Бандитка Сью• 09 января в 15:53
На скільки років виглядаю?
Пускаю бісики• 09 января в 22:15
Лице виглядає дуже у віці, хоча декольте та руки ні. Потрібні ще фото
Куколка-мяуколка• 09 января в 22:23
Ответ дляДайте згадаю
Особливо себе.
Да,да. Я начинаю понимать своего отца который говорил,что он чувствует себя лет нп 18 да и выглядит так же и это всё в 50))
Куколка-мяуколка• 09 января в 22:24
Ответ дляНе против
Может и так. Вообще, я поняла, что нужно принять возраст и прекратить выискивать это ’выглядеть моложе’.
Однозначно. Только бывает тяжеловато принимать. В плане что как то неожиданно это всё и от этого страшно немного
Психологічка• 09 января в 22:29
Я думаю тут світло зіграло злий жарт, тому і здається 55+
Руки молодої жінки біля 40
Непереможна• 09 января в 22:39
Ответ дляКривая спроса
Поділіться, будь ласка, які стрибки цикла у вас були і чому підозри на онкологію? Я погоджуюсь із цими словами. Я за 2 роки перетворилася з дівчини на тітку. Через хворобу та лікування, +35кг, обличчя попливо, волосся випало, тон шкіри тьмяний. Чула як за спиною шушукалися, що я страждаю після розлучення і себе запустила. А я просто не розказувала нікому про діагнози, лікування, лише рідні в курсі і все
Коли дізналася що в сина пухлина мозку десь за півроку по тому почалися інколи затримки, списувала на нерви. Потім затримки стали все довші, почалися припливи, сухість, довгі місячні ну коротше класичні симптоми преклімаксу. Але мені було не до того, я жила з сином в онковідділенні, хімії, промені, чесно було пофіг на себе. Потім вже коли закінчили лікування майже рік не могла себе змусити піти на обстеження, мабуть було щось типу ПТСР після пройденого з сином. А коли вже зібралась з духом і пішла - знайшли кісту в яєчнику з пухлиною всередині, пухлина максимально підозріла (O-RADS 5). Спитала в гінеколога чи може це бути не злоякісне вона відповіла розмито, я так розумію що малоймовірно, але вона не онколог тому діагнозами ось так зходу не жбурляється. Ось на тому тижні до онколога, він скаже що далі. І звісно після всього цього я в 43 виглядаю як стара бабця, я рік не була на роботі поки лікувала сина, потім почала приходити - а мене не впізнають ті, з ким я 10 років в одному офісі пропрацювала.
Дайте згадаю• 09 января в 23:00
Ответ дляКуколка-мяуколка
І я такаж. Бо в 50-я молода, а навкрло якісь тьотки та дядьки. При тому, вони можуть бути і мрлодші рокфв на 5.
Кіна не буде• 10 января в 00:02
Я думала, що у такому віці жінкам вже плювати на думку оточуючих з приводу зовнішнього вигляду, як їх сприймають, скільки,,дадуть,,. Здоров´я, гармонійний внутрішній стан стають у пріоритеті. Але деяким все одно не йметься
Непереможна• 10 января в 00:36
Ответ дляКуколка-мяуколка
Та я понимаю. В том то и дело что по знакомым. Вы попробуйте абсолютно незнакомых людей угадать возраст.
Короче, я недавно стала замечать такую ерунду. Что мы себя и близких/друзей воспринимаем не совсем объективно что ли.
Знаете, восприятие ещё от возраста зависит. Мне когда было 23 я пришла на первую работу в очень большой коллектив и впервые близко столкнулась с женщинами разных возрастов. До этого ведь мой круг общения состоял из сверстников, а учителя, преподаватели, родители подружек как-то в принципе воспринимались как объекты ’без возраста’
а тут круг резко расширился. И вот мне тогда что 40 что 55 лет это казались уже такие старухи что глупо искать между ними отличия))) да что там 40, к нам пришла главбух, 34 года, а у неё было такое личико кукольное, прямо фарфоровое и голубые глазищи с ресницами до неба и вот я думала дааа, В МОЛОДОСТИ она наверное БЫЛА очень красивая
Кривая спроса• 10 января в 09:25
Ответ дляНепереможна
Дякую, що поділилися. Тримайтеся! Обіймаю вас!
Намакушка• 10 января в 09:41
Ответ дляПросто болталка
Может лицо и молодое но весь образ ужас
Про образ не спорю.
Куколка-мяуколка• 10 января в 12:26
Ответ дляДайте згадаю
Вот! Я даже подумала сначала что со мной что-то не то. А теперь пазл складывается так сказать:)
Куколка-мяуколка• 10 января в 12:28
Ответ дляНепереможна
Ахаха))) да, согласна. И это начинаешь понимать только с возрастом)