Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
барабанщица• 10 января в 11:39
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не думаю, що з такими пропозиціями він може бути нормальним партнером
Не всім жінкам і чоловіками потрібні стосунки)) просто прийміть цей факт. Люди і в одному місті зустрічаються доя сексу час від часк
Невгамовна сила• 10 января в 11:39
Ответ дляУкр_жіночка
Особисто я думаю, що ця пропозиція є принизливою, але тут хоча б він каже честно, він не ставить умови «або так… або по іншому», просто питає «так—так, ні—ні»… і це честно, приїжджатиме раз на декілька місяців і будуть спати, а якби він обманув її, запропонував стосунки і вони точно также зустрічались раз на декілька місяців і спали це було б краще?
Я б сказала: ты знаешь, ты мне симпатичен, поэтому боюсь влюбиться. Так что НЕТ. А там уже дело за ним.
жінка незаміжня• 10 января в 11:39
Ответ дляУкр_жіночка
От і я з вами згодна. Але бачу, що тут більшість жінок виберуть обманюватись, аби лиш звучало гарніше, їм важлива форма, а не суть
ДелиВерка• 10 января в 11:40
Ответ дляУкр_жіночка
Дуже багато «але»?
Какая цена аренды или насколько часто мч приезжает в отпуск?
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:40
Ответ длябарабанщица
Але там все одно стосунки, якісь запитання, емоції. А тут виглядає: приїхав, посексився і уїхав.
Ответ дляНевгамовна сила
Красіво
Срочнокпсихологу• 10 января в 11:41
Ответ дляжінка незаміжня
То есть за цветочки и какао норм, а поделать облегчить жизнь человеку - унижение? Интересная логика
А де життя стане легше? Автор пише, що оренда і так невисока, комуналку все рівно доведеться платити. Просто мужику дорого платити за секс, ось і знайшов дурепу.
Укр_жіночка
• 10 января в 11:41
Ответ дляДелиВерка
1 на 2—3 місяці, ціну вона не уточнювала
Ответ дляЗроблено у 80-х
У вас нема дітей, тут і до ворожки не ходи.
Жодна адекватна мама не приведе додому чоловіка, відправивши дитину на вулицю. В та, що так зробить, не буде падати на двох роботах, щоб прогодувати малого. Та заробить ’передком’ і з радістю прийме пропозицію такого убогого як автор. Але ж в тому то і справа: автору хочеться нормальну, а не шалаву у якої ти будеш 9тим в 10му ряду. А нормальна на таке не підпишеться.
Эмоции на максимум, красиво, высокопарно, но нет. Не проняло. Меня чисто технический момент интересует. Если ребенка не отправлять гулять, то может ему беруши выдать? Или оплатить месяц платной игры на компе, чтоб в наушники всунулся и не замечал окружающую реальность? Или как в старые добрые времена - просто телек погромче и дверь закрыть?
барабанщица• 10 января в 11:41
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Прям не слова не сказавши))
Ви романтизуєте відносини доя сексу ту мач
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:42
Ответ дляжінка незаміжня
В чому чесність? В тому, що він каже: давай секс, бо я ж тебе пустив, оренди ти не полатиш, розрахуєшся в ліжку?
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:42
Ответ длябарабанщица
Навіщо? Ви дітей теж кудись відправляється щоб поахатись?))
Тому що це не своя дитина, яка не має жодної цінності, як і її матір. І якщо ’їх величності’ приспічило, то ніщо не повинно заважати бурхливому сексу : ні дитина, ні критичні дні, ні хвороба жінки чи просто поганий настрій. Тому в такій ситуації питання так і ставиться : хай сходить на вулицю погуляє на пару годин, а потім ще і ще. Незалежно від погоди чи настрою самої дитини.
Начальник Анонимов• 10 января в 11:42
Странный вопрос, зависит от того насколько ей симпатичен этот мужчина, если она хочет секса с ним, то вперёд, если нет, то нет.
Кудесница_с_пургеном• 10 января в 11:42
Ответ дляУкр_жіночка
що значить не уточнювала? вона платмть оренду. а потім не буде. чи вона не знає, скільки платить?
ДелиВерка• 10 января в 11:42
Вчерашняя тема про отработку долга минетом вызвала более бурные обсуждения
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ото ж
Укр_жіночка
• 10 января в 11:42
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вона не уточнювали у розповіді яка ціна оренди
Аноним_1859• 10 января в 11:42
Ответ дляНевгамовна сила
Вы невнимательно читаете. Он не предлагает стосунки.
