неДодекаэдр• 11 января в 20:24

А я в неділю вже не можу дочекатись, щоб в понеділок сидіти в офісі

Почитала тему про те, як не хочуть ходити на роботу і у неділю накриває, тому зо знову починається робочий тиждень…
А в мене навпаки( у мене після двох вихідних днів з дитиною і чоловіком хочеться повіситись((( У неділю після обіду я вже просто рахую години до сну дитини і радію, що завтра буду сидіти гарна в офісі, пити каву, в ТИШІ працювати, паралельно можу музику слухати. В обід вийду в кафе щось смачне зʼїсти, поспілкуюся з людьми про щось цікаве.
Субота і неділя - це дурдом( дитина кричить, шумить, бігає, шкоду якусь постійно хоче зробити, постійно якісь у нього дибільні ідеї, типу щось порізати, поламати, склеїти. Постійне прибирання. Плюс треба готувати мінімум 3 рази на день, посуд мити, знов прибирати, знов готувати, слухати істерики…
При цьому сидиш вдома без світла, підлаштовуєшся під графіки, зачуханий, без зачіски, бо на це ані часу ані сил не вистачає!
Кому подобається сидіти вдома без роботи?! Мені цього не зрозуміти… в цей складний час тільки робота допомагає мені тримати кукуху на місці - якась чітка рутина, соціум на роботі, завжди є світло і тепло, тиша і спокій, і ще й гроші за це платять. Хоча до роботи їхати більше години.
Один день з дому працюю, але не можу сказати, що мені дуже подобається удальонка.
So_so• 11 января в 20:49
Ответ длянеДодекаэдр
Як тут можна навести порядок? Не готувати їм? Сьогодні пішла з дитиною на гірку кататись, через годину він мені влаштував на вулиці грандіозний скандал, верещав так, що прокусив губу і плювався кровʼю. Все це на вулиці, де -15, і йти нікуди не хотів. Такі ситуації мене морально вибивають з колії
В 4 года это не совсем нормальное поведение. А в остальном нормально?
У меня самой младшая дочь с огоньком, в таком возрасте у меня были с собой разные мелочи, чтобы переключить её внимание (из Авроры - резинки в виде динозавров, браслетики и тому подобное).
Я матуся, мені можно• 11 января в 20:50
Ответ дляЛасковая_львица
Автору просто нужно дома пространство и время только для себя. Типа отдельная комната где она на часик другой в сериале с масочкой и винишком, а не мамканье каждые 5 мин и муж с вопросами ’а где соль?’
Это правда.
Автор, учитесь делать себе гель лак. Отдельная комната и никого не пускать. Выходной, часа 4-5 точно сможете уединяться
автор неДодекаэдр • 11 января в 20:50
Ответ дляЛамборджини
Ну и не грызите себя. Не все рождены мамами-квочками. Я тоже люблю офис. Свой тихий кабинет. Кафешка в обед. Чисто, светло, тепло и деньги платят. И дети нормально выросли. Няня с детьми, помощница у плиты. По выходным ходили в кино/парки/ развлечения. Так и выросли. А когда дети выросли, то мужа перемкнуло на кулинарии. Колдует у плиты даже с фонариком 😂 Теперь он нам готовит.
Но у меня никогда не было никаких угрызений совести. Я люблю детей, мужа, но и свой комфорт я никому не отдам.
Дякую ❤️ та я і не гризу себе, все добре, тільки хочеться у вихідні з сімʼєю кудись виїжджати, гуляти, картинку змінювати. Це дійсно важливо.
Ласковая_львица• 11 января в 20:51
Ответ дляСтрекозей
Ні, але і не збігати від неї світ позаочі.
Так автор на работу сбегает при этом являясь единственной кормилицей семьи. Муж без дохода? Пусть занимается ребенком от и до.
Кидстаффовна• 11 января в 20:52
Ответ длянеДодекаэдр
Не знаю, я не можу з ними бути в одній квартирі довго( з чоловіком можу, а коли чоловік і дитина - вони почитають біситись, гратись, бігати, грати в якісь тупі ігри, мене це все напрягає. Мінус в тому, що чоловік з дому не виходить, самі знаєте чому( ні хвилини вдома спокою
а самій взяти і навчати дитину чомусь розвиваючому, та навчити,як потрібно поводитись. Виховуйте,бо явно дитина йде в рознос. і дальші буде гірше,тим більше що чоловік також забив на виховання дитини,бо ’біситься’- то не про виховання.таке відчуття, що ви на одному інтелектуальному рівні. Ви батьки року.
автор неДодекаэдр • 11 января в 20:53
Ответ дляArctic777
Жесть, муж сцикло
Нехай сцикло, зате дитиною він займається - відвести в садок, забрати, пограти з ним, вночі також він до дитини завжди встає - води принести, туалет і т д.
Без чоловіка сама з дитиною в мене точно кукуха полетить в космос
Ласковая_львица• 11 января в 20:55
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Это правда.
Та ну нах. Я себе делаю 5 лет как. Пока муж дома - даже за пилочку не берусь, меня дико раздражает во время занятия ногтями чье то кружение сзади за спиной и возня в соседней комнате или кухне.
автор неДодекаэдр • 11 января в 20:56
Ответ дляКоварная Зая
А я люблю работу. Поддерживаю вас автор.
Но и дома люблю,если нет какой то работы,а просто отдых.
Наилучшее время для меня было,когда я работала за границей,и мне снимали номер в гостиннице.Ухожу,говорю когда вернусь.Прихожу-убрано все,чистота и порядок.Иду куда хочу,ничего не нужно делать,полный релакс.
Я так люблю у відрядження їздити) хоча і за сімʼєю сумую
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:01
Ответ дляЦветов Мне срочно
Автора можна зрозуміти, адже в неї завжди хтось товчеться вдома.
