Ms. Скромность• Изменено 14 января в 12:59

Знакомьтесь, новый министр обороны из слуги народа

Михайло Федоров — новий міністр оборони України

ВРУ підтримали його кандидатуру 277 голосами.
Дружная семейка• 14 января в 18:53
Ответ дляМіс Всесвіт
ті нещасні 24 ? ото щось можуть змінити.
--
а взагалі прикольно -

самі вибрали красівих, а жити хочуть як при розумних.
lilul990• 14 января в 18:54
Ответ дляДружная семейка
’Нестрашно’ написала ’грамотна’
НЕ з прислiвниками пишемо разом:

Якщо до прислiвника з не можна дiбрати синонiм без не: небагато (мало).
Дружная семейка• 14 января в 18:55
Ответ дляМию вікна у мороз
Лилу с Европы неустанно строчет, отрабатывая зеленый заказ, вся тема у меня замыленная в ее пропаганде , как и вчера в подобных темах. Неугомонная пиар работница
Маньку переплюнула))))
Джага-джага• 14 января в 18:55
Биографию давайте и семейное положение.
Дружная семейка• 14 января в 18:56
Ответ дляПишна молодиця
Вони беруть максимально далеких від воєнної справи, щоб ми скоріше капітулювались?
А Ви сумніваєтесь? Оман сам не зробиться
Дружная семейка• 14 января в 18:57
Ответ дляДелиВерка
и завоевать космос!
.... попереду Маска)))
Дружная семейка• 14 января в 19:02
Ответ дляlilul990
НЕ з прислiвниками пишемо разом:

Ви би не позорились такою тупістю... мало нагуглити правило, треба ще і мати розум його правильно застосувати.... Міс Нестрашно
lilul990• 14 января в 19:03
Ответ дляДружная семейка
Ви просто не знаєте, як викрутитись і валите все на мене. Розумію
Не любовница• 14 января в 19:03
Ответ дляКвартираЧья
айті прєдпрініматєль бл....і йому будуть кланятись військові генерали на зустрічах
Там і генерали такі ж самі
Не любовница• 14 января в 19:06
Ответ дляlilul990
НЕ з прислiвниками пишемо разом:

А до ’нестрашно’ який синонім у вас?
lilul990• 14 января в 19:07
Ответ дляНе любовница
А до ’нестрашно’ який синонім у вас?
А яке правило ви тут приміните щоб не писати з прислівником окремо? Просвітіть нас
lilul990• 14 января в 19:07
Ответ дляНе любовница
А до ’нестрашно’ який синонім у вас?
Спокійно, нормально
Не любовница• 14 января в 19:08
Ответ дляlilul990
Та ваше й підійде цілком. Синоніма тут бути не може, то, звичайно, пишемо окремо.
lilul990• 14 января в 19:08
Ответ дляНе любовница
Синонім може бути контекстуальний.
Не любовница• 14 января в 19:08
Ответ дляlilul990
Спокійно, нормально
Ну ви даєте вогню)
lilul990• 14 января в 19:09
Ответ дляНе любовница
Все треба розжовувать

Контекстуальний синонім — це слово або вираз, який набуває синонімічного значення (тобто стає близьким за змістом до іншого слова) лише в межах певного конкретного речення чи тексту (контексту), часто використовуючись у переносному, образному значенні, тоді як поза цим контекстом ці слова можуть зовсім не бути синонімами.

Залежність від контексту: значення виявляється лише в певному оточенні.
Не любовница• 14 января в 19:10
Ответ дляlilul990
Все треба розжовувать

Вам вже написали: не ганьбіться далі
lilul990• 14 января в 19:10
Ответ дляНе любовница
Ну ви даєте вогню)
Куча безграмотних навкруг. Чого країна в ж?
lilul990• 14 января в 19:10
Ответ дляНе любовница
Вам вже написали: не ганьбіться далі
Почитайте про контекстуальні синоніми і самі не ганьбіться

Шо за дибільний газлайтінг?
Унция яда• 14 января в 19:12
Считаю, что бывший министр цифровизации может сделать и войну цифровой: будем воевать онлайн, из морозных окопов переводим противостояние в компьютер, там же виртуально убиваем - умираем - попадаем в госпиталь с содержанием 600грн, создаем приложения є-окоп, є-дохлийкацап, є-пво и Кордони 91го +.
Не любовница• 14 января в 19:16
Ответ дляlilul990

Шо за дибільний газлайтінг?
ДЕбільний газлайтИнг.

І, так, ’спокійно’, ’нормально’, ’класно’, ’добре’, ’бомбезно’ і т.д. не є синонімами словосполучення ’не страшно’.
lilul990• 14 января в 19:17
Ответ дляНе любовница
ДЕбільний газлайтИнг.

Не/страшно це не словосполучення, бо не це частка а словосполучення завжди складається з двох повнозначних слів
lilul990• 14 января в 19:18
Ответ дляНе любовница
ДЕбільний газлайтИнг.

У вас газлайтІнг бо ви вперто позоритесь.

А спорить про написання матюка я не буду. Як хочете так і пишіть
lilul990• 14 января в 19:23
Ответ дляНе любовница
ДЕбільний газлайтИнг.

Почитайте про контекстуальні синоніми, може, шось дійде
МамОмужа• 14 января в 19:33
Ответ дляИнфотуфелька
там всі такі. Смисл вже напрягаться. Ключове, що він з слуг ірода
Папрашу. Они ж в Буковели учения проходили. Все наученые за 6 дней. Или сколько они там были?
lilul990• 14 января в 19:37
Ответ дляМамОмужа
В трускавці
Херсон це Україна• 14 января в 19:37
Ответ дляЯ Головна
Играл в танчики🤣
І дійшов до звання генерала?
Роздратована шкіра• 14 января в 19:42
Ответ дляlilul990
поздравляю Мишу Федорова с новой должностью!

человек, который в принципе мог и не входить в оборонные процессы с начала войны, но по итогу сделал очень много, не будучи в системе

в принципе по тем тезисам, что были озвучены публично - явно видно что человек в теме

теперь посмотрим как старая система будет ’реагировать’ на это назначение

очень много людей ’старой системы’ в оборонке занервничали сразу же после того, как это назначение анонсировал президент

Ваньок
Интересно сырський и его московские родственники занервничали? Или то из новой системы🙄
Мой_ужин• 14 января в 19:44
Ответ дляПлету корзинки
Програму і пріорити за допомогою ШІ розробляв
даже не прочитал?
Пасти Ла• 14 января в 20:16
Ответ дляMs. Скромность
Я вас услышала, ещё пересечемся где то
Автор, вы можете кинуть её в бан, чтоб не читать эти высеры. Всю тему засрала.