Одні думки• Изменено вчера в 07:04

Доброго ранку, чим плануєте зайняти вихідні?

Чи є щось хоч трошки добре у вашому житті в цьому хаосі?
Може підете в кіно на аватара або на каву з приємним чоловіком?
Якими приємними дрібницями можна себе розрадити, коли на дворі сракопад, вдома холодні батареї і вода?
Я ось прокинулась о 5, безсоння....шоплюсь у вінтажному відділі ш...и. Розвидніється, піду розбирати свій залитий сусідом офіс, там повний аврал. А завтра може гайну на ярмарок за горіхами...
Пліснявілий сир• вчера в 07:08
У мене є всі блага цивілізації. По плану манікюр і відпочинок
Чекаю завтра• вчера в 07:16
Буду сраться на Советчице
Девальвация• вчера в 07:20
Буду ныть, что перспектив в жизни нет, работа плохая, семьи и детей не будет. Короче - как обычно.
іронічна антитеза• вчера в 07:23
Сегодня ходила как раз на Аватар.
Советую
Скокмоно - стокнуно• вчера в 07:24
Ответ дляіронічна антитеза
Сегодня ходила как раз на Аватар.
Советую
Вы за океаном?
Сегодня странно прозвучало для наших 7-24 утра
Муууумие• вчера в 07:24
Я пойду на 11 на коррекцию бровей и эпиляцию усиков : )
Потом,хотела бы забрать платье, которое отдают бесплатно,оно хоть и белое и немного прозрачное,но надеюсь что мне подойдёт 😉
А после, скорее всего,приеду домой,покушаю и лягу поспать.
Вот такой распорядок на сегодня 😉
іронічна антитеза• вчера в 07:26
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вы за океаном?
Да, за океаном. По факту я тоже была вчера. Уже 12:30, но я только 1,5 часа как вернулась
Пухнасті штани• вчера в 07:32
Столешницу забирать поедем.
Марафетчица• вчера в 07:38
Буду развлекать маленькое активное создание, которое до этого родила.
Конотопська відьма• вчера в 07:40
Йду на масаж, але спочатку відкопати машину. Зараз снідаю з маскою на морді і мокрим волоссям. Далі трохи поприбирати, зпбрати посилки....
Ду да ду да ду• вчера в 07:49
К грумеру надо ехать, а потом хз
НаБалКоніХодять• вчера в 07:50
Еду на работу, надеюсь хоть там нагреюсь.
Мира всем• вчера в 07:59
Вихідні відпочиваю,після важкого трудового тижня.Вчора заснула в 19.50,просто вирубиласч,ось прокинулася,зробила каву.До обіду лежу,а там планую басейн і продукти на тиждень купити.Ввечері пропилосошу,поміняю постіль,кімнату свою приберу.
Добра всем!• вчера в 08:00
У нас ремонт, ідемо щатирати стіни
ПолБатона• вчера в 08:04
помилась гарячою водою, таке щастя
тепер без світла сиджу(

їду на іншу квартиру встановлювати інтернет
потім може поплету сітки
ввечері масаж

завтра їду до тьоті, везу продукти
потім іду в перукарню стригтись

треба було б і їди якоїсь наготувати, але в мене електроплита, все залежить від світла.
у мене вже навіть є екофлоу, така радість, але плиту воно не тягне ж.
Неместная Я• вчера в 08:14
Є! Мені вчора дівчина тут віддала 2 квитки на Гаррі Поттера льодове шоу! Зараз будемо збиратися))
Мира всем• вчера в 08:18
Ответ дляНеместная Я
Дай їй Бог здоровʼя,хороша людина.
Неместная Я• вчера в 08:19
Ответ дляМира всем
Дай їй Бог здоровʼя,хороша людина.
І дітям. Діти на грип захворіли тому не змогли піти.
дамаАмстердама• вчера в 08:21
Учиться.
Экзамен на следующей неделе
Баба_Воля• вчера в 11:04
У меня сегодня урок по истории Украины, в 3 часа, надеюсь будет интернет. Хожу просто для общего развития, т к мне 51 и когда я училась, её не преподавали.