Я_не_аноним_100%• 13 января в 10:41

Напишіть свої найвдаліші думки

Про війну, про те, кому воно і нашо. Чого тут, чого саме ми і так довго (ну бо як не йде, то могли б і на іншого переключитися, на іншу державу, більш покладисту). Ну в общєм найвлучніші думки на рахунок глобальних речей. Такі, в якмх ви майже впевнені, що праві
Пуки-куки• 13 января в 11:13
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну я на мир щось не бачу ніяких цілей. Саме через наших. Ті б давно підписпли щось, що самі просять (ну свої умови)
путлєр нічого не збирається підписувати, він у своїх уявленнях перемагає.
якби навіть підписав, то це папірець, який нічого не вартий. на наступний день обстріли продовжаться.
віддати Краматорськ і Слов´янськ - це та сама капітуляція. бо рашисти їх взяти силоб не можуть. а як тільки взяли б, по капітулянському папірцю, моментально пішли б далі.
Я не в теме• 13 января в 11:12
Ответ дляКаркуша Клара
Ну да, про то, что дипломат за Собчаком носил гугл не напишет
И что? Носил дипломат, дальше что? Теперь его весь мир боится. А наш пианист, без рук играл, вау!
Prervana• 13 января в 11:12
Нарывались, нарывались и таки нарвались. А драка с более сильным противником сильно сокращает среднюю продолжительность жизни.

Вот и все мысли. Всем спасибо, как говорится
Пуки-куки• 13 января в 11:12
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Діачата, якщо можна, хотілося б розкрити питання ЧОМУ ТАК ДОВГО. Без очевидного ж начебто успіху!
Ну разваляли, ну і шо. Вони ж не взяли, не зайняли. Просто терор. Терор - це теж не про перемогу у війні
так саме тому, що вони не можуть нас перемогти військовий шляхом, вони і тероризують мирне населення. щоб ми самі здалися.
Каркуша Клара• 13 января в 11:13
Ответ дляЯ не в теме
Никто вашего путина не боится! Ему открыто украинцы заявили, что он хуже.ло, весь мир об этом знает.
Забула що?• 13 января в 11:13
Ответ дляТётя Хрюша
В мечтах тут такие как вы, наивняк с лппшой
Вся надежда на вас, беззубых
Prervana• 13 января в 11:13
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А зачем им брать? Брать - это кормить, ютить, ремонтировать. Нафиг оно им надо.
Забула що?• 13 января в 11:14
Ответ дляВасилина Семеніч
Точно не такие же как вы.
Не дай Бог
Каркуша Клара• 13 января в 11:15
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Как вы далеки от реалности и главное вы не одна такая, что печально
Забула що?• 13 января в 11:18
Ответ дляЯ не в теме
Кто боится этого карлика? Где и по какому он миру ездит? Почему бы Гаагу не посетить? А психбольных маньяков надо опасаться, да
Забула що?• 13 января в 11:17
Ответ дляPrervana

Еще одна любительница за мир во всем мире. В тик токе как раз такая сейчас голосит, как ее мужа расстреляли, а ее толпой насиловали, а она так ждала болотных, так ждала, хлеб им пекла.
Ну, хоть дождалась
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:18
Ответ дляПуки-куки
Яке далі. Пропонується ж демілітаризована зона.
(Ну якщр не пропонується, то наші чого не просять?)
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 11:18
Ответ дляЛика-прилипка
Тобто щоб війна зупинилась вас не бентежить, тільки тцк треба знищити?
Так тцк треба знищити, а всіх працівників відправити воювати,тоді війна швидше закінчиться. Поповнити ресурс
Prervana• 13 января в 11:19
Ответ дляЗабула що?
Ну, хоть дождалась
Я так понимаю, коммент копипаста, используете рандомно?
Каркуша Клара• 13 января в 11:20
Ответ дляЗабула що?
Ну, хоть дождалась
Там не до политики, головы некогда поднять в секонде
Забула що?• 13 января в 11:20
Ответ дляPrervana
Только вам предназначен
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 11:20
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Тому що гроші ´заробляються´ неймовірні на війні, без втрати для них, якості життя. Дивіться на Буковель.
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:20
Ответ дляPrervana

Так. Десь так. Понту багато, голослівномті і гучності.
Але це все
Пуки-куки• 13 января в 11:20
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
ви така наївна, ну чесно. коли це росія виконувала хоч щось із своїх обіцянок, підписаних договорів, хоч чогось. вони й ці ’переговори’ затіяли, щоб заболтати все, замулити і щоб їм не навішували більше санкцій.

чого ви думаєте, що ви якийсь експерт у таких складних питаннях. послухали б краще тих, хто розбирається. хоча б Портникова.
Prervana• 13 января в 11:20
Ответ дляЗабула що?
Только вам предназначен
Себе заберите, мне не надо
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:21
Ответ дляПуки-куки
Ні.
Вони прекрасно знають, що наше населення, так як і їх власне - абсолютно ніхто не питає ні про що
Пуки-куки• 13 января в 11:21
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ні.
вас питали, кого ви хочете президентом. ви вибрали клоуна. тепер насолоджуйтесь своїм вибором.
Ответ дляPrervana
Ну виселити можна. Оброблять тайгу.
Брать - це окупувати. Це не дорівнює брати на себе гуманітарні проблеми населення
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:22
Ответ дляКаркуша Клара
Конкретніше
Каркуша Клара• 13 января в 11:23
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Конкретніше
Даже не хочу начинать
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января в 11:23
Ответ дляКаркуша Клара
Даже не хочу начинать
Спробуйте. Дуже цікаво.
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:23
Ответ дляЗабула що?
Ну, хоть дождалась
Де в її словах про мир во всьом мирі?
Не написано «здавацца»
Написано, що не треьа влазить було в це. А влізли ми десь на етапі євромайдану і всього що пов‘язано з євро (не валютою)
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:25
Ответ дляЛика-прилипка
А ви думаєте чого 25% арміі на війні, а 75% в тилу. І поліція в тилу.
Це заградотряд. На випадок громадянської ну не те що війни..а на випадок якщо військові переключаться
Пуки-куки• 13 января в 11:25
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Де в її словах про мир во всьом мирі?
Не написано «здавацца»
було багато факторів, які впливали на рішення путлєра. але основний - що йому не потрібна незалежна Україна. решта все - другорядне.
автор Я_не_аноним_100% • 13 января в 11:26
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Розшифруйте
Шо буковель?) заради функціонування буковелю ми не здаємось/весь світ нам підкидає дровішок/росія закупки робить?😳