Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Кудесница_с_пургеном• 10 января в 11:30
Ответ дляТішуся неперетішуся
А много вас мужья уважают? Вопрос же одинокой маме с ребёнком, которая сама живёт. Папа где ребёнка? Науважался?
Здесь хоть честно сказал что хочет. Почему вас всех правда коробит?)
потому, что это унижение. менять говнопапу ( предположим ваша фантазия права и он не умер от рака, его не убили на войне, а он их бросил) на такое же унижение.
барабанщица• 10 января в 11:30
Тільки якщо б він мене приваблював як чоловік і якщо в мене не має стосунків і я їх не хочу.
Укр_жіночка
• 10 января в 11:31
Ответ дляЗроблено у 80-х
У вас же наче дитина є? Уявіть собі як ви поясните дитині, що мама має якісь відносини з чоловіком, який їй ніхто. Чи ви думаєте син нічого не помітить? Не здивуюся, якщо ще й вимога буде ’відправити кудись дитину погуляти’ щоразу, як чоловіку зачешеться. Йди синку, погуляй, поки мама оренду відпрацює.
Ну думаю, що вони домовляються про це за декілька днів, і хлопець може піти кудись
Нагайна• 10 января в 11:31
Я согласна в целом, что это унизительно
Но! В жизни бывают разные ситуации. И ради себя и ребенка бывает нужно хуже «прогнуться». Если реально тяжело финансово, а это поможет - я бы рассмотрела это предложение.
(Да, если мужик не противный, как пишут выше)
Короче, не зарекайся
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:31
Ответ дляНагайна
Зачем мужику отель, если он выгонит эту тетку и может домой водить кого хочет:)
Чомусь же він здає житло, а не водить тьоток?
Ответ дляЗроблено у 80-х
А если мама будет дружков-любовников приводить, сыну не надо будет погулять сходить? Или мама зашила себе всё и секса в ее жизни больше нет?
барабанщица• 10 января в 11:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви сьогодні в білому тільки чи завжди?))
Звездолётчица• 10 января в 11:32
Если она не в отношениях, и тот мужчина приятный, то почему бы и нет. Но тут другой момент. Если они в сексе не совпадут, то как потом выкручиваться из ситуации.
Ты как бы становишься от него зависимой, а он к примеру в сексе не ок. Но с другой стороны, а вдруг. Тогда у тебя и квартира и классный секс. Не попробуешь-не узнаешь
жінка незаміжня• 10 января в 11:37
Ответ дляБратья Капли
Абьюз высокого уровня. Опустил до уровня полотерки и ху.соски.
А если б предложил просто переспать без послаблений по квартплате? То уже и не абьюз, и не опустил, а заинтересовался, да?)
Аноним_1859• 10 января в 11:33
Ответ дляУкр_жіночка
Як це піти кудись? Якщо у мами це єдині стосунки, то чому дитині кудись іти. Коли зі співмешканцем мами живуть чи другий раз замуж виходять , то дітей же нікуди не відправляють.
Там же сподіваюсь не одна кімната?
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:33
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мне лучше так, чем лживое ухаживание и итог тот же.
Огидно спать с нелюбимым мужем, выходить за деньги, терпеть вечный абьюз. А тут всё честно и открыто. Сказал- сделал. А не говорит одно, а планы в голове вообще другие. Ещё хуже, чем у этого хозяина.
Огидно спати з некоханим чоловіком, але не огидно спати з некоханим за оренду? Це проституція. Кожному своє.
жінка незаміжня• 10 января в 11:33
Ответ дляНульовий сантиметр
Та мне б такого и не предложили никогда. Но нет, не согласилась бы. Дурак какой-то, принес бы цветочки, на какао сводил бы пару раз и все то же самое бы получил без договоров.
То есть за цветочки и какао норм, а поделать облегчить жизнь человеку - унижение? Интересная логика
Кудесница_с_пургеном• 10 января в 11:34
Ответ дляУкр_жіночка
Тобто просто питання у тому, як чоловік запропонує це? Якщо чоловік скаже давайте стосунки, але при цьому вони будуть бачитись раз на декілька місяців і спати то це буде нормально??
у вас якась кострубата дичина.
