Настасья Пицун• 09 января в 19:00

Чоловік не хоче їхати закордон

Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном

Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно

Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:33
Ответ дляЧорноброваЯ
А, вона ’розумна’ тільки іншим поради роздавати. Хай сама виїде, пройде весь шлях, а тоді вже поради роздає. Бачу, що яблучко від яблуньки недалеко впало, ви обидві якісь недалекі. Ви доросла людина, приймаєте самостійне рішення виїхати і їдете. З ваших ще слів, тисячі жінок це зробило і більшість з них без підтримки
Це тато роздає ,а він служить.
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:34
Ответ дляНастасья Пицун
він ФОП оформлений таких аліментів точно не буде
Чому це не буде. айтішник зазвичай працюють на 2 групі, тобто аліменти рахуються з всього прибутку по фоп
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:36
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви без взагалі без
Підтримки логіки якось живете і нічого
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:38
Ответ дляНастасья Пицун
Ви без взагалі без
Підтримки логіки якось живете і нічого
Я рішення в житті приймаю самостійно, а не керуюсь порадами, тим більше людей,які в певних темах взагалі не орієнтуються й не мають досвіду. Тож мимо. Це інфантильна жіночка, яка має вже дитину, а досі не взяла відповідальність за власне життя в свої руки і не здатна самостійно приймати рішення
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:39
Ответ дляНастасья Пицун
Це тато роздає ,а він служить.
Де саме служить, в тилу?
Мстящий за Зайца• 09 января в 20:44
Ответ дляНастасья Пицун
Так він віддалено працює айтішником і ще на американську компанію
Это прекрасно, временная защита заканчивается через год, ВНЖ он там на каких основаниях оформит и вы вместе с ним? Зарплаты на визу цифрового кочевника хватит на всю семью? В Украине на зарплату айтишника жить дешевле, переезжайте на ЗУ в какой-то районный центр или вообще село и не будет вам взрывов.
Ворожу на каві• 09 января в 20:48
Ваш муж если не хочет, то ничего вы не сделаете. Заграницей его накроет депресняк, т.к. не хотел, и вам морально от этого может быть ещё хуже.
Я уезжала в самом начале войны с детьми, муж не выездной, и в принципе он не хотел, был наивный. Я когда уехала сказала что не вернусь. Вот прям видела свою жизнь уже без него. Я бы на расстоянии жить не стала, как многие живут ( восхищаюсь такими). Приехал через 4 месяца.
А раз ваш выездной, то ехали бы себе. Захочет- приедет. Тем более у него работа уже есть, не придётся сложный путь проходить. Но это он сам должен захотеть.
Ганцю в кєдах• 09 января в 20:48
Ответ дляНастасья Пицун
І ще каже ,які його батьки молодці ,що не роздають порад ,як мої виїздити закордон
Ну так молодці ,що так «переживають» за сина
Их понять можно, бояться что как выедет сын заграницу помогать не будет. Эгоисты
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:49
Ответ дляЧорноброваЯ
Де саме служить, в тилу?
Судячи із всього ви взагалі ніде не служите
Мстящий за Зайца• 09 января в 20:50
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я маю підлаштовуватися під його?
Всю поточну війну ми жили як він хоче ,а не я!
Обеспечивайте себя сами и живите как хотите.
Ганцю в кєдах• 09 января в 20:50
Ответ дляНастасья Пицун
Але більшість українців виїхали саме так без грошей та мови
В Германию едьте с ребенком
Неробименінерви• 09 января в 20:51
Ответ дляНастасья Пицун
Мій родич знімає кімнату за 300
В якому місті?
автор Настасья Пицун • 09 января в 20:53
Ответ дляМстящий за Зайца
А як інші хто взагалі немаю роботи оформляли?)
Мстящий за Зайца• 09 января в 20:54
Ответ дляНастасья Пицун
У кого нет работы сидят на временной защите и если за год работу не найдут, поедут домой, не работающим ВНЖ не светит. Вы как не от мира сего.
ЧорноброваЯ• 09 января в 20:57
Ответ дляНастасья Пицун
Мова не про мене. Це ви, а не я викладаю на загал і на обговорення своє життя. Тож про мене ви можете виключно фантазувати
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:00
Ответ дляНеробименінерви
В якому місті?
А ви теж на Кіпрі?
Місто не знаю
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:01
Ответ дляМстящий за Зайца
А як оформлюють ті в кого є робота?)
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:02
Ответ дляЧорноброваЯ
Це анонімний форум
Неробименінерви• 09 января в 21:03
Ответ дляНастасья Пицун
А ви теж на Кіпрі?
Місто не знаю
Так, я на Кіпрі.
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:03
Ответ дляНеробименінерви
Так, я на Кіпрі.
За скільки знімаєте?
Sagittarian• 09 января в 21:03
Ответ дляНастасья Пицун
Тут це де?
Це в всій Європі. Конкретно я в Мілані.
ЧорноброваЯ• 09 января в 21:04
Ответ дляНастасья Пицун
Це анонімний форум
Яка різниця. Це ви виносите свої сімейні проблеми на обговорення зі сторонніми людьми, це ви нездатні самостійно приймати рішення. Ви або недієздатна, або інфантильна жіночка
Мстящий за Зайца• 09 января в 21:07
Ответ дляНастасья Пицун
А як оформлюють ті в кого є робота?)
Работа должна быть в стране, где человек живет, тогда дают ВНЖ, удаленка на любую заграничную компанию, хоть украинскую, хоть американскую, не подходит, такие на временной защите. Можно в некоторых странах (но не во всех), оформить визу цифрового кочевника, но там есть условия по размеру зарплаты на одного человека плюс определенная сумма на всех не работающих членов семьи.
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:10
Ответ дляНеробименінерви
Так, я на Кіпрі.
Гугл пише те саме,що мені і говорили ті хто там живе 500-600 1 кімната ,не бомжатня)
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:12
Ответ дляЧорноброваЯ
Мені все одно ,це анонімний форум і він для того і створений
Неробименінерви• 09 января в 21:17
Ответ дляНастасья Пицун
Якщо ви плануєте жити в селі, то можна і дешевше знайти .
В містах біля моря таких цін немає, но ви і далі довіряйте гуглу.
БеллаДонна• 09 января в 21:19
Ответ дляАнонимус Я
Ребёнка в руки и погнала
Так чоловік грошей на закордон не дає,а вона працювати не хоче...
автор Настасья Пицун • 09 января в 21:46
Ответ дляНеробименінерви
Там і мегаполіс немає якби)
І села то якраз біля моря)
Ну явно не бомжатня за ці гроші як ви стверджували)
хутряна володарка• 09 января в 21:48
Ответ дляЧорноброваЯ
ничего ему не мешает переоформить схему
Неробименінерви• 09 января в 21:49
Ответ дляНастасья Пицун
Там і мегаполіс немає якби)
І села то якраз біля моря)
Ваші відповіді показують, що ви далеко не в курсі про Кіпр .
Коли виїжджаєте?