Реверанс• 07 января в 11:44

Школа в Києві,де діти під час війни співають гімн Росії.Зеленському росія ближче

Діти вчать російську та співають гімн РФ: як у Києві працює підпільна школа при монастирі
Де українське СБУ?

Працює ця школа без офіційної ліцензії та позиціонує себе як «сімейний клуб». «Нам це дуже подобається, у нас і програма інша, і ніхто нас не може чіпати», — пояснює директорка.
Що це за школа та хто її покриває?
avicber• 07 января в 11:49
А Зеленський до чого?
Реалістка• 07 января в 11:55
Це у Феофанії? Досі існує? Вперше бачила цю школу, як була там на прогулянці з дитиною ще років 6 тому.
автор Реверанс • 07 января в 11:55
Ответ дляavicber
А Зеленський до чого?
Кришує хто?
автор Реверанс • 07 января в 11:56
Ответ дляРеалістка
Існує і процвітає,так як і наш Зеленський.
автор Реверанс • 07 января в 11:58
Що було би в Москві,якби українці там відкрили таку школу?Через скільки хвилин вона була би закрита і дирекція потрапила до СІЗО?
Дивуватись нема чому,бо Слуги народу.Але не українського.
Valentina shop2020• 07 января в 11:59
Ответ дляavicber
А Зеленський до чого?
Пусть подпевает он же артист
Filomena• 07 января в 11:59
Вона працює з 1963? Давайте критично. Діти не можуть висіти в повітрі. Тобто вони числяться за державним закладом. Інакше ніяк. Питання до міністерства освіти і як вони комунікують саме з такими дивними закладами. Тим паче в столиці.
julia_cherry• 07 января в 12:07
Це не школа, вони позиціонують себе як клуб і діти числяться в приватному ліцеї від якого отримую документи, типу обхід системи.
Ракета Ариана• 07 января в 12:07
Ответ дляРеверанс
То есть, до 2019 ее Порошенко крышевал?

Или ее при президентстве Зеленского открыли?
автор Реверанс • 07 января в 12:28
Ответ дляРакета Ариана
То есть, до 2019 ее Порошенко крышевал?

Директорку,яка збиралась виїхати до Росії,підкинув Зеленському Порошенко.Гімн Росії в столиці України-краса!!!Какая разніца говорив Зеленський.І смачний плювок в обличчя всіх,хто нас зараз захищає.Бо в тилу-кацапське кодло.
Love_Love_Love_• 07 января в 12:31
Ответ дляРеверанс
При чому тут Зеленський і кому він це говорить?
Rukkol@• 07 января в 14:00
Ответ дляРеалістка
Це на території монастиря Голосіївська пустинь. Неподалік університет біоресурсів, колишній аграрний.