Дитина і сусіди будуть вважати , що стосунки. Дитині ж не треба говорити, що мамі потрібен секс? Їй це також вигідно, не треба сидіти на сз, бігати по зустрічам по готелям, по машинам, хтозна з ким, оставляти дитину одну вдома без нагляду і так далі. Їй це не менш вигідно, ніж йому.
Принців на білому коні на майже 40-річних мам з дітьми без житла і грошей на жаль нема. Або майже нема. А секс потрібен.
КондуктЕр тролейбуса• 10 января в 11:43
1. Я сама несколько лет так жила в квартире за присмотр и сейчас в моей квартире в Украине тоже живут за коммуналку и порядок. Для меня эта схема вполне реальная, не вижу проблем.
2. Секс зависит от того, насколько человек приятен. Может там красавец мужик, но военное дело не даёт возможности построить отношения. А вдруг судьба.
3. Если человек неприятен, то нужно отказаться. Уверена, что это просто его личный бонус, насиловать свою жилицу он не станет. Надеюсь. Хотя все сейчас может быть.
Но можно считать просто неудачным подкатом и разрулить с юмором. Пусть женится тогда, раз свободен.
ДелиВерка• 10 января в 11:43
Ответ дляУкр_жіночка
На сколько дней приезжает? Куда деваться ребенку на это время?
барабанщица• 10 января в 11:43
Ответ дляЗроблено у 80-х
Такий досвід у вас жахливий
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:43
Ответ дляУкр_жіночка
Краще було б нагородити такого ’героя’ зппп, щоб назавжди відбити охоту використовувати жінок.
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:43
Ответ длябарабанщица
Прям не слова не сказавши))
я 6 років між шлюбами була в пошуках. Ні разу ’для сексу’ не було без емоцій чи турботи
Аноним_1859• 10 января в 11:44
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так її ж ніхто не примушує, спробує, узнає.
Укр_жіночка
• 10 января в 11:44
Ответ дляДелиВерка
Я думаю, що у нього є житло, гіпотетично, мама може спокійно поїхати д нього на цей час, а дитина буде квартирі, яку вони орендують
жінка незаміжня• 10 января в 11:44
Ответ дляЗроблено у 80-х
А нормальні мами після розлучення в монашки пістригаються або сплять з наступними чоловіками лише після весілля?))
Знову ж таки щось вигадали і на вигадане розіхдилися. В стартпості я не бачу формулювання ’я буду приходити на секс до вас’. Десь же він живе під час відпусток зараз? Не у них же? Чому він не може її зводити на каву і привести до тієї хати, де свм живе? І чим це відрізнятиметься від обманних ’стосунків’? На мій погляд лише тим, що вона залишається вільна і спокійно може шукати іншого чоловіка і цьому відмовити коли знайде
Відкушу все що стирчить• 10 января в 11:45
Ответ дляАноним_1859
Все є і для 40 річних мам з дітьми. Коли чоловік адекватний він партнерку під ноги такими пропозиціями не кидає
ДелиВерка• 10 января в 11:45
Ответ дляЗроблено у 80-х
Может, просто найти другую квартиру с более прозрачной формой оплаты?)
Зроблено у 80-х• 10 января в 11:45
Ответ дляАноним_1859
Проституція це коли жінка робить це через силу і з будь-ким. Якщо чоловік один і жінка отримує задоволення, то яка ж це проституція?
Чи Ви справді думаєте, що у всіх людей секс дорівнює коханню? Секс це також первинна потреба як їжа і пиття, і жінці він потрібен не менше ніж чоловіку. Любов, як кажуть , приходить і уходить, в секс потрібен завжди. І те що пропонується цій жінці, якщо в неї є симпатія до того чоловіка, то не такий і поганий варіант.
Проституція, це коли секс перетворюється на предмет обміну, іншими словами товар. Від кількості чоловіків не залежить. Продавати секс одному партнеру це теж проституція. Спить з багатьма без зиску для себе - це не повія, це шалава.
жінка незаміжня• 10 января в 11:46
Ответ дляPrervana
Так а де ви в опусі автора побачили, що секс він пропонує саме в цій квартирі?