Пугачиха• 08 января в 03:49

Сильно болить шлунок!!!

Дівчата, допоможіть, будь ласка! Чим можна зняти сильний біль у шлунку!? Випила ношпу-не допомогла, через годину випила 2 сорбекса..Біль не стихає... Думаю,що вдень з´їла багато тяжкої їжі ..Чим можна зняти біль?
Я тертий жук• 08 января в 10:13
Фосфалюгель, Алмагель. Тримайте вдома завжди.
Я тертий жук• 08 января в 10:15
Ответ дляПугачиха
А при приступе холецистита что можно принять?это жесть просто
Баралгин колоть.
Не кую, не мелю• 08 января в 11:08
Ответ дляПугачиха
Автор, викликайте швидку.
Або їдьте самі по самовизову в лікарню.
Не жартуйте.
Якщо сильно болить і нічого не допомагає, то це щось серйозне.
У мене заболіло дуже зверху живота. Допомігла трохи інʼєкція знеболювального, щоб поспати. Я зразу звечора не поїхала в лікарню, а поїхала зранку. То апендицит вже лопнув, почався гнійний перитоніт. Слава Богу, порадили гарного лікаря в БСП. Просто лікар від Бога, він все зробив лапараскопічно.
У відділенні були дівчата з холицеститом. Їм видаляли жовчний. Симптоми схожі на Ваші.

Автор, будь ласка, це Ваше життя. Викликайте швидку. Там зроблять УЗД, рентген, аналізи зразу і будете розуміти, що з Вами.
Не тягніть!!!
Липка-прилипка• 08 января в 11:08
Ответ дляПрибираю щодня
Есть гель с анестеком. Типа фосфалюгеля, а может он... Раз маме брала. Там какой-то плюс или форте в названии.... Помогает супер. Сразу по горлу уже ощущения, что заморозка. В аптеке точно знают
Называется Альмагель а, это не просто Альмагель а с анестезией. Кажется там лидокаин не помню уже. Но он больше от изжоги, рефлюкса, когда желудок болит.
Липка-прилипка• 08 января в 11:09
Смотря какая боль у вас.
Спазмалгон одна таблетка плюс две таблетки но-шпы.
И ранитидин вам советовали, он вредный, но помогает.
Не кую, не мелю• 08 января в 11:11
До речі, на швидку до чергового лікаря телефонувала, описала симптоми. По симптомам сказали — панкреатит, порадили випити панкреатин.
Справа у мене не боліло.
Це я до того, що симптоми часто змазані, треба робити УЗД, щоб зрозуміти.
На голодний шлунок. Мінімум 4 години після їжі повинно пройти.
Єдине радує, що це не апендицит у Вас.
Липка-прилипка• 08 января в 11:13
Ответ дляНе кую, не мелю
Справа у мене не боліло.
Єдине радує, що це не апендицит у Вас.
О в таком случае, колите себе платифиллин два-три раза.
Новопоштинская• 08 января в 13:20
Автор, отпишитесь, если можете. Напишите, как вы и что вам, всё-таки, помогло.
Я_не_аноним_100%• 08 января в 15:32
Автор, що у Вас?
автор Пугачиха • 10 января в 19:25
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Автор, що у Вас?
Ой дівчата! Я ахєрєла! Двічі в лікарні була зранку в 8 вкололи платіфілін і папаверін,поїхала додому зовсім не допомогло, потім знову в 11 поїхала в лікарню ще смазмалгон вкололи і тільки тоді відпустило.
автор Пугачиха • 10 января в 19:26
Ответ дляНовопоштинская
Трішки нижче відповіла.
Я_не_аноним_100%• 10 января в 20:34
Ответ дляПугачиха
А діагноз який Вам поставили?