Народ, поділіться найтрешовішими історіями зі свекрухою. От прям так, щоб «я досі не вірю, що це було зі мною».
Чому хочу це почитати? Бо мені реально цікаво, що люди переживають у чужих сім’ях, які абсурдні, крінжові й дико дивні ситуації взагалі існують. Без засудження. Просто історії з життя.
Секс-Бомба• 12 января в 13:52
У моей бабушки была интересная свекровь. А у меня, сестры, мамы, тети - хорошие
Пацан к успеху шел• 12 января в 13:55
Ми з нею добре спілкувались, була мені майже як мама (бо з мамою в мене холодні стосунки досить).
Якось мене позвала, попросила не казати чоловіку. Розповідала про те, як вона за нього боїться, що все зробить для нього, що продасть квартиру в разі необхідності (не свою, в неї їх декілька), бо вони її типу йому подарували.
Потім пройшов час, в нас були великі проблеми з сусідами (ми з чоловіком живемо в квартирі, що мені дісталась теж від батьків). Над нами живе зек, який весь час шумить, нас затоплює і погрожував нам.
Я запропонувала чоловіку продати мою квартиру і його. Щоб купити щось хороше в новому домі. Ми сказали про це його батькам. Свекруха погодилась, навіть прям рада була.
Пройшов день, свекруха пише чоловіку, щоб той з нею поговорив секретно від мене. Позвала його на вулицю і сказала, що квартиру продавати не буде і придумала купу неіснуючих причин.
Мені було неприємно від цих типу ’секретів’. Бо мені не так була важлива та квартира, ну я б зрозуміла, якби вона мені це в очі сказала, що не буде. Але ж сама мені казала рік тому, що то квартира чоловіка.
Потім вона ніби як вибачалась за цю ситуацію, але ніякого вибачення там не було, просто почала розповідати як їй тяжко жити і що в квартирі чоловіка живе його дядько-алкаш, якого вона виселити не може. Хоча це неправда, просто одну квартиру вона здає (про яку і йшла мова), а в іншій живе той дядько і теж їй платить за оренду (про ту квартиру я до цього і не знала нічого)
Коротше, я зрозуміла, що ніяка то не квартира чоловіка і ніяка вона мені не друга мама. І просто цій людині довіряти не можна.
Кидстаффовна• 12 января в 14:36
Моя любит другого сына, бубочку. Пофигиста и лентяя. Сказала, что квартиру ему оставит в наследство, там нужнее. Муж сделал ремонт в комнате им, т к уже обои на голову падали. Свекровь начала требовать ремонт во всей квартире. Муж сказал, кому наследство, пусть тот и делает. Мамо голосила по телефону как резаная, что муж зажралася, а у бубочки денег нет. Для понимания доход у нас почти одинаковый. Муж помогает финансов родителям, оплачивает врачей (бо в гос клинике одни дебилы), лекарства, анализы, продукты, тел пополняет и тд.
Подтяжка• 12 января в 15:05
Ответ дляКудряшка Сью
правильно сказала.
умные женщины не тычут свой живот где надо и не надо и держат язык за зубами.
Я й не тикала.
Чоловік поділився радісною звісткою.
Мімо
Чоловік поділився радісною звісткою.
Мімо
Кудряшка Сью• 12 января в 16:06
Ответ дляПодтяжка
Я й не тикала.
Чоловік поділився радісною звісткою.
Мімо
Чоловік поділився радісною звісткою.
Мімо
мой аж с соседями поділився, что я на сохранении.
а я вернулась без ребенка и тут такие вопросы от соседей
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
Подтяжка• 12 января в 16:26
Ответ дляКудряшка Сью
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
я его чуть не разорвала.
теперь уже бывший.
То це тому вас так злять вагітні?
Успокойся_Успокойся• 12 января в 19:02
У меня тоже отличная свекровь. В первый день химиотерапии перестала со мной общаться, предварительно наорав на меня. Она сильно расстраивается из-за моей болезни видите ли.
Я ровно 6 месяцев на химии - ни одного звонка, ни копейки помощи.
И да, если что, моих родителей нет в живых уже больше 20 лет. С мужем я живу 17 лет.
Тумба-юмба• 12 января в 20:03
Ответ дляЧервона ікорка
значит она или жадная или бедная нет денег , а вам все всегда будет не так я заметила а мужа вы хоть любите он же сын этой женщины и ребенка своего любите это тоже ихня кровь
Вона, як би вам по-м´ягше висловитись, дуже не далека. Родина в них заможня - є нерухомість, деякий час мешкали у Німеччині ще в радянські часи. А в неї дуже низький розумовий потенціал.
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:55
Ответ дляИз Кукуева я
ПлемянникИ? Множественное число?
Ну ладно, брак по залету, быстро понял, что ’лахудра’, но ребенка уже оставили. А откуда тогда следующие дети взялись? Секситься с лахудрой вашему брату нормально было?
Стерпится - слюбится ))) я что за него отвечаю?
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:56
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну кроме этой «лахудры» на вашего супер братца никто не повелся и у него мозгов не хватило предохранятся.
Ведутся 😂
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:57
Ответ дляМорожена_курка
То есть изменяет ваш брат, а припизженая его жена?
Ну да, она ж виноватыми родственников мужа во всем делает
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:58
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да вы все там одной крови. Судя по всему. Брат чмошник по жизни.
Удалено администрацией...
Лиса Патрикевна• 12 января в 22:10
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
Да, вы такая. Но не только вы, ещё ваша мамаша и брат дегенерат