Ms. Скромность• Изменено 14 января в 12:59

Знакомьтесь, новый министр обороны из слуги народа

Михайло Федоров — новий міністр оборони України

ВРУ підтримали його кандидатуру 277 голосами.
Заместитель Анонима• 14 января в 14:58
Ответ дляГанцю в кєдах
А Ви щось розумієте?
Я вам отвечу её словами-никуя,воно тилькы п.здякати может.
Я Головна• 14 января в 14:59
Ответ дляКавуся
«Міністерська робота – це якась божественна робота, тому що ти проєктуєш правила гри. Ось яка ще є робота, де ти створюєш правила гри для мільйонів людей? Це там Бог є, і не знаю, хто ще є» (с) Федоров
Голодные игры ((
Пишна молодиця• 14 января в 14:59
Вони беруть максимально далеких від воєнної справи, щоб ми скоріше капітулювались?
мадам Везувий• 14 января в 15:09
Ответ дляКавуся
Не поспоришь……..
Осталось только дождаться, когда наши «боги» введут для нас чипы, как для скота, которым они нас считают.
не треба ,закупять котячи и примусять носити
Единорог_помог• 14 января в 15:23
Ответ дляТётушка Лошадь
Хіба тільки з 2019? А Полторак вас влаштовував? Вибухи боєприпасів, Закупівля пального по завищених цінах, закупівля застарілої техніки… але і це не головне. Коли вже йшла війна він всіма силами чіплявся за папери та бюрократію замість того щоб проводити реформи, а вони вже тоді були потрібні. Тобто вони ці реформи наче і проводилися, але все на папері, на жаль. Система залишалась старою і неефективною. А потім взагалі все пішло під три чорти
Полторак типичный представитель военной типа элиты. Маразм и солдафонщина во все красе. А кто не такой из них, военные никогда вообще то умом не блистали. Что в рашке, что у нас, еще совковая школа. Война может и вынесет кого-то из новых, молодых командиров на вершину, но вы ж видите, главный нужный талант - лизать жопу потужному. Поменять это все очень трудно, наверное, невозможно.
ДелиВерка• 14 января в 15:25
Ответ дляMs. Скромность
От Фёдоровна
Пріоритети:
— прибрати «паперову» армію, радянські підходи, надмірну бюрократію та збої в забезпеченні фронту;
— провести армійську реформу, покращити інфраструктуру на передовій;
— викорінити брехню та корупцію. Антикорупція — фундамент нового Міністерства оборони;
— зробити Україну першою країною у світі, яка зможе прогнозувати та нейтралізовувати ворожі атаки за допомогою ШІ;
— змінити систему підготовки українських військовослужбовців;
— провести аудит і вирішити проблеми в ТЦК;
— забезпечити базовий рівень укомплектування бригад дронами;
— карʼєрне зростання: сильний командир взводу має стати командиром роти, роти — батальйону, батальйону — бригади, бригади — корпусу;
— збільшити обсяги міжнародної військової допомоги;
— створити українську ППО та власний артпостріл із лазерним наведенням;
— знайти додаткові можливості для покращення фінансового й соціального рівня забезпечення військовослужбовців.
и завоевать космос!
Тюрюнь_Тюнь• 14 января в 15:33
Ответ дляБарвіночка
Накрав, дай змогу іншому.
Що воно може на обороняти? Зелений підор міністрів переставляє ,а толку нуль
Зеленський вивчив правило:
Від перестановки доданків сума не зміниться.
Ось він ці ’доданки’ й перестановлює.
Тундиринда• 14 января в 15:34
Ответ дляИнфотуфелька
там всі такі. Смисл вже напрягаться. Ключове, що він з слуг ірода
Как правильно обозначили
Тюрюнь_Тюнь• 14 января в 15:36
Ответ дляMs. Скромность
От Фёдоровна
Пріоритети:
В где здесь пункты о войне? Защите, переговорах?
Я вся ваша• 14 января в 15:48
А чого так всі розкудахтались на Совєтчіці? Це рашаботів мутить чи кого?
Почемучечка• 14 января в 15:52
Прочитала в телеге, что у него есть план войны. Как же они замахали, вопрос один, почему не план мира?
Міс Всесвіт• 14 января в 15:56
Ответ дляПишна молодиця
а от ненадо. Верховному головнокомандуючому, з його великим професійним досвідом, набагато видніше, що вам потрібно.
БеллаДонна• 14 января в 15:56
Ответ дляПерловая Кашка
они могут поставить хоть пса Патрона это ничего не изменит
Изменит
Пес патрон был бы лучше
Весёлая морковка• 14 января в 16:18
Ответ дляПерловая Кашка
Ну у пса Патрона есть хоть какой-то опыт в военном деле
Мяо мой мяо• 14 января в 16:32
Ответ дляЩепотка_совести
А сколько раз она уже в Польше подготовку к фронту проходила
Не может сдать выпускные экзамены, идёт на повтор курса.
Мочалкин блюз• 14 января в 16:40
Ответ дляМіс Всесвіт
ті нещасні 24 ? ото щось можуть змінити.
--
а взагалі прикольно -

