо, і поки світла нема, в кав‘ярню перекантоваться. Кав‘ярня-ларьочок де можна всередині купити і кілька столиків
ЯкаКраля• 06 января в 23:50
Ответ дляMs. Любмая жена
Она может делать то, что считает нужным.
Вам то что до нее. Защищайте себя, укрепляйте имкннитет.
автор Ms. Любмая жена • 07 января в 09:06
Ответ дляЯкаКраля
А я одна хожу? Кудись. Людей куча