А на роботі можна побути наодинці з собою.
Дякую ❤️ ви мене зрозуміли
Янгол в камуфляжі• 11 января в 21:02
Сидіти вдома люблять ті, хто живе один, от тоді це зашибісь
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:04
Ответ дляЦветов Мне срочно
Виходьте кудись хоча б з дитиною.
Виходжу, от сьогодні вийшла на гірку кататись, через годину дитина влаштувала істерику настільки сильну, що прокусила собі губу і було місиво з крові, слюней і сліз, плювався кровью. Все це на вулиці у -13
Оновлена версія• 11 января в 21:05
Ответ дляЛамборджини
Ничего си вы окуклились ,завидую по чёрному
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:08
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А в садике также себя ведет?
Ні, в садку добре себе поводить і всі його хвалять. Садок приватний. Але там режим, якого він дотримується, вдома він вже давно не лягає на денний сон, через це бувають збиті ритми і перевтома. Але і вкласти спати його неможливо
Кондуктор маршрутки• 11 января в 21:08
Ответ дляArctic777
Жесть, муж сцикло
Зато живой и не червяк без рук и ноги на которого насрет государство
Кондуктор маршрутки• 11 января в 21:09
Ответ дляЛялька в колисці
навіщо вам сім*я?!
Вы не работаете?
Ласкове телятко• 11 января в 21:10
Ребенка вы же так воспитали или сам волченком стал. Час на работу, час обратно...да . Верю, верю. Сказки писать не ваше
Кондуктор маршрутки• 11 января в 21:10
Ответ дляЩа как дам
А нащо в офісі бути красівой? Зачіску? Макіяж - в нас тільки офіс менеджер робить, бо двері всім відкриває і обличчям працює. Якщо в компі цілий день - просто чистий одяг і чисте волосся. Хоч в спортивному костюмі
Для себя. Но некоторым женщинам этого не понять. Есть женщины альфа,а есть мыши серые в спортивке
Кондуктор маршрутки• 11 января в 21:11
Ответ дляArctic777
Главное что большой мальчик дома на диване член чешет
Ну как и вы на этом форуме
Чорт і Шо• 11 января в 21:15
Це тільки тому, що у Вас робота мрії : ’завжди є світло і тепло, тиша і спокій’. У більшості людей на роботі приблизно як у Вас вдома.
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:15
Ответ дляSo_so
В іншому все нормально, але отакі істерики бувають, особливо коли трохи перезбуджується. Переключила його на похід в Фору купити цому сік - погодився, заспокоївся. В Форв почав істерику чому я окрім соку ще взяла яйця, хліб, авокадо. І це переросло знов в істерику. Пояснення, що вдома немає їжі, а по продукти лише я ходжу або доставку замовляємо - його не влаштували. Ну я теж не можу під його дудку скакати(
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:16
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Это правда.
В нас однушка((( точніше кухня-студія і спальня.до війни не встигли купити, а зараз страшно
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:20
Ответ дляЛасковая_львица
У чоловіка дохід майже як в мене, працює віддалено і пасивний дохід. Він і займається дитиною, але їсти він на всіх нормально не приготує, на вулицю чи кудись дитину не поведе. Ото і товчуться в мене на голові
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:23
Ответ дляКидстаффовна
Чоловік дитині дозволяє все. Навіть залазити йому на голову і з голови стрибати на ліжко. Мої зауваження ніхто не слухає, закриваються в кімнаті і дуріють як дурні.
Як мені виховувати? Є ще батько, у якого інші погляди на виховання
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:24
Ответ дляКидстаффовна
З навчання ми всі ввечері вчимо англійську і граємо в ігри англійською мовою. Це десь півгодини кожного дня. І інколи розмальовки розмальовуємо. Раніше книжки читали, зараз він не любить. На цьому все.
МояХатаЗкраю• 11 января в 21:26
Ответ длянеДодекаэдр
З роботи додому я йду радісна, тобто сумую за ними, рада бачити, ввечері сідаємо всі разом в щось пограти, через годину-півтори дитина лягає спати і ще є вечір для двох.
А саме коли два вихідні нон-стоп усі вдома - дах їде( дитині 4 роки
Так у вас всё ок,не жалуйтесь
Лялька в колисці• 11 января в 21:27
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вы не работаете?
працюю. Щоденно в офісі. До війни і до появи сім*ї у мене робота була номер 1 у житті. Могла у вихідні працювати. А потім змінились пріоритети. Вдома в мене гарний настрій, я відпочиваю.
автор неДодекаэдр • 11 января в 21:27
Ответ дляЛаскове телятко
Не я дитину виховала, а тато. Він з ним постійно вдома.
Не годину, а годину і 15 хвилин. В чому казка?
МояХатаЗкраю• 11 января в 21:27
Ответ длянеДодекаэдр
СДВГ?
Лялька в колисці• 11 января в 21:29
Ответ длянеДодекаэдр
у мене чоловік працює з дому, я в офісі. Був період без броні - було морально складно, що нікуди не могли піти. Але ми не сварились, просто всі питання за межами дому вирішувала я. Це непросто, але це не відбилось на наших стосунках.
Може вам дійсно треба простір для себе - час тиші і спокою
Лялька в колисці• 11 января в 21:31
Ответ дляЩа как дам
Навіщо вчитись в універі, щоб все життя сидіти вдома? Дівчинці в майбутньому треба ж сімʼя, а не професія і власний заробіток. Навчання, репетитори, 5 чи 6 років універу коту під хвіст
а навіщо виходити заміж і народжувати дитину, щоб потім тікати від них на роботу?!
мова про інше, авто не може поєднувати ці сфери в своєму житті