Задираю носа• вчера в 18:35

Сказала співробітнику що він смердить і запитала

чому ми всі повинні це нюхати.
А тепер інша мені виносить мозг що так не можна з людьми.
А чому не можна, чому йому можна травити всіх, а мені не можна сказати правду.
Тим більше що натяки з нашого боку в його сторону вже були.
автор Задираю носа • вчера в 18:53
Ответ дляТеща дочки
Ну, сказали і сказали, що ви хочете від нас почути?
Від вас нічого, а ви зайшовши сюди що хотіли сказати?
tereska• вчера в 18:54
Правильно зробили бо всі інші будуть за спинами обговорювати та нити, але це проблему не вирішить. Можливо чоловік і не розумів, що від нього тхне, треба частіше прати білизну, користуватися засобами гігієни.
автор Задираю носа • вчера в 18:54
Ответ дляЛенне-Рейма
Можливо то є людина з психичним розладом та немає доступу до води. Питань з професійних обов´язків немає, тоді яке до біса ваш нос до нього.
В якому сенсі яке? Моєму носу смердить і навіть очі ріже
Аноним ФЕЯ• вчера в 18:54
Ответ дляЗадираю носа
Ні
А може бути що він просто хворий? Тут якось писали що є якась хвороба що запах неприємний, специфічний, людина миється постійно, але це не допомогає.
Але якщо він просто засранець, то все правильно Ви зробили. Чому незручно повинно бути Вам, коли він через свій пофігізм робить незручно всім?
Накладні мюслі• вчера в 18:54
Ответ дляЗадираю носа
Я взагалі в шоці про керівника, при чому тут керівник?
Ну щоб було кого підставити. Типу ми б і далі терпіли цей сморід із задоволенням, але , Василю, ти ж бачиш, що не вгодив керівнику. Завжди в колективі є така категорія хитрозроблених співробітниць
автор Задираю носа • вчера в 18:55
Ответ дляАноним ФЕЯ
Знаєте, є різні запахи, але коли ти тижнями в одному светрі і воно вже все пропитано. Ну фу
Аноним ФЕЯ• вчера в 18:55
Ответ дляЗадираю носа
Тоді засранець звичайний и Ви праві
Пожарник• вчера в 18:55
Правильно зробили.Смердючих не переношу
Обстановщица• вчера в 18:57
Ну так ответьте мозговыносительнице крепким словцом.
Сегодня не целуюсь• вчера в 18:57
Ответ дляЗадираю носа
Тобто як? В голос при всіх звісно і на тактовність я не претендую, особливо, перед людиною яка не париться нею
ну то чим ви краща?)
автор Задираю носа • вчера в 18:58
Ответ дляСегодня не целуюсь
ну то чим ви краща?)
Багато чим, але вам цей список зараз не потрібен
Ондатрова шуба• вчера в 19:02
Ответ дляНакладні мюслі
Чому ви так наполегливо захищаєте смердунів? Теж таким страждаєте?
Просити керівника пояснити дорослій людині, що треба дотримуватися правил особистої гігієни і прати одяг вчасно то нормально?? Це хіба не принижує керівника і інших співробітників?
У нас в офісі був такий співробітник.
Його керівник вирішував це питання
Заместитель Анонима• вчера в 19:06
Темы у вас однотипные. Меняйте писанину https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3794630
тяжкаялюдина• вчера в 19:06
Ответ дляОндатрова шуба
У нас в офісі був такий співробітник.
Його керівник вирішував це питання
Помив його? Не уявляю, щоб мені прийшли і сказали провести виховну роботу стосовно гігієни співробітника. Дорослі люди всі. Можливо, авторові треба було сказати йому це наодинці, але вже як є.
Але вплутувати сюди начальника, можливо, ще гендиректора попросити це зробити
Теща дочки• вчера в 19:08
Ответ дляЗадираю носа
Ви походу досить агресивна. Якщо що, то це форум, люди тут спілкуються і мені було цікаво, чому ви вирішили це обговорити.
Мудробаба• вчера в 19:10
Ответ дляЗадираю носа
Ні
А что он ответил? Я на вашей стороне. Я физически себя плохо чувствую от такой вони.
Эта_Шикарна)• вчера в 19:20
Ну можно было не при всех это говорить, зачем? Вам нужны апплодисменты, для чего унижать человека прилюдно?
Бестактность, невоспитанность забитой селючки.
Уходя дверю не хлопать• вчера в 19:20
Это бесполезно, мы дарили набор дезиков и гелей, человек сказал, что не потеет и не воняет😂
Уходя дверю не хлопать• вчера в 19:22
Ответ дляЛенне-Рейма
Не, эти люди с хорошими условиями, это просто форма агрессии к окружающим
автор Задираю носа • вчера в 20:20
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вааау, міс Марпл на мінімалках? Як ти мене розкусила….вааау
автор Задираю носа • вчера в 20:20
Ответ дляОндатрова шуба
У нас в офісі був такий співробітник.
Його керівник вирішував це питання
А в нас не керівник вирішив це питання
автор Задираю носа • вчера в 20:22
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну він же воняє при всіх і всіх засмердів своєю безтактністю.
До речі оскорбляти людей використовуючи місце походження це вершина деградації
Ленне-Рейма• вчера в 21:05
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Реально несете бред.
Эта_Шикарна)• вчера в 21:57
Ответ дляЗадираю носа
Так вы уподобились ему. Он воняет физически, вы вонякете ртом.
Вы тему создали для того, что бы вашему поступку дали оценку? Мое мнение такое.
автор Задираю носа • вчера в 22:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
Эта_Шикарна)• вчера в 22:19
Ответ дляЗадираю носа
Удалено администрацией...
А речь не обо мне, если бы я хотела обсудить себя или свой поступок, то создала бы отдельную тему.