Єдина Країна• 12 января в 22:47

Сколько на вас дольше всего держится мисты Виктории Сикрет

Божа кульбабка• 12 января в 22:48
Годину, на волоссі трошки довше.

Колдунья-вещунья• 12 января в 22:48
Фу они такие противные все. Уже лучше ритуалс.
автор Єдина Країна • 12 января в 22:48
Ответ дляБожа кульбабка
Годину, на волоссі трошки довше.
А для чего они нужны если так мало?
Гореотума• 12 января в 22:49
Червоні , вишневі ,фіолетові годин 5.
Інші десь 2 макс.
Божа кульбабка• 12 января в 22:50
Ответ дляЄдина Країна
А для чего они нужны если так мало?
Ну я пшикаюсь коли десь недалеко вибігаю, щоб потім весь день не пахнути вдома і щоб не витрачали дорогі парфуми. А взагалі це спреї доньки, підлітки їх люблять і слава богу, що користуються містами, бо якщо 20 дівчаток прийде в клас напшикавшись парфумами, то не уявляю чим в тому класі дихати. А так доки до школи дійшли вже нічого не пахне
Майданщица• 12 января в 23:00
Зачем вы пшикаетесь этими дешевыми вонючками и травите людей
Болтушка Му• 12 января в 23:03
Я не користуюсь, а ось донька-підліток таке любить (мені воно ппц приторно-солодке). То на волоссі довго тримається, я приходжу з роботи ввечері, вона обіймає, то ще норм так пахне від неї.

Бойова• 13 января в 00:04
Ни сколько. Пару минут и всё