стосунки не пропонують як відро картоплі з села. стосунки з´являються або ні від якихсь відношень, зустрічів, спілкування.
барабанщица• 10 января в 11:34
Ответ дляУкр_жіночка
Навіщо? Ви дітей теж кудись відправляється щоб поахатись?))
жінка незаміжня• 10 января в 11:35
Ответ дляЗроблено у 80-х
Тому що це відкрита неповага до жінки і бажання скористатися її скрутною ситуацією. Це огидно.
...бкло б, якщо б у пропозиції звучало ’якщо не погодишся, то виселю’. Я такого в приведеному тексті не бачу
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:35
Ответ дляУкр_жіночка
Та звичайно, або закрити очі.
Ви і є той убогий чоловік, який задумав таку ’шикарну’ ідею?
Нульовий сантиметр• 10 января в 11:35
Ответ дляжінка незаміжня
Про унижение не писала ничего. Если вы про то что я бы не согласилась - то я просто секс не люблю.
Но большинство вроде любит, и его добиться легче хитростью, чем честностью. Такой вот парадокс.
барабанщица• 10 января в 11:35
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та звичайно, або закрити очі.
У вас є секс?))
Укр_жіночка
• 10 января в 11:36
Особисто я думаю, що ця пропозиція є принизливою, але тут хоча б він каже честно, він не ставить умови «або так… або по іншому», просто питає «так—так, ні—ні»… і це честно, приїжджатиме раз на декілька місяців і будуть спати, а якби він обманув її, запропонував стосунки і вони точно также зустрічались раз на декілька місяців і спали це було б краще?
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:36
В такій мотивації для жінки це приниженя.
’ для здоров´я’. Може він її забезпечує? То хай одружується
Кудесница_с_пургеном• 10 января в 11:36
Ответ дляЗроблено у 80-х
бо тьоткі не будуть драїти підлогу
Невгамовна сила• 10 января в 11:37
Ответ дляАноним_1859
Там же сподіваюсь не одна кімната?
Вы невнимательно читаете. Он не предлагает стосунки.
Братья Капли• 10 января в 11:37
Ответ дляУкр_жіночка
У нормальных людей отношения изначально предполагают уважение, общение, поддержку и заботу.
Это не про «раздвигай ноги, я приехал за арендной платой».
Аноним_1859• 10 января в 11:37
Ответ дляЗроблено у 80-х
Проституція це коли жінка робить це через силу і з будь-ким. Якщо чоловік один і жінка отримує задоволення, то яка ж це проституція?
Чи Ви справді думаєте, що у всіх людей секс дорівнює коханню? Секс це також первинна потреба як їжа і пиття, і жінці він потрібен не менше ніж чоловіку. Любов, як кажуть , приходить і уходить, в секс потрібен завжди. І те що пропонується цій жінці, якщо в неї є симпатія до того чоловіка, то не такий і поганий варіант.
Срочнокпсихологу• 10 января в 11:37
Ответ дляАноним_1859
Це якщо думати, що секс їй не потрібен. Бо якщо потрібен, то вона ж теж отримає задоволення. А жінкам під 40 секс дуже часто потрібен більше ніж чоловікам і партнера нормального, який підлаштовувався б під графік дітної жінки знайти дуже важко.
Не думаю, що з такими пропозиціями він може бути нормальним партнером
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:38
Ответ дляУкр_жіночка
Він цинічний кобеліна.
ДелиВерка• 10 января в 11:38
Ответ дляУкр_жіночка
Автор, а как у вас? Сами бы согласились или эта история из вашей жизни?
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:38
Ответ дляPrervana
У вас нема дітей, тут і до ворожки не ходи.
Жодна адекватна мама не приведе додому чоловіка, відправивши дитину на вулицю. В та, що так зробить, не буде падати на двох роботах, щоб прогодувати малого. Та заробить ’передком’ і з радістю прийме пропозицію такого убогого як автор. Але ж в тому то і справа: автору хочеться нормальну, а не шалаву у якої ти будеш 9тим в 10му ряду. А нормальна на таке не підпишеться.
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ага
Укр_жіночка
• 10 января в 11:38
Ответ дляДелиВерка
Дуже багато «але»?