самі вибрали красівих, а жити хочуть як при розумних.
Сам факт, що їм так само треба примусова мобілізація, так само влаштовує цей міністр. Вони нічим не відрізняються від щелені, не траба з них ліпить рощумниз. Так само б давили людей.
Не треба було б не голосували б і взагалі виступали б проти того геноцидного закону їхні ж голоси нічого не вирішують, а то мовчечки проголосували, а тоді вже говорять які позорні тцк
Царевна_несушка• 14 января в 16:43
Ответ дляMs. Скромность
Я считаю надо быть хоть немного в теме войны, чтоб на такой должности находится. А не давать молодым, перспективным пробовать играть чужими жизнями
У нас чи молодий чи старий - х...й один.
Мой_ужин• 14 января в 17:18
Ответ дляКавуся
ему 35 лет.!!! что вы от него хотите?

Как Зелю можно остановить? Сколько можно гробить страну?
Мой_ужин• 14 января в 17:18
Ответ дляПишна молодиця
они не будут капитулировать, пока все не вымрут
Мой_ужин• 14 января в 17:23
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
переговоров не будет? Они их завалили, не для того, чтобы переговоры вести.

вот это прорыв!!!!))))

Плету корзинки• 14 января в 17:54
Оце я розумію подарунки до дня народження... 5G вже у кожному хуторі, тепер тільки перемога!
Плету корзинки• 14 января в 18:00
Ответ дляМой_ужин

вот это прорыв!!!!))))

Програму і пріорити за допомогою ШІ розробляв
Стебель березы• 14 января в 18:15
мадам Везувий• 14 января в 18:19
Ответ дляДелиВерка
и завоевать космос!
Когда космические корабли бороздят ....было ж уже
мадам Везувий• 14 января в 18:20
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Подождите : аудит , бюджет , и т д, цифра пАтом
мадам Везувий• 14 января в 18:21
Ответ дляВесёлая морковка
и ему бабки не нужны, не знает что с ними делать. и без премий буде работать
Дружная семейка• 14 января в 18:40
Ответ дляБарвіночка
Накрав, дай змогу іншому.
Ну чому ж? Толк навіть дуже є: кишені набиті, рус розставляти на ключові пости, в тилу все здають і продають москалям, попутно розводячи союзників на бабки...
Дружная семейка• 14 января в 18:43
Ответ дляШеллар
Згадується анекдот про повій та ліжка в борделі.
Теж так подумала))) ротація зелена біля корита. Колись в 90-ті так на західному кордоні практикували: острів 6 міс на потоці - звільняє місце наступному
Дружная семейка• 14 января в 18:45
Ответ дляlilul990
Безграмотні вчать інших як їм свою роботу виконувати. Нестрашно
’Нестрашно’ написала ’грамотна’
Дружная семейка• 14 января в 18:47
Ответ дляЕдинорог_помог
Зеле ж кланяются,никто не отказался.
Чотирижди ухилянту, що рвав повістки на камеру