Томатико• 2 часа назад
Сколько еще температура минусовая будет в Киеве, кто знает?
Маю натхнення• 2 часа назад
Советчицы уже настолько офигели, что им лень открыть прогноз погоды и глянуть.
ФрекенБок• 2 часа назад
Ответ дляПодтяжка
Вы оптимист
Это то, что я могу гарантировать автору с полной уверенностью
Шаманю второпях• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
В мае может быть дубарь
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
В мае может быть дубарь
Минусовая температура в Киеве?
Обещаю, что не будет
Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
верните предыдущие ))
Це як в анедтоті. Я думав, що у мене була чорна смуга у житті, але потім виявилося, що то була біла.
оксюморон• 50 минут назад
Сегодня после суток возвращалась домой. Болела голова. С таким удовольствием прогулялась. Ветра не было. Одета тепло.
Маруська Му• 44 минуты назад
вот еще до 17-го:
13-17 січня на Київщині та в м. Києві утримається справжня зимова погода, яка сформувала мальовничі краєвиди, але, на жаль, створила багато проблем. Надалі її формуватиме поле високого тиску та загалом холодна повітряна маса, в якій температура дуже залежатиме від захмареного неба і прояснень, тому вона й зазнаватиме коливань.
Переважатимуть морозні ночі, особливо по області, з мінімальною температурою 15-20° морозу та низькою денною максимальною у ще ширшому діапазані: від 7-12° морозу до 10-15° морозу; у столиці вночі очікуємо 14-17° морозу, вдень поблизу 10° морозу.
Опадів не чекаємо, лише вдень 15 січня і вночі 16 січня розраховуємо на невеликий сніг. Слабкий до помірного вітер змінюватиме свій напрямок із західного на південно-східний.
Бережіть себе! Тримаймося за будь-якої погоди!
Інформація підготовлена відділом метеорологічних прогнозів
— 🌦️ Гідрометцентр