Да Щас же• 12 января в 00:37

Питання до україномовних

Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Рву и мечу• 12 января в 01:42
Ответ дляПсихологічка
Українці , які розмовляли українською мовою,були селюками , тепер стали мовнюками 😢.
Що там далі буде ?
Чушь
Мой крестный, киевлянин, на хорошей должности в Нацбанке, всю жизнь разговаривал на мелодичнейшем чистом украинском. Интеллигенция.
А ему 70+
Пугачиха• 12 января в 01:42
Я поважаю людей не за мову, якою вони говорять чи думають, а за їх вчинки, їх порядність, життєві принципи тощо. Бо якщо людина повне г...о (соррі), але говорить українською, то г...м воно від цього не перестало бути.
Психологічка• 12 января в 01:43
Ответ дляРву и мечу
Чушь
А ему 70+
Пані , ви така агресивна. Прийміть заспокійливе.
18 мнеУЖЕ• 12 января в 01:43
Ответ дляязззззь!!!
Даже без ’даже’) украинский язык в обязательном порядке изучали в русскоязычных школах. Освобождали от него только по специальной справке, когда ребенок приезжал откуда-то из другой республики, где язык отличался очень сильно. У нас в классе две девочки были освобождены - одна из Якутии приехала, ее мама год училась на курсах повышения квалификации в нашем городе, дочку привезла с собой. Вторая девочка получила освобождение на год, школу оканчивала с нами и потом наравне учила украинские язык и литературу. И кстати, я мову знаю лучше многих моих коллег-знакомых, которые розмовляють на суржике и считают себя украиноязычными. Просто нас учили сразу правильно, за ’русизми’ учительница снижала отметки безжалостно), поэтому мне и в диком сне не придет в голову говорить типа: я обідилась, я не вспіла, одіяло, корзина, лице, плаття, та ін)
В украінській мові , крім слова «сукня», є також «плаття»
Борисфенка• 12 января в 01:44
Уникаю спілкування. Кому треба - сам заговорить, читати моралі влом.
Рву и мечу• 12 января в 01:44
Ответ дляПсихологічка
Забавно, как вы проецируетесь)
Борисфенка• 12 января в 01:44
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вони про це не знають.
Психологічка• 12 января в 01:45
Ответ дляязззззь!!!
Прагматик флегма• 12 января в 01:46
Цікаво,як в росії ставляться до україномовного росіянина?
Психологічка• 12 января в 01:46
Ответ дляПрагматик флегма
Ось так
язззззь!!!• 12 января в 01:54
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зараз багато слів в українській мові таких, про які нам казали, що це не вірний правопис. Накрутили там членкинь, філологінь та етерів, так що сперечатися не буду, в мене класична радянська школа в анамнезі, про яку зараз навіть згадати ’соромно’ перед прогресивною українською молоддю
Кукусики• 12 января в 01:59
Ответ дляязззззь!!!
Еще детей военнослужащих освобождали, в моем классе несколько ребят были освобождены, Киев.
Галябалована• 12 января в 02:02
Ответ дляПрагматик флегма
До недавнего времени, в Симферопольсклм университете была кафедра украинского языка. И украинский был факультативом в крымских школах.
Сейчас, с начала войны не знаю.
Кацапы не тупые. У них многонациональная страна и культуры и языки разных народов изучают в соответствующих регионах.
-Ань-• 12 января в 02:02
Підкидують народу теми для суперечок, а поки народ гризеться і ругається - протягують нові закони (антиконституційні), заганяють в цифрове рабство.
Психологічка• 12 января в 02:04
Ответ дляГалябалована
Сейчас, с начала войны не знаю.
Її ліквідували в 2014 р.
А ще раніше закрили кафедру кримськотатарськоі літератури .
-Ань-• 12 января в 02:04
Вас навчили неприязно ставитись до людей, які не схожі на вас.
sur_sur• 12 января в 02:04
Ответ дляГоворю відверто
Мне абсолютно все равно, что вокруг и кто на каком языке говорит. Главное, что я верна себе.
А я вот совершенно беспринципная), в какую страну ни еду, всегда подучиваю каких-то 30-50 слов, немецких, испанских, французских, греческих.., хотя можно просто использовать английский.
18 мнеУЖЕ• 12 января в 02:05
Ответ дляКукусики
В моем классе две трети в среднем каждый год были освобождены. Но и менялись многие, отцов постоянно переводили. Одна девочка дважды была у нас новенькой. Потом папа ушел в отставку и они уехали в россию, на родину. Украинский поэтому имел имидж как бы второсортного
Психологічка• 12 января в 02:08
Ответ дляГалябалована
Сейчас, с начала войны не знаю.
Вивчають , кажете ?
Пс вони не тупі . На відміну від українців. Вони своє насаджують і бережуть .
sur_sur• 12 января в 02:10
Ответ дляГалябалована
Сейчас, с начала войны не знаю.
Нет там украинского языка, и книг украинских в библиотеках тоже нет, за ненадобностью.
Цветов Мне срочно• 12 января в 02:12
Мне вот эти темы, как ваша на вентилятор, автор...
Представьте, огромный шторм, мы сидим все в одной лодке, и начинаем её качать - Миколая, Різдво, графіки у іншої групи кращі. А чи так само ви не поважаєте, як я? И главное за что?
Говорю відверто• 12 января в 02:25
Ответ дляsur_sur
Ну так и я украинским владею в идеале, мне его учить не нужно. И за изучение других языков только ЗА. Но вот это насилие и принудительная украинизация меня выбешивает и вызывает внутренний протест.
Фокус-Покус• 12 января в 02:34
я украіномовна, чоловік говорить російською все життя!
в чому конкретно питання?
Чоловік зараз в ЗСУ!
мені вже подавати на розлучення, чи якщо він в зсу то це якось прощається?
що ви причепились з тією мовою! вже набридло
Прагматик флегма• 12 января в 02:40
Ответ дляГоворю відверто
Де вона у нас прінудітельна?
Ви ось вільно спілкуєтесь.
Вас ще не з‘їли?
Психологічка• 12 января в 02:42
Ответ дляФокус-Покус
в чому конкретно питання?
Чоловік зараз в ЗСУ!
Особисто до вас ніхто не чіпляється.
А мій україномовний в ЗСУ . І що робити будемо ?
Борисфенка• 12 января в 02:43
Живеш в Римі - люби римлян.
Нема про що дискутувати взагалі.
І щодо фронту - там коли бої йдуть і неясно, де чиї, за мову ворога стріляють, тому всі розуміють, нащо українська.
Психологічка• 12 января в 02:44
Ответ дляБорисфенка
Живеш в Римі - люби римлян.
Нема про що дискутувати взагалі.
👍
Просериарила молодость• 12 января в 02:48
Я з західної і мені все одно якою мовою говорить мій співрозмовник рівно до того моменту як він заявляє,,я не понимаю український,,. От тобі мене починає злити. Ну не сприймаю я розумово обмежених. Що ж тут порадити?
Прагматик флегма• 12 января в 02:50
@уйло чітко сказало:@уйляндія закінчується там,де закінчується @уйляндський язик.
Анонім Завгосп• 12 января в 03:05
Полгода сюда не заходила. Вижу, ничего не поменялось. Всё такие же дерьмовые темы про мову и унижение своих же сограждан. Переобувшиеся новомовные мнят себя высшей кастой. Зря зашла. Нужно удалить этот сайт из закладок.