Бабо-лебідка• сегодня в 10:04

У ребенка раз в неделю из носа идет кровь без причины

какие бежать сдавать анализы?
Гомосноб• сегодня в 10:04
посетите лора, пусть посмотрит скорее всего сосуды близко
задумчивая мордочка• сегодня в 10:05
Добрий день , який вік? Якщо активний ріст треба аскорктин пити, але спершу до педіатра, він все розкаже
Добра всем!• сегодня в 10:10
Укреплять сосуды и к врачу
Воленс-неволенс• сегодня в 10:11
У сина така ж проблема, тонкі судини, особливо, коли застуда. Були у лікаря, виписали курсами аскуратин і спрей сезорін у ніс. Якщо великі кірки, то ще мазь левоміколь у ніс. Але у нас тонкі судини, а причина кровотеч може бути різна, тому краще одразу сходіть до вашого лікаря.
Котогосподиня• сегодня в 10:11
Здайте еще коагулограму, бывают проблемы со свертываемостью крови
Ліньки гуглить• сегодня в 10:12
Ответ дляГомосноб
ещ´ лор на тромбоциті кровь отправит сдавать и на скорость сворачиваемлсти
Анонім Секретар• сегодня в 10:12
Как это - без причины?
Чтооооооооооо?• сегодня в 10:16
загальний гемоглобін, феритин. я пам´ятаю.що в мене вічно це було вдитинстві..- причина- низький гемоглобін. + віт.Д3 треба вживати. дефіцит зараз у всіх. бо зима, сонця нема. до весни треба вживати всім. і ці аналізи на д3-дурість.в мене в родині 5 осіб здали (мама і батько)живуть окремо,я,чоловік,дитина.у всіх дефіцит.причому найбільший у дитини. всім виписали дозування 5600 ,дитині 4000 до березня включно. .лікарі у всіх різні. Зразу заг.стан поліпшився. дитині виписали ще для гемоглобіну. зразу пройшла сонливість і тд. колись в мене так само.
вживала аскорутин, від.Д3, і для гемоглобіну препарат. за 2 міс як огірочок стала. а то кров з носу йшла-зупинити не можна було
Ліньки гуглить• сегодня в 10:15
автор моему сінц мазь приписівали в нос(не помню название) и витамині кардонат. Ну не помогло вс´равно иногла бівает. поєтму он перестал сморкаться и втягивает сопли в нос((((((. чаще всего на перепаді температурі реагирует нос. Мне 45 и у меня та же самая проблема с детства... всегда с платочком ходила(сейчас в космитичеке ватніе диски с собой). Бівает зайд´шь в магазин и как хлінет....(((( в детсвтве чаще всего от перегрева, поєтому всегда с головнім убором летом ходила
Курочка-чубаточка• сегодня в 10:17
Еще как вариант - сухой воздух в комнате во время сна. Слизистая пересыхает и сосуды, расположенные близко, лопаются.
Ліньки гуглить• сегодня в 10:17
Ответ дляЧтооооооооооо?
согласна с вами.... но загадка у меня гемогдобин и ферритин низуие всю жизнь, у реб´нка хорошие показатели
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 10:24
В пубертаті може підвищуватися тиск, треба ще це контролювати.
Летюча помилка• сегодня в 10:26
Было, и кровило при вирусах и насморке тоже. Было искривление перегородки, активный рост, лор назначил Аскорутин, турундочки с эвкалиптовым маслом, и контрастный душ для укрепления сосудов
Рятівник Малібу• сегодня в 10:48
У мене з дитинства кров носом була часто, особливо у підлітковому, мені 42 і досі вона сезонами йде більше, тонкі капіляри, лікування немає, вірніше результату від аскорутинів і тп, така особливість, на моє здоров´я не впливає ніяк.
Мания-Величия• 2 часа назад
Сосуды, пусть пьет аскорутин, с возрастом пройдет. У меня все детство такое было, сейчас у сына то же самое.