Задираю носа• 09 января в 18:35

Сказала співробітнику що він смердить і запитала

чому ми всі повинні це нюхати.
А тепер інша мені виносить мозг що так не можна з людьми.
А чому не можна, чому йому можна травити всіх, а мені не можна сказати правду.
Тим більше що натяки з нашого боку в його сторону вже були.
Сладкий лимончик• 09 января в 18:37
А чому тепер не можна вислухати про себе та свою тактовність?
Тим паче постає питання, а як про це було сказано, що в курсі інші співробітники?
автор Задираю носа • 09 января в 18:38
Ответ дляСладкий лимончик
Тобто як? В голос при всіх звісно і на тактовність я не претендую, особливо, перед людиною яка не париться нею
Карусель-весель• 09 января в 18:39
мы бегаем к уборщице за освежителем и потом брызгаем кабинет. ну в основном летом кнш
Сладкий лимончик• 09 января в 18:40
Ответ дляЗадираю носа
У темному-темному лісі жили темні-печерні люди. А потім вони вийшли на роботу. І той, що не миється. І та, що не вміє спілкуватися як доросла вихована людина.
Ондатрова шуба• 09 января в 18:41
А Ви керівник його?
автор Задираю носа • 09 января в 18:41
Ответ дляКарусель-весель
Таке вже було і засоби гігієни дарували. А тепер він сидить в куртці в кабінеті, як на вокзалі, та куртка вся пропитана старим потом. В приміщенні дуже тепло.
автор Задираю носа • 09 января в 18:41
Ответ дляОндатрова шуба
А Ви керівник його?
Ні
короткопамятна• 09 января в 18:42
Ответ дляКарусель-весель
Від тіток сташно смердить в ліфті парфумами.
автор Задираю носа • 09 января в 18:42
Ответ дляСладкий лимончик
А та що поняття не має про свою цінність береться когось судити.
Ондатрова шуба• 09 января в 18:43
Ответ дляЗадираю носа
Ні
Ну вірно було аби його безпосередній керівник провела з ним бесіду і пояснила
Якщо ви зацмаєте таку саме посаду чи нижче від нього, то від вас це дійсно було не тактовно
Карусель-весель• 09 января в 18:43
Ответ длякороткопамятна
потерпите 10 секунд в лифте.
а прикиньте 8 часов это нюхать. слабо?
Черный Ловелас• 09 января в 18:43
я б ответил что - це ще не смердить и перднул бы вам под нос.
Сладкий лимончик• 09 января в 18:44
Ответ дляЗадираю носа
Це Ви про себе?
Карусель-весель• 09 января в 18:44
Ответ дляОндатрова шуба
а почему это верно, а может начальнику после ковида вообще пофигу.
у меня муж на рыбу аж рыгает, а мне рыба нравится. кто из нас дятел?
автор Задираю носа • 09 января в 18:44
Ответ дляОндатрова шуба
Є субординація для смердунів? Де про неї можна почитати?
автор Задираю носа • 09 января в 18:45
Ответ дляСладкий лимончик
Це Ви про себе?
Ну ви ж прекрасно розумієте що я про вас, для чого ті примітивні питання?
Накладні мюслі• 09 января в 18:46
Ответ дляЗадираю носа
Та все правильно зробили. Якщо тупий і не розуміє натяків, то що йому зробити? Лист у ввічливій формі відправити? Якщо він смердить і не поважає оточуючих, то не заслуговує на повагу також
Ондатрова шуба• 09 января в 18:46
Ответ дляКарусель-весель
Не знаю до чого тут риба і ваш чоловік)

Але тактовно було аби автор і інші співробітники попросили керівника пояснити людині ситуацію
Карма хамелеона• 09 января в 18:48
Его , чисто случайно, не Витя зовут?
автор Задираю носа • 09 января в 18:48
Ответ дляНакладні мюслі
От і я так вважаю
Ондатрова шуба• 09 января в 18:48
Ответ дляЗадираю носа
Вам 20-22 роки?
Карусель-весель• 09 января в 18:48
Ответ дляОндатрова шуба
Не знаю до чого тут риба і ваш чоловік)

то вы просто не понимаете глубины этого попадоса. Там реально капец и разговоры тут не повлияют . но мужиков особо нима и этот держится, без него пострадает работа
Сладкий лимончик• 09 января в 18:49
Ответ дляЗадираю носа
О, вже і про питання судите. Бачте, все про себе, все про себе.

Правдоруби, ну а чого вам так некомфортно, коли ви у відповідь отримуєте те саме ставлення, що транслюєте до інших? Це ж так круто, ну.
автор Задираю носа • 09 января в 18:49
Ответ дляОндатрова шуба
Вам 20-22 роки?
Ви просто що небуть пишете і як небуть відповідаєте на запитання?
Накладні мюслі• 09 января в 18:49
Ответ дляОндатрова шуба
Не знаю до чого тут риба і ваш чоловік)

Чому ви так наполегливо захищаєте смердунів? Теж таким страждаєте?
Просити керівника пояснити дорослій людині, що треба дотримуватися правил особистої гігієни і прати одяг вчасно то нормально?? Це хіба не принижує керівника і інших співробітників?
Теща дочки• 09 января в 18:50
Ну, сказали і сказали, що ви хочете від нас почути?
автор Задираю носа • 09 января в 18:50
Ответ дляКарма хамелеона
Его , чисто случайно, не Витя зовут?
Ні
Карусель-весель• 09 января в 18:51
Ответ дляНакладні мюслі
а если начальник в отдельном кабинете, ему норм и он ’ не хочет портить атмосферу в коллективе’?
автор Задираю носа • 09 января в 18:52
Ответ дляНакладні мюслі
Я взагалі в шоці про керівника, при чому тут керівник?
Ленне-Рейма• 09 января в 18:52
Можливо то є людина з психичним розладом та немає доступу до води. Питань з професійних обов´язків немає, тоді яке до біса ваш нос до нього.