Ms. Скромность• Изменено 14 января в 12:59
Знакомьтесь, новый министр обороны из слуги народа
Михайло Федоров — новий міністр оборони України
ВРУ підтримали його кандидатуру 277 голосами.
Ms. Скромность
• 14 января в 14:16
Ответ дляlilul990
Не кожен хоче замазатись політикою і публічністю. Я знаю як мінімум одного хто не захотів хотя сам по собі дуже талановитий організатор і керівник. На деякі посади приходиться інколи за руки хватать людей. А пенсію і льготи так матимуть, без всенародного хейту
Вы в курсе, что военные на ппд платят за коммуналку со своих денег? Покупают за свои деньги ензин для генераторов?
Что военная форма имет сроки эксплуатации, а её не меняют?
Я уверенна и Фёдоров это не знает.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 января в 14:18
Ответ дляГанцю в кєдах
Бачили його нові пропозиції?
Нет. А что там?
Подтяжка• 14 января в 14:20
перша сторінка - чи то йоб...та ботня чи просто тупі і недалекі ’пересічні громадяни’. За будь-який варіантів сумно за форум...ех)) Шкода.
Благоуханочка• 14 января в 14:24
Ответ дляИнфотуфелька
А він взагалі щось в цій сфері шарить? Чи про що я взагалі😀
Він «офіснік», шуллєр, разводіло, його знайшли десь на якомусь смітнику, бо він вмів добре багато і впевнено пи…діти без запинання. Комусь відімо дав в анал, комусь відсмоктав і з цього почалася його стрімка політична карʼєра
Само воно ніхто і ніщо, чмо тупориле, але його поставили , бо надається до дресирування
Ответ дляMs. Скромность
Я уверенна и Фёдоров это не знает.
Я здивована шо воєнні в принципі за шось платять і квартири знімають тому шо у воєнний час вони можуть просто заселятися якшо це недалеко від фронту і нікого не питати. Те саме з усім іншим - на потреби фронту
Бюст Березуцкого• 14 января в 14:30
Він дуже класний і розумний чувак. Але як щодо міністра оборони, не знаю..
Сама купляю квіти• 14 января в 14:30
Ответ дляБлагоуханочка
При том ’офисником’ стал с нуля и команду себе такую же подобрал, в том числе и по возрасту
мадам Везувий• 14 января в 14:31
Ответ дляMs. Скромность
Вот это и настораживает
зато близок к рабству , безнаказанности , и плохой Дией
Бюст Березуцкого• 14 января в 14:31
Ответ дляMs. Скромность
Я живу в стране в которой война и имею право на мнение
Он тоже живет и может оценить
Поумничка• 14 января в 14:33
Ответ дляПерловая Кашка
они могут поставить хоть пса Патрона это ничего не изменит
На Патрона хоть смотреть приятней,чем на эту самодовольную рожу.
Міс Всесвіт• 14 января в 14:33
Ответ дляИнфотуфелька
’...планує застосувати в обороні IT-практики з вимірюваними показниками ефективності для всіх підрозділів.’
мега-потрібно ж!!!
Продаю витрішки• 14 января в 14:33
Ответ дляКавуся
«Міністерська робота – це якась божественна робота, тому що ти проєктуєш правила гри. Ось яка ще є робота, де ти створюєш правила гри для мільйонів людей? Це там Бог є, і не знаю, хто ще є» (с) Федоров
Это п...ц... Нам п.. ц...
мадам Везувий• 14 января в 14:34
Ответ дляMs. Скромность
Я уверенна и Фёдоров это не знает.
это рагульный варшавский бот 990
мадам Везувий• 14 января в 14:35
Ответ дляМіс Всесвіт
мега-потрібно ж!!!
и штрафы в шагах (
Тётушка Лошадь• 14 января в 14:36
Ответ дляПродаю витрішки
Вы ещё с 2019 ничего не увидели?
Хіба тільки з 2019? А Полторак вас влаштовував? Вибухи боєприпасів, Закупівля пального по завищених цінах, закупівля застарілої техніки… але і це не головне. Коли вже йшла війна він всіма силами чіплявся за папери та бюрократію замість того щоб проводити реформи, а вони вже тоді були потрібні. Тобто вони ці реформи наче і проводилися, але все на папері, на жаль. Система залишалась старою і неефективною. А потім взагалі все пішло під три чорти
Міс Всесвіт• 14 января в 14:37
Ответ дляМочалкин блюз
Як там порохоботи голосувпли? 100%, як і за закон про мобілізайію.
ті нещасні 24 ? ото щось можуть змінити.
--
а взагалі прикольно -
самі вибрали красівих, а жити хочуть як при розумних.
