Настасья Пицун• 09 января в 19:00

Чоловік не хоче їхати закордон

Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном

Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно

Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:09
Ответ дляНастасья Пицун
Я навпаки хочу поїхати подалі від війни,а ви кажете служити ідіть
Ну ви разом зі своїм татусем своєму чоловіку ж радите служити. Чому як така пропозиція вам, то вам не подобається. Чому мама,яка вважає, що вам конче треба їхати за кордон, сама не планує покидати Україну, а іншим радить?
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:09
Ответ дляАнонимус Я
Ну , он будет платить 25-30т на ребёнка. А вы на себя заработаете
Немає таких аліментів 25-30 тисяч
Неробименінерви• 09 января в 20:09
Ответ дляНастасья Пицун
На Кіпрі
500 евро квартира? Кімнату спробуйте знайти за ці гроші
Україна наше все• 09 января в 20:09
Ответ дляНастасья Пицун
Немає таких аліментів 25-30 тисяч
все пропало
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:10
Ответ дляАнонимус Я
А у матерей одиночек кто водит?

Можете взять свою маму или папу
А хто водить в матерів одиначок?
Неробименінерви• 09 января в 20:11
Ответ дляНастасья Пицун
Я то сама поїду ,але дитина залишається тут
Вірно, матуся ж тут, хай вона і водить в сад в Україні.
Анонимус Я• 09 января в 20:12
Ответ дляНастасья Пицун
Немає таких аліментів 25-30 тисяч
Почему нет? Есть. Моя подруга получает 31960 на ребёнка. Это максимальные на ребенка 6+. У мужа оф доход?
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:11
Ответ дляНастасья Пицун
Немає таких аліментів 25-30 тисяч
Ви писали, що зп вашого чоловіка,як бойові. Аліменти на одну дитину 25%. А 25% зі 100 тисяч це як раз таки і виходить 25000
Анонимус Я• 09 января в 20:11
Ответ дляНастасья Пицун
А хто водить в матерів одиначок?
Сама-сама. И вы тоже справитесь
Миззери• 09 января в 20:12
Ответ дляНастасья Пицун
На пособі це куди?
Їх вже відмінили
Где ? В Ирландии платят точно
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:12
Ответ дляЧорноброваЯ
І що. На думку вашої мами краще жити за кордоном і там працювати. Хай власним прикладом це доведе
Так вони кажуть ,щоб ми разом їхали ,а не я сама.
Неробименінерви• 09 января в 20:13
Ответ дляНастасья Пицун
А хто водить в матерів одиначок?
Ви дійсно тупа, краще дитину чоловіку залишити.
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:13
Ответ дляНастасья Пицун
На пособі це куди?
Їх вже відмінили
Нідерланди платять
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:13
Ответ дляЧорноброваЯ
На рахунок дитини вже неодноразово писала. У вас є ну дуже розумна мама, хай їде з вами, нащо їй працювати в Україні і наражатися на небезпеку,краще за кордон, вона ж вам це радить
Вона не буде в своєму віці морочитися,щоб підтверджувати диплом лікаря закордон.
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:13
Ответ дляНастасья Пицун
Ви точно дієздатна?
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:14
Ответ дляхутряна володарка
садик
А відводити та забирати?
Ответ дляАнонимус Я
Вы в курсе ,,какой налог придётся там платить вашему мужу?
Який?
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:15
Ответ дляхутряна володарка
это бомж пакет за 500, насмешили
вы не вытянете Кипр и пособий там нет
У меня брат живет с семьей ( 3) скромая двушка 1000 ,закрыть месяц 2000 это в 0
Ні це гарна квартира за 500,мені потрібна 1 кімната або студія,а не 2 кімнати
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:16
Ответ дляАнонимус Я
А сколько вы просили?
Ніскільки ,він сказав ,що не буде допомагати взагалі закордоном,а сам їхати навідріз відмовиляється
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:18
Ответ дляАнонимус Я
Я выехала из Харькова с ребёнком, родители остались в Харьковской области.Муж служит . Я работаю. Как думаете, кто отводит и забирает моего ребёнка?
Пленного москаля для этих целей мне не выдали
А який графік у вас?
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:19
Ответ дляНастасья Пицун
Так не обов´язково лікарем працювати. Чого оце сидіти під ракетами
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:20
Ответ дляЧорноброваЯ
Мій тато не радить служити чоловіку,а навпаки каже валити звідси скоріше!
Ви перед тим ,як писати тут спам думайте ,що пишете!!!
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:21
Ответ дляНеробименінерви
Мій родич знімає кімнату за 300
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:21
Ответ дляНастасья Пицун
Ви пропустили другу частину питання. Скільки ваш батько отримує на службі разом з бойовими?
Ответ дляАнонимус Я
він ФОП оформлений таких аліментів точно не буде
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:22
Ответ дляАнонимус Я
Сама-сама. И вы тоже справитесь
А який в них графік робити тоді?
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:23
Ответ дляЧорноброваЯ
В її віці вона не буде на фізичній роботі
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:25
Ответ дляНастасья Пицун
А, вона ’розумна’ тільки іншим поради роздавати. Хай сама виїде, пройде весь шлях, а тоді вже поради роздає. Бачу, що яблучко від яблуньки недалеко впало, ви обидві якісь недалекі. Ви доросла людина, приймаєте самостійне рішення виїхати і їдете. З ваших ще слів, тисячі жінок це зробило і більшість з них без підтримки
Незламна Україна• 09 января в 20:26
Ответ дляНастасья Пицун
Якщо немає дітей їдьте самі ,там знайдете нового чоловіка
есть.
если б знала, не вышла б за него замуж
Анонимус Я• 09 января в 20:30
Ответ дляНастасья Пицун
А який в них графік робити тоді?
Разный. У меня 40-50 рабочих часов в неделю. Работаю с 8-9. Если не успеваю , плачу девочке соседке, она забирает и может посидеть