scrlxad• 12 января в 08:41

Розкажіть про самий трешак який робила свекруха

Народ, поділіться найтрешовішими історіями зі свекрухою. От прям так, щоб «я досі не вірю, що це було зі мною».
Чому хочу це почитати? Бо мені реально цікаво, що люди переживають у чужих сім’ях, які абсурдні, крінжові й дико дивні ситуації взагалі існують. Без засудження. Просто історії з життя.
Секс-Бомба• 12 января в 13:52
У моей бабушки была интересная свекровь. А у меня, сестры, мамы, тети - хорошие
Пацан к успеху шел• 12 января в 13:55
Ми з нею добре спілкувались, була мені майже як мама (бо з мамою в мене холодні стосунки досить).

Якось мене позвала, попросила не казати чоловіку. Розповідала про те, як вона за нього боїться, що все зробить для нього, що продасть квартиру в разі необхідності (не свою, в неї їх декілька), бо вони її типу йому подарували.

Потім пройшов час, в нас були великі проблеми з сусідами (ми з чоловіком живемо в квартирі, що мені дісталась теж від батьків). Над нами живе зек, який весь час шумить, нас затоплює і погрожував нам.

Я запропонувала чоловіку продати мою квартиру і його. Щоб купити щось хороше в новому домі. Ми сказали про це його батькам. Свекруха погодилась, навіть прям рада була.

Пройшов день, свекруха пише чоловіку, щоб той з нею поговорив секретно від мене. Позвала його на вулицю і сказала, що квартиру продавати не буде і придумала купу неіснуючих причин.

Мені було неприємно від цих типу ’секретів’. Бо мені не так була важлива та квартира, ну я б зрозуміла, якби вона мені це в очі сказала, що не буде. Але ж сама мені казала рік тому, що то квартира чоловіка.

Потім вона ніби як вибачалась за цю ситуацію, але ніякого вибачення там не було, просто почала розповідати як їй тяжко жити і що в квартирі чоловіка живе його дядько-алкаш, якого вона виселити не може. Хоча це неправда, просто одну квартиру вона здає (про яку і йшла мова), а в іншій живе той дядько і теж їй платить за оренду (про ту квартиру я до цього і не знала нічого)

Коротше, я зрозуміла, що ніяка то не квартира чоловіка і ніяка вона мені не друга мама. І просто цій людині довіряти не можна.
Кидстаффовна• 12 января в 14:36
Моя любит другого сына, бубочку. Пофигиста и лентяя. Сказала, что квартиру ему оставит в наследство, там нужнее. Муж сделал ремонт в комнате им, т к уже обои на голову падали. Свекровь начала требовать ремонт во всей квартире. Муж сказал, кому наследство, пусть тот и делает. Мамо голосила по телефону как резаная, что муж зажралася, а у бубочки денег нет. Для понимания доход у нас почти одинаковый. Муж помогает финансов родителям, оплачивает врачей (бо в гос клинике одни дебилы), лекарства, анализы, продукты, тел пополняет и тд.
Подтяжка• 12 января в 15:05
Ответ дляКудряшка Сью
правильно сказала.
умные женщины не тычут свой живот где надо и не надо и держат язык за зубами.
Я й не тикала.
Чоловік поділився радісною звісткою.

Мімо
Кудряшка Сью• 12 января в 16:06
Ответ дляПодтяжка
Я й не тикала.
Чоловік поділився радісною звісткою.

Мімо
мой аж с соседями поділився, что я на сохранении.
а я вернулась без ребенка и тут такие вопросы от соседей
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
Подтяжка• 12 января в 16:26
Ответ дляКудряшка Сью
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
То це тому вас так злять вагітні?
Успокойся_Успокойся• 12 января в 19:02
У меня тоже отличная свекровь. В первый день химиотерапии перестала со мной общаться, предварительно наорав на меня. Она сильно расстраивается из-за моей болезни видите ли.
Я ровно 6 месяцев на химии - ни одного звонка, ни копейки помощи.
И да, если что, моих родителей нет в живых уже больше 20 лет. С мужем я живу 17 лет.
Тумба-юмба• 12 января в 20:03
Ответ дляЧервона ікорка
значит она или жадная или бедная нет денег , а вам все всегда будет не так я заметила а мужа вы хоть любите он же сын этой женщины и ребенка своего любите это тоже ихня кровь
Вона, як би вам по-м´ягше висловитись, дуже не далека. Родина в них заможня - є нерухомість, деякий час мешкали у Німеччині ще в радянські часи. А в неї дуже низький розумовий потенціал.
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:55
Ответ дляИз Кукуева я
ПлемянникИ? Множественное число?
Ну ладно, брак по залету, быстро понял, что ’лахудра’, но ребенка уже оставили. А откуда тогда следующие дети взялись? Секситься с лахудрой вашему брату нормально было?
Стерпится - слюбится ))) я что за него отвечаю?
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:56
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну кроме этой «лахудры» на вашего супер братца никто не повелся и у него мозгов не хватило предохранятся.
Ведутся 😂
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:57
Ответ дляМорожена_курка
То есть изменяет ваш брат, а припизженая его жена?
Ну да, она ж виноватыми родственников мужа во всем делает
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:58
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да вы все там одной крови. Судя по всему. Брат чмошник по жизни.
Удалено администрацией...
Лиса Патрикевна• 12 января в 22:10
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
Да, вы такая. Но не только вы, ещё ваша мамаша и брат дегенерат