--
а взагалі прикольно -
Міс Всесвіт• 14 января в 14:39
Ответ дляMs. Скромность
Посмотрим, откуда он будет брать деньги и заохочивать воевать
як звідки, а штрафи за труси -дурно планують??
Кавуся• 14 января в 14:44
Ответ дляПродаю витрішки
Это п...ц... Нам п.. ц...
Не поспоришь……..
Осталось только дождаться, когда наши «боги» введут для нас чипы, как для скота, которым они нас считают.
мадам Везувий• 14 января в 14:39
Ответ дляТётушка Лошадь
войны не было , и тепло
Мию вікна у мороз• 14 января в 14:43
Ответ дляMs. Скромность
Вот это и настораживает
,А то, что голова киевской военной администрации, ответственный за защиту Киева от атак, вообще НЕ военный, а бывший шаурмист, вас не настораживает?
А то, что Верховный главнокомандующий- клоун со стажем, то ничего, ок?
Единорог_помог• 14 января в 14:43
Да какая разница, кого поставили, все уже просрано бесповоротно.
Тётушка Лошадь• 14 января в 14:46
Ответ дляlilul990
Толк буде тільки якшо все старйо витрусити
Так. В нас вся військова галузь стара, бюрократична з нашаруванням сучасних обмежень. На жаль не можу розказати всі подробиці, але якщо в загальних рисах, то на вирішення одного питання можна було витратити 3-4 дні, але збір підписів, затвердження тощо зайняло півтора місяці! Уявляєте замість 1 тижня наші військові там на нулі чекали 6 тижнів. А все тому, що кожна поважна ср@ка в Києві в головному штабі казала це не мій напрямок, це не мій підрозділ, це не моя відповідальність і тупо чекали підписів інших поважних ср@к. Я нещодавно дізналась на які пенсії виходять військові з цих керуючих посад. Хочете здивую! 50-60 тис. Курва, пацани бойові не отримують, на картку приходить 21 тисяча, а ці старі пердуни 60 тис пенсії мають.
Тому так! По виганяти всіх треба, при чому на пенсію 5 тис. Єдине питання на кого поміняти?
мадам Везувий• 14 января в 14:46
Ответ дляБюст Березуцкого
а чим ? чим він покращив вам життя?заробив на вас?
Мию вікна у мороз• 14 января в 14:46
Ответ дляMs. Скромность
Я уверенна и Фёдоров это не знает.
Лилу с Европы неустанно строчет, отрабатывая зеленый заказ, вся тема у меня замыленная в ее пропаганде
, как и вчера в подобных темах. Неугомонная пиар работница
мадам Везувий• 14 января в 14:47
Ответ дляКавуся
Не поспоришь……..
вот вот , как мы котику на ошейник треккер,бо сбигав
Единорог_помог• 14 января в 14:47
Ответ дляБюст Березуцкого
Классный чувак это хорошо, но это ж не профессия.
Тётушка Лошадь• 14 января в 14:47
Ответ дляMs. Скромность
От Фёдоровна
Пріоритети:
— прибрати «паперову» армію, радянські підходи, надмірну бюрократію та збої в забезпеченні фронту;
— провести армійську реформу, покращити інфраструктуру на передовій;
— викорінити брехню та корупцію. Антикорупція — фундамент нового Міністерства оборони;
— зробити Україну першою країною у світі, яка зможе прогнозувати та нейтралізовувати ворожі атаки за допомогою ШІ;
— змінити систему підготовки українських військовослужбовців;
— провести аудит і вирішити проблеми в ТЦК;
— забезпечити базовий рівень укомплектування бригад дронами;
— карʼєрне зростання: сильний командир взводу має стати командиром роти, роти — батальйону, батальйону — бригади, бригади — корпусу;
— збільшити обсяги міжнародної військової допомоги;
— створити українську ППО та власний артпостріл із лазерним наведенням;
— знайти додаткові можливості для покращення фінансового й соціального рівня забезпечення військовослужбовців.
Пріоритети:
Цікаво і красиво. Але ЯК? Як він це зробить? Особливо викорінити брехню та корупцію. Там все на цьому побудовано, це основа всієї системи
мадам Везувий• 14 января в 14:50
Ответ дляТётушка Лошадь
треккер пришьет, освоит миллионы на фламинго , армия роботов ,зарплата е-гривна военным и вакцинация и кьюаром и усе,
а потом женщин по умолчанию на учет с 18-60 всех
Мию вікна у мороз• 14 января в 14:49
Ответ дляЕдинорог_помог
Потужный, Лысый и весь 95 Кралврал с их хозяином Миндичем тоже смешные классные чуваки, наш народ приречений....
Заместитель Анонима• 14 января в 14:55
Ответ дляТільки не про гроші
Нам всім до вас дуже далеко
Господи,с таким диким суржиком и матами оно что-то о себе ещё и мнит.Молчало бы уже.